www.anty-psychiatria.info - polecam!

Moderator: Moderatorzy zwykli

Awatar użytkownika
zbyszek
admin
Status: webmaster

Re: www.anty-psychiatria.info - polecam!

Post autor: zbyszek » sob lut 13, 2010 1:34 pm

Witaj Kuni, z pewnością istnieje szerokie pole nadużyć wobec osób chorych i najróżniejsze formy szarlatanerii. Jestem Ci niezmiernie wdzięczny, że o tym piszesz. Nie pisz jednak do mnie jak do osoby rozstrzygającej o słuszności tych zarzutów. Jestem tylko informatykiem dbającym o forum, który ma własne wahania, własną chorobę i z pewnością jeszcze wiele naiwności.

Dlatego nie jestem w stanie tego wszystkiego rzeczowo ocenić. To forum może jednak podać dalej to ostrzeżenie, które sama tu zamieścisz. Przypomnij proszę inne linki. Będę Ci także wdzięczny za przetłumaczenie wybranego istotnego zdania, które każdy powinien usłyszeć, a mamy je tylko po niemiecku.

Awatar użytkownika
Mniszek
bywalec

Post autor: Mniszek » sob lut 13, 2010 4:13 pm

kuni pisze:(...) Ja mam doswiadczenie duze bo chcialam koniecznie pomoc, wiec probowalam wszystkiego i wrucilam spowrotem do psychiatrii. A bylam juz przed laty ostrzegana i mowiono mi bedzie pani szukac wszedzie i wszelkich metod zeby syna uzdrowic. I ta droga tez szlam. Nikt nie potrafi wyleczyc pewnych chorob a wszyscy maja dobre checi.
Może nikt nie wyleczy schizofrenii, ale można poprawić komfort życia i samopoczucie osobom chorym. Przecież sposoby takie jak : malowanie ,taniec są stosowane i podobno działają o ile chory je lubi. A czego Ty próbowałaś (jakich metod i z jakim skutkiem ?) ?

kuni
zaufany użytkownik

Post autor: kuni » ndz lut 14, 2010 11:33 am

Heilung-durch-Wegdefienieren oznacza :Uzdrowienie poprzez zaprzeczenie. Zdobylam doswiadczenie na polu pseudonauki:Uzdrowiciele publiczni, Bioenergetyka, Ezoteryka, Odnowa ducha swietego (rekolekcje), religie, uzdrowiciele charyzmatyczni, antypsychiatria. Wydalam 10 000 euro na moje doswiadczenie. Nic nie uzdrowilo mojego syna. Wracam wiec zatem spowrotem do wiedzy nauki udowodnionej czyli do nauk racjonalistycznych." Zrobic nie jest jeszcze glupota ale powtarzac go na pewno". Ja swoje zaplacilam za moja glupote i jestem przekonana ze inni ja tez zaplaca. Nawet inteligentni i wybitni, poniewaz glupota nie zna granic.

Awatar użytkownika
Mniszek
bywalec

Post autor: Mniszek » ndz lut 14, 2010 4:17 pm

Smutne kuni
zbyszek pisze:Jestem tylko informatykiem dbającym o forum
A to mam pomysła :D może by wstawić shoutbox na główną strone forum, co by można sobie czasami pogadać. Nie wtajemniczałem się w to zbytnio, ale znalazłem coś takiego :
http://webmade.org/porady/shoutbox-php.php

Unknown
zaufany użytkownik
Status: Schizo

Post autor: Unknown » śr paź 21, 2015 11:08 pm

403 forbidden z roznych adresow ip, wyglada na to, ze polecana strona zostala zamknieta i nie jest juz dostepna w clearnecie. Po przejsciu na str. tez wyswietla wam blad dotyczacy braku zezwolen?
''Insanity - a perfectly rational adjustment to an insane world.'' http://chomikuj.pl/Antypsychiatra

Zapraszam wszystkich popierających antypsychiatrie do dołączenia: http://www.digart.pl/grupy/16361/Anty-psychiatria/ moja grupa ma charakter otwarty.

Awatar użytkownika
deadzoid666
zbanowany
zbanowany
Status: student
Gadu-Gadu: 5473221

Post autor: deadzoid666 » czw paź 22, 2015 1:24 am

Psychiatria to jeden wielki wałek konowałów i symulantów! O lewe renty chodzi!
Psychiatrzy to są takie same przygłupy z niskim IQ jak Wy wszyscy! Debile tacy jak i oni sami dali im wykształcenia wyższe! Odbierać matury ludziom głupim! Maturę musi mieć tylko człowiek mądry i inteligentny! Głupol maturę zdał, a jej nie ma tak naprawdę

Awatar użytkownika
zbyszek
admin
Status: webmaster

Post autor: zbyszek » czw paź 22, 2015 5:10 am

Bardzo wątpię, żeby stan ostry schizofrenii mógł symulować ktoś, kto go sam nie przeżył, a nawet wtedy jest to dość trudne i lepszy psychiatra rozpoznaje odgrywaną rolę po opóźnieniach w odpowiedziach.

Niebieska
zaufany użytkownik

Post autor: Niebieska » ndz lut 14, 2016 1:47 pm

Swego czasu bardzo się interesowałam antypsychiatrią. Był nawet okres, kiedy myślałam o odstawieniu leków, mimo że podczas poprzednich prób odstawienia zawsze kończyło się to nawrotem. Też myślałam, że porady zwolenników antypsychiatrii wynikają z ich dobrej woli, może i tak jest, ale chyba nie zdają sobie oni sprawy, jak poważną chorobą jest schizofrenia. Już przestałam się interesować antypsychiatrią, od czasu do czasu zastanawiam się nad sensem niektórych poglądów antypsychiatrii, ale są to przemyślenia filozoficzne, wiem że już bez wiedzy lekarza nie odstawię ani nie zmniejszę dawek lekarstw, nie warto tak ryzykować.

Awatar użytkownika
Mniszek
bywalec

Post autor: Mniszek » ndz lut 14, 2016 3:12 pm

Antypsychiatria skierowana jest przeciwko psychiatrom a potrzebne jest wsparcie leczenia psychiatrycznego. Wsparcie takie stanowi oficjalnie, np. psychologia, ale to za mało. Co jeszcze, jam myślicie, mogło by pomóc ?
Dopiero znając i dając coś lepszego ludziom można mówić o niedoskonałości dotychczasowego leczenia.

Wróć do „antypsychiatria”