Czy żyjemy w czasach ostatecznych ?

Moderator: Darius

Forum rules
W dyskusji na tematy religijne oraz duchowości, lecz nie związane ze schizofrenią proszę używać działu tematy dowolne -> filozofia.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Tal
zaufany użytkownik

Re: Czy żyjemy w czasach ostatecznych ?

Postby Tal » Sat Dec 23, 2017 1:33 pm

pawel534
zaufany użytkownik

Postby pawel534 » Tue Dec 26, 2017 11:20 am

Najnowsze orędzie ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html
Moi ludzie zaangażowany i DRESS BAG, podnieść krawędź Lamentacje PONIEWAŻ wielki i straszny dzień Pana PODEJŚCIA!

20 GRUDNIA 2017 3: 20 P.M

PILNE ODWOŁANIE OD BOGA OJCA DO SWOICH WIERNYCH LUDZI

Mój pokój niech będzie z wami, z moim ludem, z moimi spadkobiercami.

Ostatnie chwile Miłosierdzia dobiega końca, czuję wielki smutek, wiedząc, że większość ludzi nie będzie mile widziane. Otrzymasz wielkie znaki na niebie przed moim Ostrzeżeniem, abyś był przygotowany. Świat wkracza w chaos, wojna, schizma i upadek gospodarki są bliskie pęknięcia; I tylko czekać cierpliwie na moją litość skończy się w całości, aby zrobić miejsce dla dni od oczyszczania.

Mój ludu, przygotuj się, bo królowie wielkich narodów są już gotowi do rozpoczęcia wojny! Większość ludzkości zostanie rozpowszechniona wojną i cichą śmiercią. Miliony wirusów chorób i bakterii zostaną rozproszone w powietrzu, a ludność wielu narodów zostanie rozproszona. Żaden lek chemiczny używany do kontroli i zatrzymania pandemii, tylko naturalnych środków, które wysyłane swoją matkę, został użyty przed wirusami i chorobami. Miejcie to na uwadze, moi ludzie, abyście mogli żyć w tych dniach.

Jeździec głodu, wojna się obudzi, a tysiące innych umrze z głodu i pragnienia. Tylko mój wierny lud, który szanuje instrukcje nieba, przetrwa te dni chaosu, śmierci i spustoszenia. Moi ludzie, moi spadkobiercy, niebieskie trąbki dmuchać ponownie, będą one ogłosić nadejście mojego ostrzegania i pierwszych dniach swojego wielkiego oczyszczenia. Uporządkuj swoje konta, głupio, bo wkrótce moje Domy zostaną zamknięte i zbezczeszczone z powodu nadchodzącej ohydy! O ludzkości, obudź się, ponieważ dni wielkiego ucisku są bliskie! Co stanie się z wami, którzy nadal chodzą niespokojni i zajęci tylko rzeczami tego świata? Biedne dusze, moja Sprawiedliwość złapie ich nieprzygotowanych i będą zgubieni na zawsze!

Mówię wam szaleńczo, zbawienie waszej duszy musi być waszym najwyższym priorytetem; Jakiż to jest wygrać świat, jeśli stracisz duszę? Idioci, wiedzcie, że życie w tym świecie wisi na włosku, miliony was nie oprze się temu, co jeszcze nadejdzie; śmierć stanie się nagle i nie będziesz miał czasu, aby pokutować. Prostujcie swoją drogę i witajcie tak szybko, jak to możliwe, ostatnie chwile Mojego Miłosierdzia; nie pozwól im zabraknąć, ponieważ zależą od tego, czy żyjesz, czy umierasz na zawsze.

Mój lud, moi spadkobiercy, narzędzia mojej sprawiedliwości zbliżają się do ziemi, niebawem spadnie oczyszczający ogień niebios, dzięki któremu oczyści moje dzieło niesprawiedliwości, zła i grzechu. Och, bezbożne narody, twoje dni są policzone! Z nieba będzie padać na was jak ogień Sodomy i Gomory i nie będzie pamięć o tobie. Mój ludu, chodź i ubierz się w wory, śpiewaj pieśni żałobne, bo zbliża się wielki i straszny dzień Pański.

Wasz Ojciec, Jahwe, Panu narodów.

Spraw, aby moje wiadomości były znane całej ludzkości, mojemu ludowi, moim spadkobiercom.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczneie google translate)

