Czy żyjemy w czasach ostatecznych ?

Moderator: Darius

Forum rules
W dyskusji na tematy religijne oraz duchowości, lecz nie związane ze schizofrenią proszę używać działu tematy dowolne -> filozofia.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
pawel534
zaufany użytkownik

Re: Czy żyjemy w czasach ostatecznych ?

Postby pawel534 » Fri Aug 25, 2017 1:20 pm

Może jestem trochę ciekawski ale bardziej chce podzielić się po prostu informacjami z innymi. Wydaje mi się, że wiele osób żyje w nieświadomości co się dzieje na świecie i co nadchodzi.

Orędzie Matki Bożej ze strony http://pokochajsercejezusa.blox.pl/html z 11.12.2016 r. (fragmenty)
Przyszłość która czeka Ziemię nie jest dla was moje drogie dzieci bezpieczna. Ci którzy są wybrani do tego, by wami rządzić i ustanawiać prawo nie są lojalni wobec was i ich postępowanie wyniknie na waszą niekorzyść. Przekonacie o tym wkrótce, kiedy do NATO dołączy nowa grupa powstała przed pięćdziesięciu laty we Włoszech, jest to grupa która zajmuje się handlem na światową skalę, a także polityką. Rządy w Europie są prowadzone przez przedstawicieli wybranych nie przez was, lecz przez tych którzy chcą zniszczyć was i wasze przyszłe pokolenia, wysiedlając was z waszych ziem i niszcząc waszą rodzimą kulturę i tradycję. Wojny które toczą się teraz na świecie nie są wam przedstawiane takimi jakimi są naprawdę, jesteście wciąż okłamywani przez media które tuszują prawdę o tym co się dzieje i do czego zmierzają te wydarzenia.

Już niedługo Rosja zdobędzie się na ryzykowne przedsięwzięcie, które naruszy struktury NATO, będzie na celowniku władz europejskich i USA. Rządzący w Unii Europejskiej planują od dawna podpisanie kontraktu ze Stanami Zjednoczonymi, który zagrozi suwerenności Europy i państw, każdego z osobna.

Nie dajcie się oszukać kłamstwom które wpajają wam rządzący waszymi państwami, rządy dążą do utworzenia zjednoczonego królestwa europejskiego, pod rządami USA, sprzeciwiając się Rosji i podburzając ją do agresji wobec was. Wszystko co wam przekazuję jest prawdą wiadomą tylko tym, którzy stoją ponad wami, a mówię to dla waszego bezpieczeństwa.
...
Prawdą którą chcę wam przekazać jest także to, że w następstwie konfliktu który rozgrywa się w Syrii, będzie wojna z Turcją i Irakiem, do której później dołączy Francja, Niemcy i Anglia. Lecz zanim się to wydarzy upłynie czas, którego potrzebują do tego, by osiągnąć zamierzone cele. Skutkiem tej wojny będzie utworzenie się nowych unii i sojuszy, rozpadnie się stary ustrój.
Będzie to początkiem zmian politycznych, lecz także tego co nastąpi potem, na skutek destabilizacji i organizacji państw. Upadnie system rządzący dotychczas w Unii Europejskiej, rządy podzielą się na rządy terytorialne i unijne, państwa południa od Polski założą z Polską nowy sojusz. Władza niemiecka podzieli się na rządzących wewnątrz i tych rządzących poza granicami kraju, próbujących tworzyć nową unię z państwami zachodu. Na północy Europy państwa skandynawskie pozostaną poza wszelkimi układami politycznymi. Nowa sytuacja w Europie rozpocznie wiele zmian politycznych na świecie. Lecz będą to zmiany które nie doprowadzą do niczego dobrego, lecz do dalszych konfliktów i nieporozumień, wskutek czego zapanuje chaos w polityce i handlu, interesach i prawie migracyjnym, co doprowadzi w efekcie do utworzenia po pewnym czasie czegoś, co będzie przypominało dawną unię, lecz będzie to twór oparty na jednolitym prawie dla wszystkich państw, znajdujących się w jego granicach, które są wyznaczone przez dzisiejsze terytorium Unii Europejskiej.

