Czy żyjemy w czasach ostatecznych ?

Moderator: Darius

Forum rules
W dyskusji na tematy religijne oraz duchowości, lecz nie związane ze schizofrenią proszę używać działu tematy dowolne -> filozofia.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
piotrs
zaufany użytkownik

Re: Czy żyjemy w czasach ostatecznych ?

Postby piotrs » Wed Jun 21, 2017 2:03 pm

tak islamizacja Europy i wojna religii

pawel534
zaufany użytkownik

Postby pawel534 » Wed Jun 21, 2017 9:32 pm

Fragmenty najnowszych orędzi skierowanych do Żywego Płomienia ze strony https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2017.htm Pochodzą one z czerwca.
Duch Święty:
Niebawem nastąpią ważne wydarzenia, a konflikty będą się nasilać. Wkrótce na arenę dziejów wkroczy syn zatracenia, Antychryst. Nie polecam by modlono się w jego intencji, bo jest to bezcelowe. Szybko nastanie czas ucisku i terroru. Ci, co do tej pory oszukiwali, teraz padną ofiarą sromotnego oszustwa. Ci, co kradli, teraz sami będą okradzeni. Już niedługo banki i bankierzy będą plajtować jedne po drugich. Te kraje, które napadały i łupiły innych, teraz same będą doznawać zdrady od tych, którym zaufali.
...
Polacy, jeżeli będziecie posłuszni Bogu, jako pierwsi pokonacie to, co narzuci Antychryst całemu światu. Życzę sobie, aby Kościół Polski, jako pierwszy zastosował w praktyce to, co było przekazane w wizji Św. Janowi Bosko. Zakotwiczcie całkowicie na właściwym kulcie Najświętszego Sakramentu i Niepokalanej. Na tych dwóch nabożeństwach odbuduję waszą prawdziwą pobożność. Polska wiele ucierpi i zginie wielu Polaków, lecz większość z was ostoi się pełni pokory i cierpliwości.

Matka Boża:
Jako wasza Królowa żądam, aby wprowadzono w Polsce całkowity zakaz aborcji. Żądam zakończenia stosowania morderczych szczepień, to morderstwo. Żądam zniesienia szkodliwych dla obywateli Polski ustaw. Żądam od kapłanów i hierarchii powrotu do prawdziwej czci Boga i Jego Świętych. Żądam od hierarchii i kapłanów, aby wprowadziła w całej Polsce, jako obowiązkową postawę klęczącą do przyjmowania Komunii Świętej. Żądam zniesienia kanonu o świeckich szafarzach Komunii Świętej, a wprowadzenie na to miejsce święceń stałego diakonatu. Żądam zniesienia wprowadzania demonicznego modernizmu.

Są to tylko niektóre punkty, są ważne i powinny być realizowane, jako pierwsze, bez zmian w ich realizacji. Boża Sprawiedliwość będzie do tej pory Polskę boleśnie upominać, aż będą zrealizowane wszelkie postulaty.

Bóg Ojciec:
Masoneria, która weszła w struktury Kościoła Świętego blokuje prawdziwe objawienia. Duch Święty rozpala Bożą Miłością wiele dobrych serc, w tym wiele serc kapłanów i hierarchii. Chcąc działać, muszą się oni bardzo ukrywać ze swoim działaniem. Wzywam dobrych ludzi i duchowieństwo do tego, aby się przygotowali już bezpośrednio na czas nadchodzących wydarzeń zbliżającego się końca.

Nieubłaganie przybliża się czas wielkich prześladowań. Wielu kapłanów zejdzie do podziemia i działać będą w wielkiej konspiracji. Wielu kapłanów i hierarchów zdradzi Mnie i Mój Kościół, pójdą za tym, co będzie proponował Antychryst. Dobro i łaska już teraz jest mocno rozmyte, a modernistyczni kapłani i biskupi dokonują wielu demonicznych zmian w Moim Kościele.

Jezus Chrystus:
W prawie wszystkich krajach Europy ludność zdecydowała, aby kroczyć dalej beze Mnie. Mają wolną wolę, a Ja ją szanuję.

Od tej pory w całej Europie nasilać się będą ataki ludzi islamu. Świat, w tym Europa spłynie obficie krwią, bo ci co służą islamowi, są głęboko opętani, niektórzy z nich tym mocniej, że oddali się dobrowolnie ojcu kłamstwa, złemu duchowi, szatanowi.

Niektórzy decydenci kościelni i samorządowi podejmują sami decyzje, aby za wszelką cenę sprowadzić tych ludzi do Polski. Wraz z ich przybyciem rozpocznie się w Polsce wielki terror jakiego jeszcze nie było. Islamscy bojownicy będą profanować masowo kościoły, zwłaszcza te, w których codziennie jest profanowane Moje Święte Eucharystyczne Serce, a czynią to przez niegodne, grzeszne przyjmowanie Mnie (na stojąco, do ręki, bez spowiedzi).
...
Licznie przybywający islamiści mordować będą ludzi będących w kościele. Strach i terror spowodują, że prawie nikt nie będzie chciał iść do kościoła, by nie zginąć. Będzie wielu, którzy użyją siły przeciw islamistom, poleje się wiele krwi w licznych miejscach w Polsce. Jeżeli się nie opamiętacie, jeżeli nie posłuchacie wołania swojego Boga, okupicie to bardzo słono, ceną przelanej własnej krwi.
...
Masoneria zaplanowała, aby islam wojujący zaatakował ludzi w całej Europie, a także w Polsce. Na wielu obszarach kościół na świecie zejdzie do katakumb, silnie prześladowany. W tym zagrożonym dla życia i zdrowia czasie, coraz liczniej będą występować z kapłaństwa kapłani i biskupi, wybierając tym samym życie lżejsze, mniej niebezpieczne.
Źródło: https://viviflaminis-deogracias.pl.tl/2017.htm
To tylko fragmenty, polecam przeczytać całość.

kaznodzieja
zaufany użytkownik

Postby kaznodzieja » Fri Jun 23, 2017 11:57 pm

te proroctwa to z Biblii ?
Daniela 12;10 ,,, A niegodziwi działać będą niegodziwie i żaden z niegodziwych nie zrozumie, ale wnikliwi zrozumieją.