pawel534
zaufany użytkownik

Postby pawel534 » Fri Dec 29, 2017 4:06 pm

Najnowsze orędzie ze strony https://mariusz2015.wordpress.com
DUCHU ŚWIĘTY PRZYJDŹ I NAPEŁNIJ NAS SWOIMI DARAMI
DROGIE DZIECKO!
DO OSTRZEŻENIA JEST JUŻ CORAZ BLIŻEJ DLATEGO PROSTUJCIE SWOJE DROGI I PRZYGOTUJCIE MI MOJE POWTÓRNE PRZYJŚCIE. NAWOŁUJĘ JUŻ DO OSTATNICH, KTÓRZY MNIE UZNAJĄ I POKOCHAJĄ ABY WAS ZGROMADZIĆ NA TEN DZIEŃ CHWAŁY PAŃSKIEJ. NIE OCIĄGAJCIE SIĘ DZIECI BO TO SIĘ JUŻ ZBLIŻA. BĄDŹCIE PRZYGOTOWANI TERAZ NA WYDARZENIA, KTÓRE LAWINOWO SIĘ POTOCZĄ I NIE DŁUGO WYŁONI SIĘ ANTYCHRYST, KTÓRY TAK WIELU Z WAS NAŁOŻY BIELMO NA OCZY, ŻE POŁKNIECIE JEGO SŁOWA JAK NAJWIĘKSZY Z DARÓW. BĘDZIE MÓWIŁ TAK PIĘKNIE A W SERCU JEGO BĘDZIE DUŻY PODSTĘP I NIECZYSTE SŁOWA, KTÓRE BĘDĄ POCHODZIŁY Z OTCHŁANI PIEKIELNEJ.
PRZYPROWADZAJCIE MI JESZCZE DZIECI, KTÓRE NIE ODKRYŁY MOJEJ MIŁOŚCI I TEGO, ŻE TYLKO PRZEZE MNIE MOŻNA DOJŚĆ DO BOGA OJCA PRZEDWIECZNEGO.
USUŃCIE ZE SWOICH SERC WSZELKĄ NIENAWIŚĆ DO SWOICH WROGÓW BO ONA PRZESZKADZA WAM BYĆ DOBRZE PRZYGOTOWANYMI NA DAR Z NIEBA, KTÓRY NADCHODZI. ZAPOMNIJCIE WSZYSTKIE URAZY I MÓDLCIE SIĘ WŁAŚNIE NAJWIĘCEJ ZA TYCH, KTÓRZY WYRZĄDZILI WAM TAK WIELE KRZYWDY. JA WIEM, ŻE TO JEST BARDZO TRUDNE, ALE O TE DUSZE MNIE TAKŻE CHODZI ABY MOGŁY ZOSTAĆ ZBAWIONE. NIEKTÓRZY Z NICH PODCZAS OSTRZEŻENIA DOZNAJĄ TEJ ŁASKI POZNANIA MNIE I JUŻ NIE ODSTĄPIĄ ODE MNIE. Z DNIA NA DZIEŃ OTRZYMAJĄ OTRZEŹWIENIE I PÓJDĄ JUŻ ZA MNĄ. ALE TAK WIELU BĘDZIE ZACIETRZEWIONYCH W SWOIM UPORZE, ŻE NIE ROZPOZNAJĄ TEGO, ŻE DZIEŃ PAŃSKI NADCHODZI. ICH SERCA NIE PRZYLGNĄ DO MNIE I TAK MI BARDZO ICH ŻAL, BO BĘDĄ POTĘPIENI NA ZAWSZE.
ZBLIŻA SIĘ MOJE BOŻE NARODZENIE JEDNAK JAK WIDZICIE NA ŚWICIE W WIELI MIEJSCACH NIE BĘDĘ POWITANY JAKO MAŁE DZIECIĄTKO JEZUS. ZASTĄPIONO MNIE MAŁEGO JEZUSA Z BETLEJEM – NAGIM CZŁOWIEKIEM BO TERAZ CZŁOWIEK JEST NAJWAŻNIEJSZY ZAMIAST BOGA. (Dzieciątko Jezus na dalszym planie a na pierwszym planie nagi mężczyzna nad którym pochyleni też 3 Królowie w szopce w Watykanie)
TRADYCJA ZANIKA I TO ZANIKA BEZPOWROTNIE W WATYKANIE , GDZIE WSZYSCY KAŻDEGO ROKU NA TO ŚWIĘTO MAJĄ OCZY SKIEROWANE NA TO MIEJSCE. Z TEGO MIEJSCA PROWADZONY JEST MÓJ KOŚCIÓŁ ŚWIĘTY I DLATEGO TO MIEJSCE POKAZUJE SIĘ WAM W MEDIACH. MÓJ ŻAL JEST WIELKI BO NA ZIEMI GDZIE JA SIĘ URODZIŁEM FAKTYCZNIE – TO MIEJSCE JEST BARDZO PORUSZONE ZAMĘTEM ZASIANYM PRZEZ JEDNEGO Z PRZYWÓDCÓW ŚWIATOWYCH. TE SŁOWA BYŁY ZUPEŁNIE NIEPOTRZEBNE BO ZOSTAŁY SKIEROWANE TAK NAPRAWDĘ PRZECIWKO MOJEMU WYBRANEMU NARODOWI Z KTÓREGO JA SIĘ WYWODZĘ. DLA WIELU DZIECI TO MIEJSCE W ZIEMI ŚWIĘTEJ W DNIU MOJEGO NARODZENIA BĘDZIE WIELKIM NIESZCZĘŚCIEM I NAD TYM UBOLEWAM. MOJE DZIECI BOŻE W TYM MIEJSCU SA TERAZ ZAGROŻONE I NIECH UWAŻAJĄ PODCZAS TYCH ŚWIĄT.
NA WASZ BLOG PRZYCHODZĄ CORAZ TO NOWE OSOBY , BO DOPIERO TERAZ GO ODKRYŁY, BO KTOŚ SKRZĘTNIE UKRYWAŁ TO MIEJSCE PRZED MOIMI OWCAMI . JA WSZYSTKO OBSERWUJĘ I WIEM KTO DO TEGO SIĘ PRZYCZYNIŁ I ZAMKNĄŁ DROGI WIELU DZIECIOM DO PRAWDY. TAKI GRZECH JEST NIEWYBACZALNY W OCZACH PANA BOGA GDY ZAMYKA SIĘ DROGĘ BOŻYM DZIECIOM DO POZNANIA PRAWDY O MNIE I MOICH ZAMIARACH.
ZAPAMIĘTAJCIE DROGIE DZIECI! TE SŁOWA: ” NIKT NIE PRZYCHODZI DO MOJEGO OJCA JAK TYLKO PRZEZE MNIE” POWTARZAM TO JESZCZE RAZ BO CHODZI MI TUTAJ O INNE WYZNANIA. BÓG W KTÓRYM NIE MA TRÓJCY ŚWIĘTEJ NIE JEST WASZYM BOGIEM – CZYLI CHRZEŚCIJAN. TYKO PRZEZ TRÓJCĘ ŚWIĘTĄ MOŻECIE BYĆ ZBAWIENI I TRAFIĆ DO RAJU.
JESZCZE RAZ PODKREŚLAM ISLAM NIE JEST RELIGIĄ A IDEOLOGIĄ SZATANA, KTÓRA PROWADZI PROSTO DO PIEKŁA.
MÓDLCIE SIĘ DROGIE DZIECI! TAKŻE ZA NICH ABY DOZNALI PRAWDZIWEGO ŚWIATŁA I CIESZCIE SIĘ, ŻE WY DOZNALIŚCIE WIELKIEJ ŁASKI OD PANA BOGA I PRZYJĘLIŚCIE CHRZEST ŚWIĘTY W „IMIĘ OJCA I SYNA I DUCHA ŚWIĘTEGO.”
WSZYSTKIE WAŻNE ZNAKI NA NIEBIE SĄ PRZED WAMI I ONE POKAŻĄ WAM, ŻE ZBLIŻA SIĘ OSTRZEŻENIE. BĄDŹCIE SPOKOJNI CI CO MACIE MIŁOSIERDZIE W SERCACH DO BLIŹNIEGO NAWET GDYBY BYLI WASZYMI WROGAMI. POMAGAJCIE UBOGIM BO CHOĆ NIE JEST TO PRIORYTETEM WASZEJ WIARY TO, TO ŻE JESTEŚCIE DOBRYMI WYZNAWCAMI WIARY W TRÓJCĘ POWODUJE, ŻE SERCA MACIE OTWARTE NA WOŁAJĄCEGO: GŁODNEGO, CIERPIĄCEGO, CHOREGO I UWIĘZIONEGO.
GŁODNEGO MACIE NAKARMIĆ, UBOGIEGO PRZYODZIAĆ, CIERPIĄCEGO POCIESZYĆ A CHOREGO I UWIĘZIONEGO NAWIEDZIĆ. TO WSZYTKO WYPŁYWA Z MIŁOŚCI DO MNIE I JEST NIEROZDZIELNE GDY KARMICIE SIĘ MOIMI SAKRAMENTAMI ŚWIĘTYMI. WTEDY ZAUWAŻACIE KOŁO SIEBIE TYCH NIESZCZĘŚNIKÓW.
ALE GDY WASZE SPOWIEDZI SĄ NIESZCZERE I RZADKIE TO JESTEŚCIE MARTWYMI DUSZAMI, KTÓRE MNIE NIE NAŚLADUJĄ.
W DZIEŃ ŚWIĘTY – DLA LUDZI CHORYCH I UBOGICH ZAWSZE MOŻECIE PRACOWAĆ I ICH POCIESZAĆ BO I JA TAK POSTĘPOWAŁEM. NIE JEST TO PRACA ZAROBKOWA LECZ PRACA WASZEGO MIŁOSIERNEGO SERCA DLA MNIE, KTÓRA ZAOWOCUJE I DA WAM ŻYCIE WIECZNE.
POCIESZAJCIE SIĘ NAWZAJEM PO OSTRZEŻENIU BO BĘDZIE TAKA POTRZEBA, BO ŚWIAT BĘDZIE NIE DO ROZPOZNANIA.
TO MÓWI DO WAS PAN BÓG ZASTĘPÓW. KTÓRY STWORZYŁ NIEBO I ZIEMIĘ I JA WAM TO PRZEKAZUJĘ.
NIE MARNUJCIE JUŻ CZASU NA NIEPOTRZEBNE RZECZY, BO IDZIE WASZ PAN, IDZIE KOCHANE DZIECI – NIE SPÓŹNI SIĘ ANI JEDNEJ MINUTY WG CZASU WYZNACZONEGO PRZEZ BOGA OJCA.
BŁOGOSŁAWIĘ CAŁY ŚWIAT ORAZ WASZ NARÓD POLSKI ABY PROWADZIŁ PRZYKŁADEM WIARY INNE NARODY DO ZBAWIENIA WIECZNEGO W IMIĘ OJCA I SYNA I DUCHA ŚWIĘTEGO. AMEN.
JEZUS, KTÓRY OPIEKUJE SIĘ WAMI.
UWAGA :
ZACHĘCA SIĘ DO ROZPOWSZECHNIANIA POWYŻSZEGO PRZESŁANIA ŁĄCZNIE Z TĄ UWAGĄ ORAZ ŹRÓDŁEM POCHODZENIA, JEDNAK Z ZASTRZEŻENIEM DO DOKONYWANIA SAMOWOLNYCH, JAKICHKOLWIEK ZMIAN W TREŚCI ORAZ USUWANIA FRAGMENTÓW TREŚCI PRZESŁANIA. NIECH TRÓJCA ŚWIĘTA BŁOGOSŁAWI A MATKA BOŻA STRZEŻE KAŻDEJ OSOBY, KTÓRA Z WIARĄ TEGO DOKONA.
NINIEJSZA UWAGA POWSTAŁA NA SKUTEK ZAUWAŻENIA TAKICH NIEPRAWIDŁOWOŚCI.
Źródło: https://mariusz2015.wordpress.com

