Lenistwo

Moderatorzy: Maksymiliana, Moderatorzy zwykli

Awatar użytkownika
AdamSchibi
bywalec

Re: Lenistwo

Post autor: AdamSchibi » czw lis 07, 2019 9:32 pm

Kiedyś tez bylem bacznym obserwatorem, interesowało mnie wszystko o wszystkich, lubiłem sobie analizować sytacje życiowe poszczególnych osób ciągle się porównując do jednych i do drugich, brałem udział w wyścigu szczurów i to było mi potrzebne aby być pierwszy na mecie, teraz jestem na ławce rezerwowych i jestem sam ciekaw czy jeszcze będę uczestniczył w tym wyścigu.

Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik

Post autor: Digital » pt lis 08, 2019 1:12 am

Ja właśnie nigdy nie dostrzegałem ludzi i świata wokół mnie. Chyba zawsze nosiłem głowę zbyt wysoko w chmurach. Byli ludzie obecni jak to ludzie stale i ciągle ale ich nie widziałem. Tak sobie myślę teraz, że jakbym ich wszystkich zauważał to może życie potoczyłoby się inaczej albo bym jeszcze prędzej zwariował, kto wie, ale raczej to pierwsze bym obstawiał.

Awatar użytkownika
AdamSchibi
bywalec

Post autor: AdamSchibi » pt lis 08, 2019 10:48 am

Powiem Ci ze obserowowanie ludzi i sie do nich porownywanie to wcale nie jest dobre, ja przez to zawsze mialem kompleksy, ten lepiej wyglada, ten jest madrzejszy, ten lepiej zarabia wprowadza sie takie bledne kolo, teraz ograniczylem sobie obserwowanie i chce zyc spokojniej wlasnym zyciem, a nie patrzec na innych.

redaktor
zaufany użytkownik

Post autor: redaktor » pt lis 08, 2019 12:21 pm

A ja jestem egocentrykiem i nie zawsze zauważam ludzi wokół siebie. Też niedobrze.

A co do lenistwa... czy jeszcze kiedykolwiek będę nie za darmo pracował zgodnie ze swoim wykształceniem ?. Chyba raczej nie. Trzeba było skończyć szkołę policealną, zdobyć dyplom technika, mieć fach w ręku i olać studia. Bym przynajmniej dobrze zarabiał. I wiele kobiet by mnie chciało.

A jak to u Was było z wyborem wykształcenia ?.
Podyktowało go wam lenistwo ?.

Awatar użytkownika
AdamSchibi
bywalec

Post autor: AdamSchibi » pt lis 08, 2019 12:47 pm

Ja mialem ambicje skonczylem politechnike na wydziale elektrycznym, a co mi teraz z tego skoro zachorowalem, przyjmuje leki ktore mnie otepiaja i nie potrafie kreatywnie myslec dodatkowo, jak bede pracowal na jakims wymagajacym stanowisku ze stresem mozliwa jest psychoza, juz o przerabialem bylem kierownikiem i zaliczylem psychoze, teraz sie boje podjac odpowiedzialnosc na jakims bardziej wymagajacym stanowisku bo nie wiem czy znowu nie wroci koszmar.

redaktor
zaufany użytkownik

Post autor: redaktor » pt lis 08, 2019 3:42 pm

AdamSchibi pisze:
pt lis 08, 2019 12:47 pm
Ja mialem ambicje skonczylem politechnike na wydziale elektrycznym, a co mi teraz z tego skoro zachorowalem, przyjmuje leki ktore mnie otepiaja i nie potrafie kreatywnie myslec dodatkowo, jak bede pracowal na jakims wymagajacym stanowisku ze stresem mozliwa jest psychoza, juz o przerabialem bylem kierownikiem i zaliczylem psychoze, teraz sie boje podjac odpowiedzialnosc na jakims bardziej wymagajacym stanowisku bo nie wiem czy znowu nie wroci koszmar.
Mnie też leki otępiają i w związku z tym zastanawiam się nad jakąś maksymalnie prostą pracą ( np. sprzątanie sal w McDonalds ), inna sprawa, że będę niedługo rozmawiał z moją lekarką psychiatrą i może ona mnie dawki tych leków obniży.

Awatar użytkownika
AdamSchibi
bywalec

Post autor: AdamSchibi » pt lis 08, 2019 5:04 pm

Ja sobie dzis obnizylem z 600mg Solianu na 550mg, wiem ze za malo biore rano bo tylko 150mg ale ja chce poczuc energie i checi do zycia. A jakie dawki i czego przyjmujesz?

Wróć do „praca”