Wspolczesna UBecja

Moderator: Darius

  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Iwanka
zarejestrowany użytkownik
Posts: 3
Joined: Tue May 30, 2017 6:41 pm
Status: Ksiegowa

Wspolczesna UBecja

Postby Iwanka » Wed May 31, 2017 9:25 pm

Psychiatria to taka wspolczesna UBecja. Prowadza kartoteki zwane dokumentacja medyczna i moga wpisac dokladnie wszystko co chca , spod malego palca ,i tak robia. Zmyslaja na potege, przykrywajac to tylko pseudonaukowm zargonem, w ogole nie uwzgledniajac jak to moze zawarzyc na realnym zyciu pacjenta. Wzorem UBecji powinni w tych kartotekach zamiast pacjent uzywac wyrazenia figurant.

User avatar
Unknown
zaufany użytkownik
Posts: 6046
Joined: Sun Sep 27, 2015 3:20 pm
Status: Schizo
Location: Void

Re: Wspolczesna UBecja

Postby Unknown » Tue Jun 06, 2017 11:36 pm

W moich dokumentacjach opisywali fakty dotyczące moich wrogów i ich przestępczej działalności, która tuszowali diagnozą, to wszystko co pisali według nich jest urojeniami, potrafią patologizowac wszystko co im się powie i nie są w stanie udowodnić niczego. Banda pseudomedyków, psychopaci, sadyści i idioci.
''Insanity - a perfectly rational adjustment to an insane world.'' http://chomikuj.pl/Antypsychiatra

Zapraszam wszystkich popierających antypsychiatrie do dołączenia: http://www.digart.pl/grupy/16361/Anty-psychiatria/ moja grupa ma charakter otwarty.

User avatar
hvp2
zaufany użytkownik
Posts: 9442
Joined: Sun Nov 04, 2007 4:14 am
płeć: mężczyzna

Re: Wspolczesna UBecja

Postby hvp2 » Fri Apr 13, 2018 10:23 pm

W mojej dokumentacji lekarka psychiatra sprzed lat np. pomijała istotne fakty, np. nie utrwaliła w dokumenacji ile mi przepisywała benzo przez całe lata.

Z drugiej strony jak było kiedyś u mnie pogotowie to ta sama lekarka źle opisała tamte wydarzenia, totalnie prxeinaczając fakty.

Tego typu przykłady mogłbym dużo mnożyć...

Meduzola
zaufany użytkownik
Posts: 789
Joined: Wed Sep 13, 2017 6:44 pm

Re: Wspolczesna UBecja

Postby Meduzola » Fri Apr 13, 2018 11:40 pm

Leży teraz na szpitalnej pryczy obok mojej pryczy "sąsiadka nr 3". Nic o sobie nie mówi, nie znam przyczyny hospitalizacji, nie znam stanu cywilnego, nie wiem, do którego powiatu przynależy. Jak mi zależy, to umiem kogoś przyszpilić, ale nie warto, skoro słoma z butów wyłazi. Komuna to kolos na glinianych nogach, Gierek chyba też to wiedział, bo czytałam ostatni wywiad z nim.


Return to “antypsychiatria”

Who is online

Users browsing this forum: CommonCrawl [Bot] and 0 guests