pawel534
zaufany użytkownik

Postby pawel534 » Tue Jan 09, 2018 7:00 pm

Najnowsze orędzie ze strony: https://mariusz2015.wordpress.com
WIGILIA OBJAWIENIA PAŃSKIEGO
KOCHANA ……..! TAK BARDZO JESTEM SZCZĘŚLIWY GDY MÓJ NARÓD IZRAELSKI PODNOSI SIĘ TERAZ Z UPADKU. DUCH ŚWIĘTY ROZŚWIETLA MOIM DZIECIOM OCZY I POKAZUJE JAKĄ DROGĘ MAJA WYBRAĆ. JEST TYLKO JEDNA DROGA, BO JUŻ WAM MÓWIŁEM ŻE TYLKO PRZEZE MNIE MOŻNA TRAFIĆ DO MEGO OJCA.
TEN ROK, KTÓRY NADSZEDŁ BĘDZIE DLA WAS ŁASKAWY JEŻELI CHODZI O DARY DUCHOWE : ZNAKI NA NIEBIE ORAZ WSKAŻE WAM WIELE DOZNAŃ KTÓRE MUSZĄ PRZYJŚĆ ABYŚMY SPOTKALI SIĘ NA OBŁOKU NIEBIESKIM. JAK NIGDY DOTĄD MUSICIE CI CO ZOSTALIŚCIE JESZCZE ŻYWI NA ZIEMI PRZYGOTOWAĆ WASZE SERCA NA TEN WIELKI DAR , KTÓRY NADCHODZI Z NIEBIOS. TERAZ NIE MA JUŻ ANI CHWILI BYŚCIE MIELI CZAS NA JAKIEKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI , ŻE NIEBO I PIEKŁO ISTNIEJĄ.
WSZYSTKICH WAS CHCIAŁBYM WIDZIEĆ OCZYWIŚCIE W NIEBIE NA UCZCIE NIEBIAŃSKIEJ , KTÓRĄ PRZYGOTOWAŁ WAM MÓJ OJCIEC. GDY ZASIĄDZIEMY WSZYSCY PRZY STOLE , BĘDZIECIE TAK RADOŚNI I SZCZĘŚLIWI , ZE TAKIEGO DOZNANIA NIE ZAZNALIŚCIE NIGDY NA ZIEMI. WASZE MYŚLENIE NIE MOŻE JUŻ BYĆ ZWIĄZANE W JAKIKOLWIEK SPOSÓB Z RADOŚCIAMI JAKIE WAS SPOTKAŁY NA ZIEMI. GDYBYM MIAŁ WAM PORÓWNAĆ WASZE DOTYCHCZASOWE RADOŚCI Z TĄ UCZTA W NIEBIE TO JEST ONA 1000 KROTNIE WIĘKSZA OD WASZEGO NAJWIĘKSZEGO SZCZĘŚCIA , KTÓREGO DOZNALIŚCIE TUTAJ NA ZIEMI.
WASZE PAŁACE LŚNIĄCE KRYSZTAŁEM I ZŁOTEM CZEKAJĄ NA WAS I NAJWAŻNIEJSZE ŻE JA BĘDĘ Z WAMI KAŻDEGO DNIA DO CZASU , KTÓRY NIE MA JUŻ WYMIARU CZASOWEGO BO JEST WIECZNY.
BĘDZIECIE WIECZNIE MŁODZI, RADOŚNI , ZDROWI I BEZ JAKICHKOLWIEK KŁOPOTÓW. CZY WY DZIECI MOŻECIE SOBIE TO WYOBRAZIĆ , ŻE BĘDZIECIE ŻYĆ WIECZNIE BEZ ŻADNEJ TROSKI I LĘKU. PRZYGOTOWALIŚMY DLA WAS TAK DUŻO DARÓW , KTÓRYCH NIE ZNACIE W LUDZKIM – ZIEMSKIM WYMIARZE. PODAJĘ WAM TO DLATEGO ABY INNI – CI WCIĄŻ BLUŹNIĄCY PRZECIWKO NAM W NIEBIE MOGLI JESZCZE ZROZUMIEĆ ŻE JEST ŻYCIE WIECZNE I ONO NIE JEST PORÓWNYWALNE Z TYM BOGACTWEM , KTÓRE NIEKTÓRZY POSIADAJĄ. POSIADAJĄ WIELE ALE POMIMO TEGO ŻE WIEDZĄ ŻE NIE ZABIORĄ TEGO ZE SOBĄ WCIĄŻ UKRYWAJĄ TE DOBRA PRZED UBOGIMI I NIGDY NIE CHCĄ SIĘ Z NIMI PODZIELIĆ NAWET W MAŁYM STOPNIU.
WASZE DOMY BOGACZY CHOĆBY BUDOWANE ZE STALI I ZE ZŁOTA LEGNĄ W GRUZACH LECZ MIESZKANIA PRZYGOTOWANE W NIEBIE SĄ ZAWSZE BEZPIECZNE I NIE SĄ NARAŻONE NA KATAKLIZMY, WOJNY ORAZ SPALENIA OGNIEM.
TE WASZE DOMY PRZEPEŁNIONE BOGACTWEM WŁASNEJ PYCHY SĄ JAK TE POSĄGI – BOŻKI W KTÓRYCH NIE MA STABILNOŚCI BO ICH FUNDAMENTY NIE SĄ FUNDAMENTAMI WIARY LECZ SA TAK MARNE BO ICH FUNDAMENTY Z GLINY I PIASKU.
PRZEDSTAWIAM TO WAM WSZYSTKO ABYŚCIE ZROZUMIELI , ŻE JEST JESZCZE MAŁA CHWILKA ABYŚCIE POTRAFILI TO ZROZUMIEĆ , ZE WASZ MESJASZ – JEZUS CHRYSTUS JEST PONAGLANY PRZEZ BOGA OJCA ABY ZSTĄPIĆ NA OBŁOKU NIEBIESKIM.