Państwa stracą swoją suwerenność, zostaną poddane z przymusu władzy odgórnej, mającej władzę nad prawem we wszystkich krajach, które będzie obejmować. Stworzenie nowego superpaństwa będzie początkiem końca jakiejkolwiek wolności i swobody obywatelskiej i wyznaniowej, zaniknie każda kultura na skutek wprowadzenia jednolitego prawa i norm da wszystkich obywateli.
Źródło: http://pokochajsercejezusa.blox.pl/html

bigo
zaufany użytkownik

Postby bigo » Fri Aug 25, 2017 7:51 pm

pawle co się dzieje na świecie to wie każdy w dobie internetu.przyszłość jest zależna od teraźniejszość.zatem ty chcesz wpłynąć na teraźniejszość przez zapowiedź tego co się stanie w przyszłości.rozumiem więc te przepowiednie to tylko narzędzie którym się posługujesz by wpłynąć na losy ludzkości.
Największym przejawem geniuszu kobiety jest miłość macierzyńska.

pawel534
zaufany użytkownik

Postby pawel534 » Fri Aug 25, 2017 8:16 pm

Nie chcesz nie czytaj, nie zmuszam Cię abyś czytał i wierzył. Mnie to ciekawi, sam czytam i dzielę się z innymi.

wowo21975
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 9697465

Postby wowo21975 » Fri Aug 25, 2017 8:45 pm

Mogę powiedzieć że miałem jakieś znaki od Boga ale dla mnie to tylko choroba i nic więcej bo od kiedy jestem w remisji nic takiego więcej się nie powtórzyło więc dla mnie to moja wyobraźnia plus chory umysł i końcowy efekt urojenia wzrokowe.

Wysłane z mojego STH100-2 przy użyciu Tapatalka

bigo
zaufany użytkownik

Postby bigo » Fri Aug 25, 2017 8:57 pm

pawle kto ma większą wiarę ten kto ma objawienia czy ten kto nie ma objawień?rozum wolny od objawien ma większą wiarę ponieważ ma większą zdolność oderwania się od kształtów i postaci ponieważ Bóg nei jest podobny do niczego co istnieje.zatem rozum wolny od objawień jest jakby w zaciemnieniu gdzie Bóg moze więcej zdziałać

pawel534
zaufany użytkownik

Postby pawel534 » Sun Aug 27, 2017 10:22 am

To nie kwestia wiary. Ja wierzę że tak jak Bóg powoływał proroków w dawnych czasach to powołuje ich obecnie aby ostrzec ludzi przed tym co może się wydarzyć więc warto się dzielić tymi proroctwami.

bigo
zaufany użytkownik

Postby bigo » Sun Aug 27, 2017 8:12 pm

wszystko dobrze pawel534 tylko żeby Ci prorocy nie zaczeli Tobie zastępować Jezusa wszak wszystkie proroctwa Starego Testamentu wypełnił Jezus.

Ёden
bywalec
Status: poliglota

Postby Ёden » Sat Sep 30, 2017 1:20 am

powołuje ich obecnie aby ostrzec ludzi przed tym co może się wydarzyć więc warto się dzielić tymi proroctwami.

Tylko, jak zaczniesz przeżywać uczuciowo tą tematykę współczesnych proroctw i objawień, to psychiatra uzna to za objaw choroby, za oznakę pogorszenia.

