Lenistwo

Moderatorzy: Maksymiliana, Moderatorzy zwykli

kotek
zaufany użytkownik

Re: Lenistwo

Post autor: kotek » czw sty 23, 2020 9:07 pm

Nigdy nie zwracałem uwagi na to, czy mam tłuste włosy, czy nie. Moja mentalność z natury ma to w wiadomym miejscu. Codzienne mycie się (prysznic, kąpiel) może dla niej wyglądać jak OCD. Mam wielkie problemy z OCD. Mimo tego, że biorę na to lek. I dwa leki przeciwpsychotyczne. Nie potrafię zadbać o siebie i o gospodarstwo domowe. Lęk przed wiecznym potępieniem czy srogą karą bożą i brak żony zdają się dewastować moją psychikę. Jak tylu mężczyzn wytrzymuje bez małżeństwa? Nie mają pociągu płciowego? Mnie życie bez bliskości żony zdaje się bardzo dużo kosztować. Uważam, że w moim wieku powinno się mieć dzieci. Nie chciałbym, aby dzieci moje były upośledzone, chociażby przez ten patologiczny nonkonformizm, jaki ja mam. I przede wszystkim, nie chcę, żeby którekolwiek z nich było potępione. Pragnę, aby moje potomstwo nigdy nie popełniło dużego grzechu i po śmierci poszło prosto do nieba.

wyjątek
bywalec
Status: student
Gadu-Gadu: używam skype'a

Post autor: wyjątek » czw sty 23, 2020 10:33 pm

"Lęk przed wiecznym potępieniem czy srogą karą bożą i brak żony zdają się dewastować moją psychikę."
mnie dewastuje incelstwo

kotek
zaufany użytkownik

Post autor: kotek » czw sty 23, 2020 11:00 pm

Moje? Czy Twoje?

Celibat jest czymś potężnym. W moim wypadku może to być zadanie ponad siły, praktykowanie bezżenności może w moim przypadku przynieść wszystkim więcej szkód niż korzyści.

wyjątek
bywalec

Post autor: wyjątek » czw sty 23, 2020 11:21 pm

@up
moje
bezżenność dla takich zjebów jak my to nie wybór

kotek
zaufany użytkownik

Post autor: kotek » czw sty 23, 2020 11:32 pm

Nawet jeżeli nie jest wyborem, to i tak może bardzo boleć (psychicznie). Rezygnuję z masturbacji, fantazji nieczystych. Nie dostarczam sobie przyjemności seksualnej. Brak przyjemności seksualnej mnie nie dewastuje, niszczyć mnie może brak kobiecego ciała jako takiego, brak intymności cielesnej i bliskości fizycznej (co wygląda na przejaw pociągu płciowego). Uważam, że brak pociągu płciowego to żadne zaburzenie, tylko bardzo pozytywna cecha.

Myślę, że z Tobą nie jest aż tak źle.