JESZCZE TYLKO MIŁOSIERDZIE DLA TYCH KTÓRZY ZUPEŁNIE NIE WIERZĄ W TRÓJCĘ ŚWIĘTĄ , BO MOJE DZIECI BOŻE SĄ JUŻ DOBRZE PRZYGOTOWANE.UWAŻAJCIE WIĘC I OCZEKUJCIE DNIA KIEDY ANIOŁ ZATRĄBI Z NIEBA I LAWINOWO POPŁYNIE CZAS APOKALIPSY. ON JUŻ SIĘ ZACZĄŁ DROGIE DZIECI BO WY NIE MOŻECIE DO SIEBIE WSZYSTKIEGO ODNOSIĆ Z PUNKTU MIEJSCA WASZEGO ZAMIESZKANIA NA ZIEMI.
NA ŚWIECIE JEST TYLE PRZEMOCY, UCISKU, GWAŁTU, NĘDZY , GŁODU I WOJNY ALE NIEKTÓRZY TEGO NIE ZAUWAŻAJĄ.
MOJE BIEDNE, GŁODNE I ŻEBRZĄCE DZIECI NA ULICACH, TE Z WYSTAJĄCYMI KOŚCI I OPUCHNIĘTYMI ( WYDĘTYMI) BRZUSZKAMI Z GŁODU. ONE ŻYJĄ NA TYM ŚWIECIE ALE WY NIEKTÓRZY STARACIE SIĘ TEGO NIE WIDZIEĆ. MÓWIĘ DO TYCH CO MAJĄ NADTO LECZ NIE POTRAFIĄ SIĘ PODZIELIĆ. TE NIEMOWLĘTA CZĘSTO ZAMIAST MLEKA Z PIERSI MATKI PIJĄ WODĘ Z OSOCZEM MATCZYNYM, BO MATKA CZĘSTO TAKŻE GŁODNA I SPRAGNIONA WODY.
SPÓJRZCIE DZIECI W LUSTRA I ZOBACZCIE SIEBIE CO ZROBILIŚCIE ABY IM TAM POMÓC. NIE OSĄDZAM WAS JESZCZE ALE PORUSZAM WASZE SUMIENIA – SZCZEGÓLNIE TYCH KTÓRZY JESTEŚCIE OD NICH NAJBLIŻEJ.
DROGIE POLSKIE DZIECI! WASZ EPISKOPAT NIE BRONI JUŻ OFICJALNIE DOGMATÓW WIARY I JEST TO DLA MNIE OGROMNY CIOS. GDYBYM WAS NIE MIAŁ TO MOJE NAJŚWIĘTSZE SERCE NIE CHCIAŁO JUŻ MÓWIĆ DO NARODU POLSKIEGO.
MÓDLCIE SIĘ KOCHANE DZIECI ZA WASZYCH RZĄDZĄCYCH BO ICH WIARA JEST POWIERZCHOWNA I SADZĄ, ŻE CZAS JEST DALEKI I MAJĄ JESZCZE CZAS NA MOJE PRZYJŚCIE – PANA JEZUSA. PLANUJĄ BUDŻETY NA ODLEGŁE LATA I SĄ W WIELKIM BŁĘDZIE BO JA JEZUS JUŻ CZEKAM I NIE SPÓŹNIĘ SIĘ ANI JEDNEJ MINUTY.
PROSZĘ WAS KOCHANE DZIECI BOŻE! POMIMO TEJ BEZNADZIEJNEJ SYTUACJI I BRAKU WYCZUCIA CZASU PRZEZ WASZE WŁADZE – WY NIE PRZERYWAJCIE WASZYCH MODLITW I TRWAJCIE W NICH. BÓG ZAWSZE UPOMNI SIĘ O SWOJE I WAS NIE OPUŚCI POMIMO ŻE I PRZYJDZIE KARA NA WAS POLSKO!
WIELE BYŁO CZASU NA PROŚBY PŁYNĄCE DO WAS Z NIEBA LECZ BRAK POKORY U RZĄDZĄCYCH PROWADZI ICH PROSTO DO OTCHŁANI PIEKIELNEJ. DLA NICH CZAS LUDZKI TRWA W NIESKOŃCZONOŚĆ LECZ ZAPOMINAJĄ, ZE TO BÓG OJCIEC JEST WŁADCĄ ICH CZASU I W KAŻDEJ CHWILI MOŻE PRZERWAĆ CZAS ZIEMSKI.
DZIECI! BĄDŹCIE GOTOWE I TRWAJCIE W ŁASCE UŚWIĘCAJĄCEJ. PRZYJDĄ CHWILE GDY ZWĄTPICIE. LECZ JA MÓWIŁEM ŻE SKRÓCĘ WASZE CIERPIENIA, PONIEWAŻ BARDZO WAS KOCHAM. PROWADŹCIE ARMIĘ RESZTY DO ZWYCIĘSTWA, NIGDY SIĘ MNIE NIE WYPIERAJCIE GDY NAWET BĘDZIECIE U KRESU WYTRZYMAŁOŚCI. WTEDY PRZYJDZIE ANIOŁ ODE MNIE I WAS POCIESZY I PRZYNIESIE WAM TO CO WAM POTRZEBA I POWIE GDZIE MACIE IŚĆ. NIE OPIERAJCIE SIĘ BO MUSICIE ZAUFAĆ MI DO KOŃCA.
BŁOGOSŁAWIĘ WAM I TRZYMAM WAS BLISKO MOJEGO NAJŚWIĘTSZEGO SERCA A WY BĄDŹCIE BLISKO NIEPOKALANEGO SERCA MARYI, KTÓRA WSKAŻE WAM DROGĘ DO MNIE.
RÓŻANIEC ŚWIĘTY, RÓŻANIEC ŚWIĘTY, RÓŻANIEC ŚWIĘTY TO JEST WASZA OCHRONA NA TE CZASY.
KOCHAM WAS MOJE DZIECI I BARDZO ŻAŁUJE ŻE NIE DOSZŁO DO PRAWIDŁOWEJ INTRONIZACJI – WTEDY BYŁOBY WAM ŁATWIEJ PRZEJŚĆ PRZEZ TE TRUDNE DNI, KTÓRE NADCHODZĄ.
BŁOGOSŁAWIĘ WAM W IMIĘ OJCA I MOJE IMIĘ JEZUS I DUCHA ŚWIĘTEGO. AMEN.
WASZ JEZUS.
Źródło: https://mariusz2015.wordpress.com

