Kefasowe prace

Moderator: moderatorzy

Kefas
zaufany użytkownik
Posty: 1775
Rejestracja: sob sty 03, 2009 11:52 pm
płeć: mężczyzna

Re: Kefasowe prace

Post autor: Kefas »

gdy rzuciłem robotę choroba wróciła źle się czuję.Nie wiem czemu to zrobiłem.Dosypali mi czegoś do kawy.
Największym przejawem geniuszu kobiety jest miłość macierzyńska.
Kefas
zaufany użytkownik
Posty: 1775
Rejestracja: sob sty 03, 2009 11:52 pm
płeć: mężczyzna

Re: Kefasowe prace

Post autor: Kefas »

wróciłem do roboty napisałem oświadczenie o ponowne przyjecie do pracy.Muszę dorobić chociaż jeszcze ze dwa miesiące.Idę na studia nie opłaca mi się zmieniać.
Największym przejawem geniuszu kobiety jest miłość macierzyńska.
Awatar użytkownika
Infalibilis
bywalec
Posty: 196
Rejestracja: ndz lip 04, 2021 10:33 am

Re: Kefasowe prace

Post autor: Infalibilis »

Skąd wiesz że dosypali Ci coś do kawy?
Kefas
zaufany użytkownik
Posty: 1775
Rejestracja: sob sty 03, 2009 11:52 pm
płeć: mężczyzna

Re: Kefasowe prace

Post autor: Kefas »

Nie wiem może nie dosypali.Ale źle się czułem.zawroty głowy mialem i mdliło mnie
Największym przejawem geniuszu kobiety jest miłość macierzyńska.
Kefas
zaufany użytkownik
Posty: 1775
Rejestracja: sob sty 03, 2009 11:52 pm
płeć: mężczyzna

Re: Kefasowe prace

Post autor: Kefas »

w tamtym tygodniu wymieniłem tarcze tłoczek klocki i prowadnice hamulcowe.Okazało się że wadliwy był tylko tłoczek wybity i zapieczony.Ale miałem już wszystko kupione.przez tydzien jeździlem na jednym sprawnym klocku hamując delikatnie i jeżdżąc powoli dojechałem do soboty.Tuż po wymianie hamulce słabo działały stawiały opór.Oglądając filmik na youtube dowiedziałem się że po wymianie układu ham.trzeba poczekać kilkaset km i nie hamować gwałtownie żeby wszystko dotarło się.Teraz hamulce działają coraz lepiej,ale na wszelki wypadek wczoraj odkręciłem koła i sprawdziłem czy wszystko wporządku.Za tydzień wymieniam tylne hamowanie,mam już szczęki i zestaw sprężyn do mocowania,niestety nie dokupiłem bębnów bo te są chyba tylko w autoryzowanym servisie mazdy.Autko prawdopodobnie idzie i tak na złom za pół roku ale bez ręcznego źle się czuję prawe nie trzyma,kiedyś zaglądałem co się tam dziej to sięza głowę złapałem bo kawałki rdzy kręca się w bebnach jak chomiki na tym kółku
Największym przejawem geniuszu kobiety jest miłość macierzyńska.
ODPOWIEDZ

Wróć do „praca”