klątwa a leki

Regulamin forum
W dyskusji na tematy religijne oraz duchowości, lecz nie związane ze schizofrenią proszę używać działu tematy dowolne -> filozofia.
lary
zarejestrowany użytkownik

klątwa a leki

Post autor: lary » wt lip 09, 2019 1:37 pm

Cześć
choruje od 20 lat i gdy zachorowałem na początku odbyłem rozmowe z Bogiem.
Bóg wstapił w mojego proboszcza i ustalilismy podczas tej rozmowy błogosławieńswtwo dla świata i przekleństwo,tak że gdy biore leki psychiatryczne(rispolept) to dokonuje się przekleństwo,a gdy lecze się medycyną św Hildegardy błogosławieństwo dla świata.Niestety po 2017 zioła Hildegardy przestały działać.Poza tym po wypadku styczniowym jeszcze bardziej zmusza się mnie do brania leków psychiatrycznych.Dzisiaj wiem co czuł Syzyf, który nie mógł wtoczyć kamienia,ja tak mam od 20 lat,głównie chodzi o zapoznanie dziewczyny i nie masiły na to,czy odczytywanie wszelkich zanków jakie daje mi Bóg(problemy z pamiecią),ale też to,żę zamkniety jestem na życie boże które,kiedyśbyło tak bardzo odczuwalne.Jestem ogłupiony i ogłuszony.Pamiętać powinienem słowa Chrystusa''co masz czynić czyń prędko''.Minęło 20 lat i naprawde starałem się dać światu błogosłwaieństo.Wielu ludzi umarło z tego powodu.Widzimy jak jest sytuacja,zyjemy w przeklenśtwie,a pragniemy błogosłwaieństwa,którego nie mogłem pomimo największych strań dać ludzom.Czy ktoś też zawarł podobne przymierze zBogiem wktórym leki decydują o szczęścu lub nieszcześćiu?

Awatar użytkownika
Juliusz Bulwa
zaufany użytkownik

Re: klątwa a leki

Post autor: Juliusz Bulwa » wt lip 09, 2019 1:41 pm

Jakie to są zioła?
Jedzie pociąg z zaświatów, wiezie paru wariatów

Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik

Post autor: Digital » wt lip 09, 2019 3:11 pm

Lekarstwa są dla nas wybawieniem i błogosławieństwem. Leczenie się jest miłe Bogu gdyż zapobiega chorobie i śmierci.

Awatar użytkownika
Juliusz Bulwa
zaufany użytkownik

Post autor: Juliusz Bulwa » wt lip 09, 2019 3:16 pm

Ja mam klątwę związaną ze studnią, ale od czasu jej poświęcenia problem minął.

piotrs
zaufany użytkownik

Post autor: piotrs » wt lip 09, 2019 3:18 pm

ile bierzesz tego rispolepru moze mien go to starszy gorszy lek
moze na solian 400 mg na dobe czy jego lepszy zamiennik amisan 400 mg na dobe tez
albo SULPIRYD tez 400 mg
zalezy jakie masz objawy nawet dobry lek