pawel534
zaufany użytkownik

Postby pawel534 » Wed Jan 10, 2018 7:42 pm

Najnowsze orędzia ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html
MAŁE DZIECI, PORAŻENIE DWÓCH ASTEROIDÓW, ZAPREZENTUJĄ CHWAŁKĘ KRZYŻ MEGO SYNA. TO BĘDZIE WIELKĄ PODPISKĄ, KTÓRA ZAPOWIADA WZOREM OSTRZEŻENIA!

2 stycznia 2018 3: 55 PM

WEZWANIE PINK MARYI MISTYCZNEJ DLA LUDZI BOGA

Małe dzieci mojego Serca, pokój Najwyższego, bądźcie z wami wszystkimi i moją matczyną opieką, zawsze wam pomagajcie.

Moje dzieci, witajcie miłość tej Matki i Miłosierdzia Bożego, abyście mogli przetrwać dni próby, które są blisko was. Niebo nie chce, aby tak wiele dusz nadal było zagubionych. Ja, wasza Matka, w towarzystwie anielskich stworzeń i Błogosławionych dusz, niestrudzenie wstawiam się za tą ludzkością, aby powróciła do Miłości Boga. Małe dzieci, rozpoczną się próby dla dzieci Bożych. Ten rok będzie początkiem waszego oczyszczenia. Ludzkość będzie świadkiem wielkich wydarzeń w niebie i na ziemi; znaki nieba będą wzrastać; zjawiska niebieskie, których nigdy nie widziało żadne oko, ogłosi wam, że musicie być przygotowani na spotkanie z Bogiem w wieczności.

Pobudzenie wszechświata pozwoli ci zobaczyć zjawiska niebieskie, których ludzkość nigdy nie widziała. Wielu wpadnie w panikę, ale nie ma się czego bać; te manifestacje są zapowiedziami nieba, abyście byli duchowo przygotowani na nadejście Ostrzeżenia i na początku waszych prób. Dziatki, stworzenie mojego Ojca zaczęło swoją transformację i stanie się, że wasza planeta ulegnie wielkim zmianom. Ziemia porusza się z większą siłą na wszystkich kontynentach, a te zaczną się poruszać. Ta transformacja będzie jednym z waszych prób, które będziecie musieli zakładać w wierze, ponieważ jest to część planu Boga po raz ostatni. Nie panikuj, gdy wszechświat zaczyna się trząść; módlcie się, chwalcie Chwałę Bożą i dziękujcie memu Ojcu, ponieważ Jego moc i Jego wielkość stworzą Nowe Niebiosa i Nową Ziemię dla Jego przyjemności i Jego stworzeń.