wyjątek
bywalec

Post autor: wyjątek » czw sty 23, 2020 11:45 pm

@up zaspokój się seksualnie masturbacją to może mniej będziesz cierpiał

kotek
zaufany użytkownik

Post autor: kotek » czw sty 23, 2020 11:59 pm

Nie zamierzam tego robić, bo to ciężki grzech. Moja psychika uznaje, że niestety osoby takie jak ja są skazane na celibat w wierze katolickiej i nawet nie mogą sobie wyobrazić przytulania żony, całowania jej, pogłaskania małżonki, nie wspominając już o widoku jej intymnych części ciała (także bez przyjemności seksualnej, charakteru seksualnego). Ale lepszy dożywotni celibat niż rak, ślepota, jeżdżenie na wózku, bycie bezdomnym, życie w strefie wojny! Uważam, że celibat, bezżenność może być czymś naprawdę pięknym i zachwycającym. Cnota czystości jest bardzo ważna. Seksualność jest darem od Boga w tym sensie, że istnieje różnica płci, możliwość zawarcia małżeństwa i prokreacji. Wierzę, że gdyby nie było grzechu, to nie istniałaby przyjemność seksualna w formie, w jakiej znamy ją obecnie, zamiast niej aktowi małżeńskiemu towarzyszyłaby duchowa ekstaza, która by nie uzależniała, zaś każde współżycie zakończyłoby się poczęciem. W Niebie seksu nie będzie. Uważam to za logiczne i dobre. Małżonka lub potomstwo można zdobyć tylko w doczesności. Popęd płciowy uważam za coś bardzo złego. Sądzę, że dzieci powinny poczynać się ze względu na Boga, aby były zbawione na wieki, a nie w wyniku chęci zaspokojenia niskiej chuci. Chcę przerwać tę spiralę pożądliwości. Strach przed piekłem jest gorszy niż dożywotnia bezżenność dla mojej psychiki, według niej. Wierzę, że z pomocą Boga będę żyć pięknie - czy to w małżeństwie, czy w bezżenności. Nie chcę upaść. Seks nie jest w stanie mnie zaspokoić. Realizowanie mojej parafilii nie jest w stanie mnie zaspokoić, chociaż mojej naturze może wydawać się, że z nią związana jest największa przyjemność, jaka istnieje. Twardy celibat to w moim przypadku tylko wierzchołek góry lodowej. Wierzę, że grzechy nieczyste nie powinny w ogóle istnieć. W idealnym świecie nie byłoby żadnego gwałtu, cudzołóstwa, prostytucji, sodomii, masturbacji, kazirodztwa (na początku ludzkości było ono tylko współżyciem z przodkami lub potomkami, nie rodzeństwem - mam tu "skrupuły" związane z islamem czy własnowierstwem podważające to, że wszyscy ludzie są potomkami dzieci jednej pary) itp.

wyjątek
bywalec

Post autor: wyjątek » pt sty 24, 2020 12:11 am

@up tylko żeby kiedyś ci sperma do mózgu nie uderzyła i żebyś nikogo nie zgwałcił

kotek
zaufany użytkownik

Post autor: kotek » pt sty 24, 2020 9:54 pm

Na szczęście zwykły gwałt nie jest atrakcyjny dla mnie, coś innego jest moją preferencją seksualną niż stosunek płciowy, zwłaszcza waginalny.

wyjątek
bywalec

Post autor: wyjątek » pt sty 24, 2020 11:38 pm

@up ok powinienm był napisać "żeby tylko ci sperma do głowy nie uderzyła i żebyś nie podglądał kobiet w toaletach"

kotek
zaufany użytkownik

Post autor: kotek » sob sty 25, 2020 12:04 am

Na żywo nie chcę, ale ostatnio bardzo często oglądałem wstydliwe części ciała i czynności wykonywane przez (zwykle ładne) kobiety. W Internecie. Pragnę się oduczyć (nawet mimowolnego) podniecania się tymi rzeczami. Na dodatek mam lęk, że jeżeli zobaczę te rzeczy u jakiejś kobiety, to stanie się ona dla mnie mniej atrakcyjna, straci "czar", i z tym też chcę walczyć, aby nie było tego lęku. Chciałbym, abym nawet wtedy, gdy widzę najintymniejsze rzeczy związane z kobietą czy też doświadczam ich innymi zmysłami, nie czuł podniecenia seksualnego czy nieczystej przyjemności i nie miał strachu przed utratą atrakcyjności seksualnej przez kobietę w wyniku "poczucia jej intymności".

PS. Napisałem już 1000 postów na tym forum :)

wyjątek
bywalec

Post autor: wyjątek » sob sty 25, 2020 12:15 am

@up myślisz że masz jakiekolwiek szanse na bycie z kobietą?

Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik

Post autor: Digital » sob sty 25, 2020 12:19 am

:doh: To jest pogmatwane, po raz pierwszy nie wiem co odpisać :think: Powinieneś te sprawy przedyskutować z twoim psychiatrą. Tak myślę, nikt tu nie jest na tyle kompetentny by doradzić coś w tym przypadku. Jeżeli wstydzisz się rozmawiać o tych sprawach z twoim lekarzem prowadzącym powinieneś się udać na wizytę bądź szereg wizyt do innego lekarza. Może też do seksuologa oraz psychologa. Może jakaś terapia. Może trzeba przerobić jakieś traumy z dzieciństwa bądź okresu dojrzewania.

Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik

Post autor: Digital » sob sty 25, 2020 12:21 am

Albo po prostu dobre bzykanko z jakąś miłą wprawną i kompetentną panią do towarzystwa rozwiązało by wszystkie twoje problemy :lol:

wyjątek
bywalec

Post autor: wyjątek » sob sty 25, 2020 1:26 am

ciekawe kiedy podczepią koprofili pod lgbtqai hehe
chciałbyś czegoś takiego kotek?

Wróć do „praca”