Słowiańska Żmija

Moderator: Darius

Forum rules
W dyskusji na tematy religijne oraz duchowości, lecz nie związane ze schizofrenią proszę używać działu tematy dowolne -> filozofia.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
DuszekBłękitu
bywalec

Słowiańska Żmija

Postby DuszekBłękitu » Thu Aug 03, 2017 5:03 pm

Żmija jest pośrednikiem pomiędzy dobrem a złem sama będąc czystym chaosem generowanym poprzez jej syk, ale równocześnie jej jad w sercu odczuwany jako miliony iskier elektryczności jest lekarstwem na schizofrenię.
Miałem szczęście przeżyć jej ukąszenie w serce, więc jest to relacja osoby która miała styczność ze Słowiańską Żmiją.

Walka ze Żmiją była dla mnie walką z samym sobą i z moją chorobą która chciała wszystko uporządkować i podzielić na kategorie zrozumiałe tylko dla mnie ponieważ nie podparte żadnymi dowodami. Jej ukąszenie stało się katalizatorem dla mózgu procesu zdrowienia.

Atrybutem Żmii jest szept przed zaśnięciem.

Spotkałem się z pojęciem Równania Ziemi, ale nie mogę znaleźć nic na ten temat w internecie, pytam się was o wskazówki na ten temat ponieważ tutaj zdrowo narozrabiałem i trochę je inaczej przeliczyłem. Wiem że w pewnym sensie jest związane z Boginią Pramatką i jej kontynuacją w postaci kultu Matki Boskiej.
Jak się pytałem o co chodzi to otrzymałem odpowiedź, że "Ziemia spoczywa na stopie" zinterpretowałem to że chodzi o siłę grawitacji.
Ta planeta musi być z czymś związana poprzez grawitację, czymś co jest drugą połową równania.

Zastanawialiście się dlaczego Anastazja pytała się Wołodię w ostatniej książce o to czy przodkowie pozwolili użyć gazu ziemnego?
Mniej więcej wiem, że powstanie ropy naftowej i gazu ziemnego było zależne od broni biologicznej która zmiotła całe ówczesne życie biologiczne z Ziemi.
Moja genetyka jest bardzo stara i wygrzebałem to z pamięci genetycznej.

Wkraczam w sferę domysłów i to bardzo mocno. Istnieje piekło z którym połączona jest Ziemia.
Piekło jest konstrukcją która powstała w czasach zniszczenia życia biologicznego na Ziemi i powstania ropy naftowej.
Tamta ludzkość zmieniła się w coś i zostały jej dusze przetransportowane na horyzont zdarzeń czarnej dziury aby umożliwić dalsze funkcjonowanie planety.
Czarna dziura jest piekłem i jest połączona poprzez grawitację a stabilność połączenia określa Równanie Ziemi, generuje również szum promieniowania tła który odbieramy i składa się on z trzech elementów:
1. Mieczy obusiecznych - cztery wierzchołki rąbu i punkt środkowy rombu.
2. Mieczy jednosiecznych - trzy wierzchołki rąbu i punkt środkowy rombu.
3. Chaosu czyli tej Słowiańskiej Żmii o której pisałem (tak naprawdę to jest Pramatka ale była mi przeciwna więc nazywam ją Żmiją).
Te informacje zbierałem od różnych osób i teraz je połączyłem.

Aby przekroczyć horyzont zdarzeń należy dokonać transferu świadomości pomiędzy Energią Nadziei a Energią Intrygi i odwrotnie, wiem z doświadczenia.
Aby się odbić od grawitacji należy zakłócić identyfikator tożsamości i tak z Łukasza stałem się Piotrem Patrycjuszem.

Czasami się tym bawiłem jak się źle czułem i przestrajałem radio na drugą Ziemię, tą na której Hitler nie zmarł w Nigerii w 1946 roku od przedawkowania amfetaminy tylko przeżył. Tam mają bardzo rozwiniętą naukę chemię ale elektronika ledwie im wystarczy do budowy odbiorników radiowych analogowych.

hv = mc2

Koniec.

Ocalam schizy religii
bywalec
Status: EDEИN

Re: Słowiańska Żmija

Postby Ocalam schizy religii » Thu Aug 03, 2017 5:08 pm

Żmija jest pośrednikiem pomiędzy dobrem a złem sama będąc czystym chaosem generowanym poprzez jej syk, ale równocześnie jej jad w sercu odczuwany jako miliony iskier elektryczności jest lekarstwem na schizofrenię.

Miałem szczęście przeżyć jej ukąszenie w serce

Jej ukąszenie stało się katalizatorem dla mózgu procesu zdrowienia.

Atrybutem Żmii jest szept

Boże
EDEИN to moje konto to kto ma schizy religii schizy polityczne, po to tu jesteśmy

Ocalam schizy religii
bywalec
Status: EDEИN

Postby Ocalam schizy religii » Thu Aug 03, 2017 5:09 pm

Ale żyjesz jeszcze?
EDEИN to moje konto to kto ma schizy religii schizy polityczne, po to tu jesteśmy

DuszekBłękitu
bywalec

Postby DuszekBłękitu » Thu Aug 03, 2017 5:19 pm

Jak boli to żyję i w dodatku nie mam głosów, funkcjonuję jak zdrowy dzięki temu.

DuszekBłękitu
bywalec

Postby DuszekBłękitu » Thu Aug 03, 2017 5:23 pm

https://www.youtube.com/watch?v=C6Le7luzv2Y

To ją skrajnie wyprowadza z równowagi, odpalać na łonie przyrody mnie odnalazła moja Żmija w Abramowickim Parku w Lublinie.

Return to “przeżycia religijne”