Moje dzieci, Niebieskie Jeruzalem, zstąpią z nieba na ziemię, proces ten już się rozpoczął. Stworzenie i stworzenia zostaną oczyszczone, by świecić jak tygiel; tak więc tylko wy będziecie mogli ujrzeć światło Nowego Świtu, który będzie moim Synem, Radiant, Triumphant i Chwała, wśród was. Niebiańska Jerozolima i po drodze, a wraz z nią Chwała Boga. Przygotujcie się, wtedy małe dzieci, bo stworzenie zaczęło drżeć; zachowaj spokój, ponieważ wszystko, co widzisz i czujesz, jest częścią Boskiego Planu.

Małe dzieci, szok dwóch asteroid, stworzą Chwalebny Krzyż mojego Syna. To będzie wielki znak, który ogłosi nadejście Ostrzeżenia. Uruchom uporządkuj swoje konta; bądź przygotowany duchowo na nadejście tego wydarzenia, które zmieni twoje życie. Nie odpuszczajcie mi Różańca, módlcie się za wszystkich grzeszników tego świata, aby otrzymali Miłosierdzie Boże i nie zgubili się w wieczności. Módlcie się o pokój świata, ponieważ nadchodzi plaga wojenna, która będzie katastrofalna dla ludzkości. To są czasy małych dzieci modlitwy i medytacji, nie marnujcie czasu na banały i zmartwienia tego świata; myśl i medytuj przez chwilę, że najważniejszą rzeczą w tej chwili jest być przygotowanym na spotkanie z Bogiem w wieczności. Niech zamieszka w was pokój mojego Pana. Rozdzierajcie wasze serca, małe dzieci, ponieważ zbliża się triumfalny powrót Mojego Syna.

Kocham cię, twoją Matkę, Mary Rose Mystique.

Małe dzieci mojego serca, spraw, aby moje wiadomości były znane całej ludzkości.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
MÓJ HERBAT, GOTUJ I PRZYGOTUJ SIĘ DO DUCHOWEJ WALKI, KTÓRA PODEJMUJE!
4 STYCZNIA, 2018 3: 30 PM

PILNE ODWOŁANIE OD JEZUSA DOBREGO PASTORA DO JEGO STÓP

Ewe z mojej trzody, mój pokój z wami.

Mój mały Nabi, moja trzoda wkrótce zacznie chodzić po pustyni oczyszczenia; wielkie próby czekają na moje owce. Mówię wam, moje owce, że to oczyszczenie jest konieczne, abyście mogli jutro żyć moim Nowym Stworzeniem. Nie bój się moich owieczek, nie będziesz sam; moja Matka, moje Anioły, wiele Błogosławionych Dusz i moi dwaj Świadkowie, będą wam towarzyszyć przez waszą pustynię.

Nadchodzą dni moje stado, gdzie będzie poddana waszej wierze próba. Agitacja wszechświata, panowanie Antychrysta, wykonania mikro-chip, prześladowań, duchowe susze, brak żywności i wody oraz utraty nieruchomości będzie jednym z wielu badań przez które miniesz. Ale tak naprawdę mówię wam, nie lękajcie się; jeśli jesteście ze Mną, nic i nikt nie będzie w stanie powstrzymać was od mojej Miłości. Choć trudne są te próby, zawsze stójcie mocno w wierze.

Moja trzoda, w dniach próby, módl się i ufaj Mi, pamiętaj, że ten, kto trwa do końca, zostanie zbawiony. Modlitwa i zaufanie do Mnie będą waszą fortecą; jeśli chcesz zdać testy w naszych dwóch sercach, musisz mieć pewność siebie. Niebo wam pomoże i będzie was chronić, o ile weźmiecie je pod uwagę; ponieważ dobrze wiesz, że szanujemy twoją wolną wolę. Ludu mój, nie zapominajcie słów z mojego Psalmu 91, bo ożyją w dniach waszej pustyni. Pamiętajcie, co mówią moje słowa: On rozkaże swoim aniołom, aby trzymali was na wszystkich swoich drogach; będą nosić cię na rękach, abyś nie uraził swej nogi o kamień (Psalm 91: 11-12). Dowiedz się, co psalm na pamięć, więc trzeba ochronę i pomoc z nieba w tych dniach walki duchowej ,

Ewe z Mojego Stada, nie bój się o jedzenie i ubranie, ponieważ niebo będzie wysyłać Ci Mannę każdego dnia. Miejcie tylko wiarę i ufajcie Mi, a cała reszta będzie wam dana dodatkowo. Znany również owce moje, będzie kuszony i przetestowane przez mojego przeciwnika, jak to uczynił ze mną na pustyni. Kiedy nadchodzą pokusy, wzywajcie mojego imienia i mówcie: Mój Jezu, mocą swojej krwi, ocal mnie. Jezu mój, ufam Tobie, nie pozwól mi stracić Jezusa, ukrywam się w twoich ranach, umocnij moją wiarę. Zobacz, że cię uczę, aby nic cię nie zaskoczyło, będziesz jak owce wśród wilków; jeśli będziecie szanować moje nauki i wprowadzać je w życie, wyjdziecie zwycięsko z prób.

Przypominam wam o moich owieczkach: w próbach wiary niebo będzie z wami, jeśli będziecie je przywoływać; ale w osobistym oczyszczenie, każdy będzie musiał go przyjąć i ofiarować z miłością, dla swojego zbawienia. Daliśmy wam już duchową broń, abyście bronili się przed wcielonymi i duchowymi demonami, którzy zaatakują was w swoim ucisku. Użyj ich, ponieważ oni są potężni w Duchu dla upadku fortec. Wszystko czego potrzebujesz, to Zbroja Duchowa podana naszemu sługi, Enochowi. Tam znajdziesz modlitwy i różańce, których będziesz potrzebować do duchowej walki. Miej w pamięci tę instrukcję, aby jutro w środku twojego ucisku i ataków mego przeciwnika możesz wyjść zwycięsko.

