Czy egzorcysta zawsze jest...

Moderator: Darius

Forum rules
W dyskusji na tematy religijne oraz duchowości, lecz nie związane ze schizofrenią proszę używać działu tematy dowolne -> filozofia.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Maniek1234
zaufany użytkownik
Status: trener interpersonalny
Gadu-Gadu: 560878

Re: Czy egzorcysta zawsze jest...

Postby Maniek1234 » Tue Nov 21, 2017 9:12 pm

ok no nic do tego nie mam...
jestem urodzonym przywodca
"Kto nie wygra sam ze sobą, ten nie zwycięży nigdy"
bylem juz na piensku siedmiu piekiel ale teraz...chyba sie nawet nie spoce...

Maniek1234
zaufany użytkownik

Postby Maniek1234 » Tue Nov 21, 2017 9:13 pm

ok ja tak samo jak Ty bardziej wazna Uwazam Biblie niz reszte religi to ksiega Jezusa i tyle nie doczytalem przepraszam.

piotrs
zaufany użytkownik

Postby piotrs » Tue Nov 21, 2017 9:20 pm

schizek czytaj dalej Pismo Świete szczegolnie Ewangielie stopniowo po pare minut to sie nawrocisz kilka stron analizujac podales przyklad z Apokalipsy

schizek
zaufany użytkownik

Postby schizek » Tue Nov 21, 2017 9:48 pm

ale ja juz sie nie nawroce do kk albo inny przyklad w Biblii pisze ze trzeba wybran albo Bog albo mamona i ze trzeba wybrac komu sie sluzy a co robią kasieża? tylko pieniadze dla nich sie liczą tak jak pisalem wyzej nawet za modlitwy biora pieniadze i co niby Boga ma sie dac przekupic? dla mnie bzdura albo piotr powiedz dlaczego księża nie mogą sie zenic i miec dzieci? czyż nie dlatego zeby dzieci nie dziedziczyły po nich pieniędzy? tylko zostaly one w kosciele albo gdzie cos pisze ze czyśccu w Biblii? albo inny przyklad jak jezus jest Bogiem to dlaczego na krzyżu krzyczał "Boze moj Boze moj czemus mnie opuscił" jak byl by bogiem to by sam do siebie tak krzyczał i teraz nie chce mi sie szukac w pismie swietym fragmetu ze jezus nazywa siebie "jedynym posrednikiem pomiedzy ludzmi a bogiem" a nie ze jest bogiem

przykladów jest multum i teraz wiecej nie chcce mi sie przytaczac bo jestem slaby po pracy i robocie w domu :D ale napisz ze te przyklady co podalem to jest klamstwo :D

aha i zapomnialem i co z tego ze podalem przyklad z apokalipsy czy to nie jest najwazniejsza ksiega w NT?

Kicius_XXL
moderator
moderator

Postby Kicius_XXL » Tue Nov 21, 2017 10:02 pm

Przypomniało mi się, że przy paraliżu przysennym może wystąpić zjawisko: zmora, mara senna. Postaram się pójść w tą niedzielę do spowiedzi i Komunii.
Paraliż przysenny nie ma nic wspólnego ze schizofrenią ani z opętaniami.
Tego drugiego nigdy nie doświadczałem. Nie wiem na czym polega opętanie, znam je tylko ze słuchu i horrorów. Do jakiej skrajności trzeba doprowadzić mózg i ciało by się z nim tak działo? Na pewno jest to okropne przeżycie. W religii uważane za opętanie przez demona. Modlitwa uspokaja myśli a mózg wraca dzięki niej do normalnej pracy.
Myślę, że warto poświęcić kilka minut modlitwie, medytacji. Nie ważne jakiego wyznania.