A potem zapyta - a po co się tym zajmować?
choroba to zmienić poglądy - rozsądek to nie zdrowie religijne, a wartości międzyludzkie, bezreligijne chrześcijaństwo.

pawel534
zaufany użytkownik

Postby pawel534 » Tue Oct 24, 2017 4:15 pm

Na stronie https://mariusz2015.wordpress.com pojawiło się nowe proroctwo mówiące o tym że kara Boża już wisi nad światem i Polską.

karuna
moderator
moderator

Postby karuna » Tue Oct 24, 2017 11:47 pm

kara Boża już wisi nad światem i Polską

Co jakiś czas ktoś ogłasza koniec świata. I nic..
bez strachu doprawdy
praca nad sobą to wysiłek włożony w realizację nadziei
wiem, że rano na mnie tam zaczekasz
w każdej iskierce kryje się pożar, płomień pokoju czy ogień połykający świat?

pain is on the way out now

pawel534
zaufany użytkownik

Postby pawel534 » Sun Dec 03, 2017 11:51 am

Najnowsze orędzie ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
MAŁE DZIECI PRZYGOTUJ SIĘ, PONIEWAŻ ŚWIĘTY DUCH BOGA SPEAR WKRÓTCE W DRZWICACH TWOJEJ DUSZY, PRZYWRÓCIĆ W WIECZÓR!

27 LISTOPADA 2017 roku - 23:35

PILNE ODWOŁANIE OD MARYJSKIEGO ŚWIĘTEGO DO LUDZKOŚCI

Małe dzieci mojego Serca, pokój mojego Pana, bądźcie z wami wszystkimi.

Moje dzieci, ostatnie chwile miłosierdzia są wyczerpujące, ludzkość wkrótce przejdzie przez wieczność. Wraz z ostrzeżeniem mojego Ojca dobiegnie końca czas miłosierdzia. Gorąco apeluję do całej ludzkości, bez rozróżnienia ras, przekonań czy religii, aby być przygotowanym na to wielkie wydarzenie, które zmieni was duchowo. Zostało tylko kilka dni na pełne miłosierdzie Boże w całym waszym świecie;
Ostrzeżenie Mojego Ojca pojawi się w trakcie schizmy, wojny i kryzysu gospodarczego.

Małe dzieci, niebo jest bardzo smutne z powodu złego zachowania tej ludzkości, wielu przez swoją niegodziwość i grzech, nie oprze się sądowi, który będzie w wieczności i będzie utracone na zawsze. Wydajemy wszystkie środki, szukając sposobów na obudzenie tej ludzkości z jego duchowego letargu; ale nie, każdego dnia grzech i zło nasilają się bardziej. Wiele dusz zaginie, a wiele innych zostanie utraconych, gdy nadejdzie Ostrzeżenie.

Czujemy wielki smutek widząc, że ta ludzkość nie chce przyjmować wezwań niebios. Jako Matka ludzkości, proszę was, moje wierne dzieci, aby wszystkie Orędzia niebieskie były znane wszystkim waszym braciom i siostrom, a szczególnie tym, którzy są najdalej od Boga. Nie stójcie tam, pamiętajcie, że wszyscy jesteście misjonarzami przez chrzest. Skorzystaj z technologii tego świata i oddaj ją w służbę niebu, aby przez nią ewangelizować wszystkie te małe dzieci, które nie wiedzą, które nie mają pojęcia o nadejściu Ostrzeżenia.

Trzeba pilnie ewangelizować na ten temat, aby moje małe dzieci obudziły się, uświadomiły sobie i przygotowały się na nadejście tego wielkiego wydarzenia. Małe dzieci, jeśli nie ewangelizujemy w czasie, wiele dusz przepadnie z powodu braku wiedzy. Proszę was, moi ulubieni synowie, abyście zwracali uwagę na orędzia nieba i rozmawiali z ludem Bożym; ogromna większość ludzkości musi odejść od złej ścieżki i przygotować się duchowo, aby mogła znaleźć w swoim przejściu na wieczność miłosierdzie, które uchroni je przed zagubieniem na zawsze.

Małe dzieci, przygotujcie się, przez to, co Duch Święty niebawem zapuka do drzwi waszej duszy, aby was zabrać w wieczność. Powtarzam wam, spowiadajcie się dobrze, otrzymajcie jak najwięcej Ciała i Krwi mego Syna; bądźcie czujni i czuwajcie przy swoich lampach oświetlonych modlitwą, aby kiedy mój Syn przyszedł, obudził was, abyście otworzyli drzwi i zjedli z nim obiad. Małe dzieci, Najwyższy Trybunał czeka na was w wieczności; uporządkuj swoje konta, aby po przyjeździe można było uzasadnić.

