czy wiecie ze jesli najwzyzszy wie ze jestescie przekonani o jego istnieniu on wymaga od was wiecej

Moderator: Darius

Forum rules
W dyskusji na tematy religijne oraz duchowości, lecz nie związane ze schizofrenią proszę używać działu tematy dowolne -> filozofia.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Maniek1234
zaufany użytkownik
Status: trener interpersonalny
Gadu-Gadu: 560878

czy wiecie ze jesli najwzyzszy wie ze jestescie przekonani o jego istnieniu on wymaga od was wiecej

Postby Maniek1234 » Thu Nov 23, 2017 2:50 pm

w sumie nawet nic mi sie nie psuje no, ale jesli moze wiedziec kazdy policzony glos na glowie wiec nie ma co sie dziwic.
jestem urodzonym przywodca
"Kto nie wygra sam ze sobą, ten nie zwycięży nigdy"
bylem juz na piensku siedmiu piekiel ale teraz...chyba sie nawet nie spoce...

Meduzola
zaufany użytkownik

Re: czy wiecie ze jesli najwzyzszy wie ze jestescie przekonani o jego istnieniu on wymaga od was wiecej

Postby Meduzola » Thu Nov 23, 2017 3:59 pm

Każdzy z racji zawodu lub zainteresowań ma jakieś tam kompetencje, to jest życie ziemskie. Nie wiem, jakie kryteria panują w niebie.

schizek
zaufany użytkownik

Re: czy wiecie ze jesli najwzyzszy wie ze jestescie przekonani o jego istnieniu on wymaga od was wiecej

Postby schizek » Sat Nov 25, 2017 9:32 pm

jakie kryteria panują w niebie.
ku.wa jestescie niby wielce wierzący to powinniście wierzyc co w Biblii pisze a mianowicie w tej wielkiej ksiedze pisze ze jak jezus wróci na ziemie to wtedy bedzie krolestwo boze na ZIEMI czyli to jest rownoznaczne z tym ze niebo bedzie na ziemi a nie gdzies tam w niebie co nie przeczy faktowi ze ludzie bedą podrozowac do innych galaktyk kiedys czyli bedą lata tam gdzies w niebie, chyba ze wy wierzycie ze te niebo jest gdzies indziej? jak tak to chętnie wyslucham waszy propozycji gdzie moze byc te niebo, pewnie ktos napisze ze w innym wymiarze no to to ja jeszcze dopuszczam taką mysl ale ciekawy jestem jak wy widzicie niebo?

naj o
bywalec

Postby naj o » Fri Jan 12, 2018 10:25 pm

w Fatimie mówili, on wymaga od was modlitwy.
najo , Eden

Return to “przeżycia religijne”