schizek
zaufany użytkownik

Postby schizek » Tue Nov 21, 2017 10:05 pm

wedlug wikipedi opetanie od 1994 roku jest uznawane za chorobe psychiczną i sie ją leczy :D taka ciekawostka

https://pl.wikipedia.org/wiki/Op%C4%99tanie

schizek
zaufany użytkownik

Postby schizek » Tue Nov 21, 2017 10:10 pm

i to co tam pisze to nie pasuje do twoich objawów a mianowicie mam namysli opetanie w chrzescijanstwie

i ciekawe rzeczy tam piszą np ze mogą byc opętanie dopuszczone jako doświadczenie Boże (np. cierpienie ekspiacyjne) jutro sobie to cale przestuduje :D

schizek
zaufany użytkownik

Postby schizek » Tue Nov 21, 2017 10:18 pm

A i juz teraz przyznam sie do mozliwej pomylki z tym dziedziczeniem bo gdzies to kiedys czytalem ale teraz szukalem na necie i kurde nie umiem znalesc tego artykułu jutro jeszcze poszukam

Maniek1234
zaufany użytkownik

Postby Maniek1234 » Wed Nov 22, 2017 12:14 am

ale niestety Schizek i w tych przypadkach opetan czesto i egzorcysta pomoc ja jezdzilem do dziadka ktory sie modlil uwierz raz jak sie pomodlil dlugo bylem jak zdrowy to byl zupelnie inny stan i to na lekach wiec cos w tym jest.

schizek
zaufany użytkownik

Postby schizek » Wed Nov 22, 2017 7:16 pm

moze to efekt placebo bo sorki ale ja osobiscie nie wierze w egzorcyzmy, choc wiadomo jak kazdy czlowiek moge sie mylic

piotrs
zaufany użytkownik

Postby piotrs » Wed Nov 22, 2017 8:57 pm

schizek wez przyklad z Jezusa Papieza Franciszka to sa prawdziwi kaplani kilka czarnych owiec rzutuje na caly kosciol i robia to ci co nie chodza do kosciola ,, Nie SĄdz a nie bedziesz sądzany" tak APOKALIPSA to wazna ksiega bo to wizja konca swiata powtorne przyjscie Jezusa jak jest zapisane w Ewangielii MARKAi LUKASZA

wowo21975
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 9697465

Postby wowo21975 » Wed Nov 22, 2017 8:59 pm

Egzorcyzmy to taka terapia szokowa, która pomaga i jeśli ludzie z tego wychodzą to jestem za żeby się odbywały. Sam bym poddał się takiej terapii jeśli by wyprowadzili mnie z f20 co nie jest możliwe.

Meduzola
bywalec

Postby Meduzola » Wed Nov 22, 2017 9:18 pm

ŹLE sformułowałam pytanie. Nie jestem opętana. Do tej pory umarli przychodzili do mnie tylko we śnie. Nie jestem medium z własnej woli. Może to scheda po moich przodkach...

schizek
zaufany użytkownik

Postby schizek » Wed Nov 22, 2017 9:28 pm

kilka czarnych owiec rzutuje na caly kosciol
źle to powiedziales jest na odwrót jest kilka kaplanów ktorzy wierzą w to co robią
Nie SĄdz a nie bedziesz sądzany
i wlasnie dlatego napisalem ze nie bede nikogo nawracal i chcialem to sobie zostawic i kazdy powinien myslec samodzielnie, tylko mnie sprowokowałeś a i taka mysl mi sie przypomniala albo glos ktory slyszalem w psychozie "podobno Jezusa" zawsze mi powtarzal nie atakuj mojego kosciola ja sam z nimi tą sprawe zalatwie
Egzorcyzmy to taka terapia szokowa
no i mi sie wydaje ze to taki efekt placebo czyli jak czlowiek mocno wierzy ze mu to pomoze to naprawde mu pomoze tak dziala nasz umysł

Do tej pory umarli przychodzili do mnie tylko we śnie
to to jest calkiem normalne moja babcia co niedawno zmarla tez czesto mi sie sni ostatnio

Maniek1234
zaufany użytkownik

Postby Maniek1234 » Wed Nov 22, 2017 11:22 pm

Ja wiem ze tak jak są różni ludzie tak samo różni księża są tez oddani Bogu i skromnie żyjący

Return to “przeżycia religijne”