Kocham cię, twoją Matkę, Mary Sanctifiante.

Spraw, aby moje wiadomości były znane całej ludzkości, małym dzieciom mojego Serca.
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)

pawel534
zaufany użytkownik

Postby pawel534 » Wed Dec 20, 2017 9:04 am

Najnowsze orędzie ze strony http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)
BROTHERS, WIELE DUSZE ZOSTANĄ POZWOLONE, GDY OSTRZEŻEŃ ZOSTANIE PRZYJŚĆ, NIE ŻYCZENIA WSPÓLNEGO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO W TYM ŚWIECIE!

10 GRUDNIA 2017 R. 1: 55 P.M.

PILNE ODWOŁANIE ARCHANII I ANIOŁÓW STRÓŻA KRÓLESTWA BOŻEGO, DO LUDZKOŚCI

Chwała niech będzie Najwyższym, niech będzie błogosławione Jego Święte Imię z pokolenia na pokolenie.
Alleluja, Alleluja, Chwała Bogu.

Bracia i siostry, Chwała Boga wkrótce się wam objawi; pozwólcie, aby śmiertelnicy zawarli was w pokoju z Najwyższym, ponieważ nadchodzi wielki dzień Pański. Ostrzeżenie jest blisko, a kiedy nadejdzie, całe twoje życie minie jak film na twoich oczach. Wszystko w waszym przejściu na wieczność zostanie osądzone, zważone i zmierzone; do czasu, gdy twoje słowa będą bezczynne i dwukierunkowe, będą brane pod uwagę.

Biada tym z grubym słownictwem i biada tym, których usta wypowiadają tylko przekleństwa; Biada tym, którzy oczerniają i wymawiają kłamstwa, bo poczują ogień, który zapieczętuje ich języki! Piekło czeka na większość ludzkości, która odwróciła się od Boga życia. Biedne dusze, nie chcą się obudzić, kontynuują swój szalony pęd do grzechu; jeśli nie pokutują przed Ostrzeżeniem, znajdą wieczną śmierć w wieczności! Wszyscy, którzy są w grzechu śmiertelnym, pójdą prosto do piekła, gdy nadejdzie Ostrzeżenie. Tylko ci, którzy są w grzechu śmiertelnym, dostąpią miłosierdzia, jeśli pokutują przed Ostrzeżeniem. Będą one przenoszone do piekła, ale nie będą zgubione, będą miały możliwość powrotu z grzechu i powrotu na ścieżkę zbawienia.

Za to, bracia i siostry, napominamy was, abyście pokutowali i postawili się w pokoju z Bogiem, zanim nadejdzie wasz przyjazd na wieki; ponieważ nie robiąc tego, najpewniejsza jest twoja wieczna śmierć. Jesteśmy Archaniołami i Aniołami Stróżami Królestwa Bożego, którzy komunikują się z tobą. Pokornie prosimy Cię, abyś powrócił do Boga ze szczerym sercem; przestań grzeszyć braci i siostry, przestań obrażać Najwyższego! Pamiętajcie, że to zbawienie waszej duszy jest stawką, a nasz Ojciec nie chce waszej śmierci, ale że żyjecie na wieki.

Bracia i siostry, gdy nadejdzie Ostrzeżenie, wiele dusz potępi się, nie chcąc przyjąć miłosierdzia Bożego na tym świecie. Prosimy dusze żyjące w stanie grzechu śmiertelnego: na co czekasz, aby powrócić do Boga? Zobacz, że już są chwile Miłosierdzia, w którym żyjesz, nie pozwól im się skończyć. Pospiesz się, aby uporządkować twoje rachunki, biegnij, aby wyznać swoje grzechy, umyj swoją duszę i abyś mógł otrzymać miłosierdzie w wieczności! Dusze, które są w stanie grzechu śmiertelnego, pokutujcie definitywnie! Wykonujemy pilny apel do wszystkich, którzy są w stanie grzechu śmiertelnego, jak najszybciej się oddalić się od grzechu, pokuty i wyznać swoje grzechy i naprawy. Bracia i siostry nie lekceważą naszego powołania; Zastanów się i nie grzesz więcej, ponieważ Dzień Ostrzeżenia puka do drzwi twojej duszy.