Moja trzoda, przygotuj się na nadchodzącą duchową bitwę. Pamiętaj, że tylko zwycięzcy zdobędą koronę życia. Jesteś moją ziemską armią, a ty zwyciężasz. Ufajcie Mi, ponieważ jest napisane, że zwycięstwo jest Bogiem i Jego wiernym ludem. Nie lękajcie się, będę z wami do końca świata.

Mój pokój zostawiam ci, mój pokój daję ci. Nawracajcie się i nawracajcie się, bo Królestwo Boże jest blisko.

Wasz Wieczny Pastor, Jezus z Nazaretu.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Wed Jan 10, 2018 7:47 pm

(tłumaczenie google translate)
No, to taki fajny generator dobrego humoru, jakikolwiek tekst ludzki byśmy do niego nie wrzucili, nawet instrukcję obsługi odkurzacza :)
"WEZWANIE PINK MARYI MISTYCZNEJ DLA LUDZI BOGA"
Kiedy te komputery zaczną naprawdę rozumieć nas, świat w jakim istnieją i wierzyć poprawnie...

pawel534
zaufany użytkownik

Postby pawel534 » Wed Jan 10, 2018 8:01 pm

Lepsze takie tłumaczenie niż żadne. Ja nie znam francuskiego.

Bratnia dusza
zaufany użytkownik
Status: Rencista

Postby Bratnia dusza » Wed Jan 10, 2018 8:06 pm

Od mniej jak 100 lat, mamy prawdziwy dostęp do informacji. Od mniej jak 20 lat do internetu. Teraz kazdy wie kiedy wybuchnie gdziekolwiek na ziemi wulkan, lub tornado zniszczy miasto. Wiemy o zamachach i o wszelkiej krzywdzie czy wojnie.

Kiedyś tego nie było wszystkiego jak radio czy telewizja i internet. Człowiek myślał ze Świat jest spokojny. Nie zdawał sobie sprawy jak okrutny jest żywioł pogody. Nie wiedział ze stale gdzie toczy sie wojna i nie miał świadomości globalnego kataklizmu.

Teraz więc łatwo doszukiwać się dni ostatecznych. Doszukiwać się znaków z globalnych informacji.
- jak mogę im przebaczyć?
- gdybyś ich nie potępił nie musiałbyś przebaczać

de mello - minuta mądrości

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Wed Jan 10, 2018 8:25 pm

Lepsze takie tłumaczenie niż żadne. Ja nie znam francuskiego.
Paweł, ale jak traktujesz te orędzia? Jak poetyckie dzieła literackie, sztukę, czy jak groźne realne przepowiednie ze sfery nadprzyrodzonej?

pawel534
zaufany użytkownik

Postby pawel534 » Wed Jan 10, 2018 8:39 pm

Orędzia te traktuję jako rzeczywiste pochodzące od Boga.

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Wed Jan 10, 2018 9:40 pm

Orędzia te traktuję jako rzeczywiste pochodzące od Boga.
O Boże.
:)

Myślałem, że Absolut Wszechświata obecnie wymyśla jakieś nowe cząsteczki elementarne i kwarki, które będą się gotować w nowych gwiazdach za miliardy lat. Albo posługując się mocą obliczeniową swojego superkomputera przeprowadza symulację miliona ewolucji planetarnych na raz i widzi losy od narodzin do śmierci ciekawych i nieznanych jeszcze gatunków Życia.

naj o
bywalec

Postby naj o » Fri Jan 12, 2018 10:14 pm

Czasy ostateczne dopiero przyjdą, gdy Pan Jezus przyjdzie. Będzie się działo.
najo , Eden

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Fri Jan 12, 2018 11:00 pm

Czasy ostateczne dopiero przyjdą, gdy Pan Jezus przyjdzie. Będzie się działo.
A niektórzy duchowni mówią, że On cały czas już przychodzi. W żebraku, który niewinnie został zepchnięty na złą drogę, w bliskich, z którymi się kłócimy, w lekarzu ratującym życie ludzkie, w nowonarodzonym dziecku naszych sąsiadów, które nigdy nie będzie widziało, w obcej staruszce, która pojawi się na naszej drodze kiedyś w podróży, w ojcu i matce, którzy wydali nas na świat itd...

pawel534
zaufany użytkownik

Postby pawel534 » Mon Jan 29, 2018 10:44 am

Na stronie https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2018.htm pojawiły się nowe orędzia. Oto fragment jednego z nich ale polecam przeczytać całość:
Nadchodzą wielkimi krokami chwile wielkiego oczyszczenia kapłanów i hierarchii. Niebawem chrześcijaństwo, a zwłaszcza katolicyzm stanie się na świecie zakazane i będzie silnie zwalczane.

Nadszedł czas, kiedy w wielu miejscach prawdziwy Kościół będzie musiał wejść do podziemi, do katakumb. Niebawem poleje się na świecie krew, zwłaszcza w Europie, szczególnie krew Moich kapłanów i biskupów. Wielu kapłanów i hierarchów ze strachu przechodzić będzie na islam. Niebawem na arenę dziejów, już oficjalnie wkroczy, pojawi się syn zatracenia, Antychryst. Winą wszelkich złych wydarzeń, które nastąpią, będzie grzech i wielkie odstępstwo większości ludzi na Ziemi. Kto oddał się we władanie złego ducha i jego sługom, teraz będzie doznawał od nich odpłaty, za wierność ich ideałom.

W niedługim czasie realizować się będą wszelkie proroctwa dotyczące tego czasu Apokalipsy. Polskę czeka w niedługim czasie bardzo wiele zmian. Niebawem oczyszczę Polskę. Ilu was pozostanie? Wszystko zależy od tego, kto jeszcze zechce się nawrócić.
Żródło: https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2018.htm

pawel534
zaufany użytkownik

Postby pawel534 » Sun Feb 11, 2018 11:11 am

Najnowsze orędzie ze strony: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html
MOJE DZIECI, THE CHAOS WKRÓTCE ZOSTANĄ WKRÓTCE Z RZYMU I MIASTA, A SIEDEM WSZĘDZI BĘDZIE PALIĆ!

31 stycznia 2018 r. - 2: 10 p.M.