Chłopiec Papuśny
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 46660127

Postby Chłopiec Papuśny » Sat Jun 24, 2017 3:22 pm

te proroctwa to z Biblii ?
A Twoje jak wyglądają?

des gartens eden
bywalec
Status: webmaster

Postby des gartens eden » Sun Jun 25, 2017 7:07 pm

Image
trzeba sobie pomagać

des gartens eden
bywalec
Status: webmaster

Postby des gartens eden » Sun Jun 25, 2017 7:08 pm

Odpowiadamy im
Image
trzeba sobie pomagać

pawel534
zaufany użytkownik

Postby pawel534 » Thu Jul 20, 2017 7:26 am

Słowa Pana Jezusa ze strony http://nachwaletrojcyswietej.pl/dzienni ... ipiec.html
Panie Jezu - pytają Ciebie, czy mogą lecieć - jechać do Medjugorie we wrześniu?

PAN JEZUS

" We wrześniu jeszcze będzie spokojnie, chociaż wrogowie Chrystusa już zaczną planować wojnę. Ja jednak wysłuchuję waszych modlitw z serca płynących i zatrzymuję wszelkich demonicznych ludzi zgubę waszą planujących. Jeszcze będzie spokój wokół ​,​ a ty pielgrzymie w swoim sercu Moją Matkę Przenajświętszą miej. Modlitwą wypraszajcie nawrócenie biskupów i wszystkich rządzących Moim Kościołem, abym mógł być KRÓLEM, a wtedy nie będzie żadnych wojen.A ty Mieczysławo nie przejmuj się wrogich ludzi wrzawą. Najważniejsze, że Mnie słuchasz i nieustannie o wszystko pytasz. Jestem twoim Przyjacielem - to dlatego pytaj, ​bo​ z naszej rozmowy - pytający rozkoszy ​serca ​mają wiele. ​ Jezus Przyjaciel - Przyjaciół".​
Źródło: http://nachwaletrojcyswietej.pl/dzienni ... ipiec.html

pawel534
zaufany użytkownik

Postby pawel534 » Tue Aug 15, 2017 12:50 pm

Czy na Warszawę spadnie bomba atomowa ?

https://www.youtube.com/watch?v=9VefK1bxHcU

Słonecznik1
zaufany użytkownik

Postby Słonecznik1 » Tue Aug 15, 2017 1:42 pm

mysle że jakby dobrzy ludzie na swiecie tego licznie chcieli to tak się stanie. Ale są dobrzy ludzie i do tego nie dojdzie ,2 wojna tragedia ale jak dziwnie się rozegrała gdyby nie było takich Niemiec to Ruscy by zajeli Europę i odwrotnie...

Słonecznik1
zaufany użytkownik

Postby Słonecznik1 » Tue Aug 15, 2017 1:46 pm

Polska i bałkany nie kaloborowały stworzyły państwo podziemne. Reszta to lizały niemcom buty dlatego nas chcieli wybić bo nikt nie chciał z nimi współpracować co strasznie ich drażniło mimo że wiedzieli że powinniśmy się ugiąć.Dlatego zamiast wersji małego państwa dla Polski całkiem chcieli nas zgładzić .Ribentrop- Beck

bigo
zaufany użytkownik

Postby bigo » Tue Aug 15, 2017 7:17 pm

kiedyś przerabiałem apokalipse Św Jana i przestałem się już nią interesować teraz chcę odpocząć bo jestem leniem a tak naprawdę chcę nie być chory a w szcególności wygraćz lenistwem skąd to sie do mnie przyplatało to ja nie wiem ...
Największym przejawem geniuszu kobiety jest miłość macierzyńska.

schizek
zaufany użytkownik

Postby schizek » Wed Aug 16, 2017 9:48 pm

mam to samo bigo, caly czas walcze z lenistwem

bigo
zaufany użytkownik

Postby bigo » Fri Aug 18, 2017 7:41 pm

schizek lepiej jest wiedzieć że to co nas spotyka ta choroba to kara za grzechy niż myśleć że jestesmy przez to jacyś wyjątkowi i szczególnie wyróżnieni przez Boga

schizek
zaufany użytkownik

Postby schizek » Fri Aug 18, 2017 10:18 pm

no dobra to ja juz wycierpialem sie duzo za swoje grzechy i mam nadzieje ze wszystko teraz zacznie sie ukladac

bigo
zaufany użytkownik

Postby bigo » Fri Aug 18, 2017 10:28 pm

pawel534 jesteś taki ciekawski...wiesz lepiej nie pragnąć nadprzyrodzonych znaków Bogu się to nie podoba Św Jan od Krzyża pisze że Bóg nawet jak daje coś poznać nadprzyrodzoną drogą czy przez objawienia to gniewa siena ludzi za to że chcą ich od Niego.a daje je tylko dlatego że niektórzy są tacy słabi że żeby się nie zniechęcili spełnia ich prośby ale jest z tych ludzi niezadowolony.

Return to “przeżycia religijne”