Chwała Bogu, Chwała Bogu, Chwała Bogu. Alleluja, Hallelujah, Hallelujah i pokój dla ludzi dobrej woli.

Twoi Bracia i Słudzy, Archaniołowie i Aniołowie Stróże Królestwa Najwyższego.

Spraw, aby nasze przesłania były znane całej ludzkości, dzieciom Bożym.

MAŁE DZIECI PRZYGOTUJ SIĘ, PONIEWAŻ ŚWIĘTY DUCH BOGA SPEAR WKRÓTCE W DRZWICACH TWOJEJ DUSZY, ABY PRZYWRÓCIĆ W WIECZÓR!
Źródło: http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/francais.html (tłumaczenie google translate)

pawel534
zaufany użytkownik

Postby pawel534 » Sat Dec 23, 2017 9:11 am

Jedno z najnowszych orędzi ze strony http://nachwaletrojcyswietej.pl/dzienni ... dzien.html
BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA POLSKI.​
UWAŻAJCIE NAJEŹDŹCY I NACHODŹCY NA POLSKI NARÓD - WY WROGOWIE BOGA WSZECHMOGĄCEGO NIE WEJDZIECIE DO POLSKIEJ ZAGRODY. JA BŁOGOSŁAWIĘ MOJĄ UKOCHANĄ POLSKĘ I JEJ NARÓD KATOLICKI WIERNY POLSKIEJ ZIEMI, KTÓRA JEST DLA MOICH POLAKÓW WSZYSTKIM. WIĘC OTWÓRZCIE OCZY I PATRZCIE CO BĘDZIE, GDY JEZUS CHRYSTUS NA KRÓLEWSKIM POLSKIM TRONIE USIĄDZIE. ZAPROWADZĘ POKÓJ I SPRAWIEDLIOWŚĆ, A WSZYSCY INNI TO NICOŚĆ. BŁOGOSŁAWIĘ MÓJ NARÓD ODDANY BOGU OD 1000 LAT I BĘDZIE ZACHOWANA MIŁOŚĆ I SZACUNEK A NIE BĘDZIE JUŻ NIGDY W POLSCE ŻADNYCH KRAT. "DO BOJU - HEJ DO BOJU" - TY POLSKI NARODZIE, KTÓRY PRAGNIE ŻYĆ W POKOJU I MIŁOŚĆI DO BOGA A TYM OSIĄGNIE ŁASK BOŻYCH KROCIE. BŁOGOSŁAWI WAS MARYJA - KRÓLOWA POLSKI I NIE BÓJCIE SIĘ, GDY NAWET BĘDĄ SZALAŁY WOJENNE POGŁOSKI. "KTÓŻ JAK BÓG" - MÓWCIE I MÓDLCIE SIĘ NA RÓŻAŃCU, A WASI WROGOIE BĘDĄ CHODZIĆ W DIABELSKIM KAGAŃCU. UPRZEDZAM WAS I OSTRZEGAM, ABY MNIE BYŁO WASZYCH DO NIEBA NARZEKŃ. AMEN.
Źródło: http://nachwaletrojcyswietej.pl/dzienni ... dzien.html
Więcej na podanej stronie.

lukaszbb
bywalec

Postby lukaszbb » Sat Dec 23, 2017 10:19 am

pawel534, wklejasz jakieś channelingi. To na pewno nie pochodzi od Boga czy Jezusa.

pawel534
zaufany użytkownik

Postby pawel534 » Sat Dec 23, 2017 1:29 pm

skąd wiesz ?

Return to “przeżycia religijne”