PILNY ODWOŁANIE OD JEZUSA SAKRAMENT ŚWIĘTEGO DO SWOICH WIERNYCH LUDZI

Moje dzieci, niech pokój będzie z wami

Niebiańskie znaki mówią ci, że mój przyszły powrót jest bliski. Transformacja wszechświata pozwoli ci zobaczyć zjawiska w przestrzeni, których żadne oko nigdy wcześniej nie widziało. Wielkie wydarzenia wydadzą się w niebie i na ziemi, abyście byli przygotowani na moje drugie przyjście.

Moje dzieci, dzieło bogów rąk ludzkich, zaczną upadać; Bogowie dolarów liczą jego dni, a wraz z nim upadną gospodarki wielu narodów. Wszyscy, którzy pokładali nadzieję i wiarę w bogów tego świata, również upadną wraz z nimi. Kryzys gospodarczy pozostawi w bankructwie dużą liczbę narodów i ludzi, którzy pokładają wiarę w bogu pieniędzy.

Ludu mój, zbliża się mrok Kościoła mego, módl się za nią; zbuntowani kardynałowie podzielą go i chaos przejmie Oblężenie Piotra. Rzym straci wiarę i będzie przyczyną zgorszenia dla katolickiego świata. W wielu krajach jego Kardynałowie zjednoczą się z rebeliantami, a mój Kościół będzie luźno zdradzony przez tych, którzy twierdzą, że są jej krewnymi, ale tak jak dzisiaj Judasz zdradzi ją i przekaże ją mojemu przeciwnikowi.

Moje dzieci, chaos wkrótce opanuje Rzym, a miasto siedmiu wzgórz spłonie. Mój pastor będzie musiał uciekać, bo jego życie będzie w niebezpieczeństwie. Nowy papież zostanie wybrany i ten będzie służyć mojemu przeciwnikowi. Nowy papież zasiądzie na moim przeciwniku na krześle Piotra i wyda dekret o natychmiastowym zamknięciu moich domów i prześladowaniu moich wiernych ludzi. Wielu kardynałów, biskupów, kapłanów i zakonników w Watykanie straci życie. W wielu narodach moi wierni kapłani również będą cierpieć ten sam los. Mój wierny lud pójdzie na wygnanie, tak jak moi pierwsi chrześcijanie, ale ktokolwiek wytrwa do końca bez utraty wiary, uratuje siebie. Nie lękajcie się mojego ludu, legiony aniołów będą z wami i będą się tobą opiekować, jeśli je przywołasz.

Mój pozostały Kościół ożyje; na wsi, w górach, w jaskiniach lub w ostojach Mojej Matki, moich wiernych kapłanów, będę świętować moją Najświętszą Ofiarę. W dniach, w których uciekniecie i gdzie nie znajdziecie kapłanów, zróbcie duchową komunię lub wzywajcie moich aniołów i dadzą wam to duchowo. Znak Ictus lub Ryby będzie znowu znakiem mojej wiernej trzody, gdzie zobaczysz ten znak, będziesz wiedział, że tam mój Kościół się spotyka. Kto nosi Koronkę Matki mojej na mojej szyi i znak Ryb, będzie z mojej trzody. Będą to znaki, które będą identyfikować moje owce w tych dniach. Bądź ostrożny, ponieważ mój przeciwnik spróbuje zakamuflować się w stadzie poprzez swoje instrumenty, nosząc tylko znak Ryby, aby cię oszukać. Jeśli nie nosisz Różańca mojej Matki, nie jesteś z mojej trzody. Mój przeciwnik nie popiera różańca, ponieważ wie, że wraz z nim zostanie pokonany przez moją Matkę i moje wierne Dzieci. Następnie zastanów się nad tą instrukcją, aby po nadejściu prześladowań odróżnić owce od wilków.

Bądźcie czujni i obserwujcie, przygotujcie i przygotujcie mój lud, aby stawić czoło kryzysowi, który dotknie mój Kościół. Trwajcie mocni w wierze, aby nic i nikt nie odciągnął was od mojej doktryny. Oferuję wam tę modlitwę, abyście to robili za każdym razem, gdy odwiedzacie mnie w Tabernakulum.

BŁOGOSŁAWIONA PRZEZ JEZUSA SAINT
O mój Jezu Najświętszy Sakramencie, przychodzę przed Tobą, w poszukiwaniu pocieszenia i nadziei na rozwiązanie tej potrzeby, którą mam. (podaj potrzebę)

Gdzie pójdę do lorda? Masz Słowa Życia Wiecznego. Jesteś moim lekarzem, moim obrońcą, moim przyjacielem, moim Ojcem, moim wsparciem, a przede wszystkim jesteś moim Bogiem. Jestem tutaj, leżąc twarzą do stóp, jeśli chcesz, możesz mnie uzdrowić. Potrzebuję ci mojego Najświętszego Sakramentu Jezusowego, bądźcie uważni na moją prośbę i udzielcie mojej prośbie szybkiego rozwiązania.

Błogosławieństwo Jezusa Przenajświętszego; okryj mnie, uwolnij mnie, uzdrów mnie i umocnij moją wiarę, abym zawsze chodził z tobą. Niech wasze święte błogosławieństwo, o mój umiłowany Jezusie, pozostanie we mnie i na wieki.

Niech wasze błogosławieństwo będzie moją siłą, pokojem i moją pewnością; Niech wasze Błogosławieństwo, mój Błogosławiony Jezu, rozciąga się na moją rodzinę i bliskich, abyśmy wszyscy stanowili jedno z wami. I tak chronione waszym Błogosławieństwem, żadna siła zła nie może nas skrzywdzić.

Błogosławiony, który prosi cię o twoje błogosławieństwo i zachowuje je jako skarb, ponieważ będzie chroniony przed złem tego świata, będzie wymazywał swoje grzechy iw dniu jego odejścia uzyska radość życia wiecznego.

Pobłogosław mnie, Jezu Chwale, Najświętszym Sakramentem z Błogosławieństwem, które pochodzi od Ojca, + Syna, + i Ducha Świętego + Amen.

Wszystko mogę w Chrystusie Jezusie, który mnie umacnia. (Filipian 4,13)

Wasz Mistrz, Jezus Najświętszy Sakrament.

Przekaż moje wiadomości moim dzieciom, całej ludzkości.

Return to “przeżycia religijne”