lary

Post autor: lary » wt lip 09, 2019 4:22 pm

zaburznia świadomości
Jeśli pod wpływem wielu różnych mysli znikają zmysły i wiedza człowieka,wskutek czego traci on rozum,niech weżmie hun i trzy razy tyle kopru włoskiego i ugouje to wszystko w wodzie.Póżniej wyrzuci zioła wystudzi wodę i pije to często.Sok z ziela hun poskramia i powstrzymuje złe soki,dzieki czemu zuchwale nie przyekraczają swojej miary,oraz powraca człowiekowi zmysły.Jednak sok z kopru włoskiego znów wprowadza go w stosowny nastrój radości..Te zmieszane ze sobąi ugotowane w słodkiej wodzie ziólka sprawiają,ze człowiekowi powraca rozum.
Ów człowiek powinien unikać suchych potraw,bowiem soki,które wnim pozostały,doprowadziłyby do większej suchości,atym samym do obłędu.Powinien jednak jeśc dobrei wykwintne potrawy,gdyż dostarczą mu dobrego soku w krwi,przywróćą właściwy stan jego sokom i uwolniąjego zmysły od obłędu.Może on jesc przyrządzony z masłem lub tłuszczem(ale nie z oliwą)kleik macżny,który napełni i rozgrzeje opróżnionyi przeziębiony mózg.Oliwa przyciągnęłaby flegme,dlatego należy jej unikać.Nie powinien on takżepić wina,bowiem bardziej rozproszy i tak rozproszone wnim soki.Niepowinien on także spożywać również miodu pitnego,ponieważ jego siła jeszcze bardziej zaburzy pozostałe wnim soki.Niepowinien pić czystej wody,jako że wywołałoby w jego zmysłach jescze większą pustkę.Tymczasem może pić wymieniony napój i piwo(wole bezalkoholowe)bowiem utrzymują one pozostałe soki i jego zmysły we właściwym stanie i odsuwają od niego szaloną wściekłość.Powinienon przykryć głowę czapką z filcu lub czystej wełny,aż schłodzony pozostałymi sokami mózg łagodnie i stopniowo się rozgrzeje,ale nie wsposób nagłyi nadmierny,aby jego stan nie pogorszył się na skutek gwałtownego i zbyt dużego upału.
Weż gałkę muszkatołowąi dwa razy tyle galgantu,następnie zetrzyjje naproszek.Weź także korzeń kosaćca i korzeń babkiw jednakowych proporcjach wagowych,ale tak,aby waga tych dwóch była mniejsza niż gałki muszkatołowej.Potem dodaj sól i ostrożnie rozetrzyj.Ze wszystkich tych składników,bułki tartej i wody przyrządzrzadki kleik i podaj go choremu do jedzenia.
Mózg
Kto ma słaby i jakby pusty mózgniech utłucze na proszek macierzankę,zmiesza ją z wodą i bułką tartą(chyba chodzi o mąkę)i wten sposób przyrządzi ciasteczka niech sporzywa je często a stan jego mózgu ulegnie poprawie.
Zaburzenia ejakulacji
Jeśli człowiek jest pobudzony w swej żądzy że jego nasienie nie dociera do członka,którym wytryskuje,ale mimo to w jakiś hamujący je sposób zostaje zatrzymane wewnątrz ciała i jeśli z tego powodu mężczyzna zaczyna chorować ,wówczas powinien wziąć rutę i trochę mniej piołunu,wycisnąć znich sok,nastepnie dodać do nich cukier ,więcej miodu niż cukru oraz tyle wina ile soku z tych ziół.Nastepnie powinien to pięciokrotnie rozgrzać w nowym garnku lub miseczce za pomącą rożżarzonej stali i wypić ciepły napój,po wcześniejszym spożyciu posiłku.Zimą gdy zdobycie wymienionych ziół nie jest możliwe,powinien sproszkować liśćie laurowe i dwa razy tyle dyptamu,następnie proszek ten zażyć po niewielkim posiłku w ciepłym,rozgrzanym rozżarzoną stalą winie.Szkodliwy śluz,jaki w nim pozaostał zostanie wten sposób usuniętywraz zmoczem i kałem.
Uzyskanietych soków latem nie stanowi poroblemu(w średniowieczu hm).Umiarkowane ciepło i chłód ruty wraz z ciepłem piołunu przepędżą skrzepnięte soki człowieka,zaś ciepło cukru razem z ciepłem miodu uzdrowi tego ,kto jest w ten sposób osłabiony.Gdy ciepło wina zmiesza się zciepłem wielokrotnie rozgrzewanej stali i ze wspomnianymi sokami.,po czym specyfik ten zostanie pięciokrotnie podgrzany
w celu wzajemnego zwmocnienia działania,wówczas człowiek powinien zarzyć go po niewielkim posiłku,aby nie zemdlał z osłabienia,a poczuje się lepiej.Jeśli jednak zdobycie soków ztych ziół zimą nie jest możliwe,a zamiast nich ciepło liśći laurowych zmiesza się z ciepłem dyptamu i zostanie wzmocnione ciepłem kilkukrotnie rozgrzanej stali,wówczas przepędzą one zczłowieka wspomnianą chorobę,tak jak powiedziano wyżej.
Nastrój
Spożyawanie gałki muszkatołowej otwiera człowiekowi serce,oczyszcza umysł i wprowada w dobry nastrój.Weż gałkę muszkatołową,tyle samo cynamonui trochę gożdzików,utłucz wszystko na proszek,nastepnie dodaj bułkę tartą i odrobinę wody i przyrządż ciasteczka,które będziesz cżęśto spożywać.Uśmierzy to każdą gorycz twojego serca i usposobienia,otworzy serce i przytepione zmysły oraz rozweseli rozum.Ponadto oczyści twoje zmysły,zmniejszy w tobie wszystkie szkodliwe soki,zapewni dobry sok twojej krwi i przyniesie ci wzmocnienie.

lary

Post autor: lary » wt lip 09, 2019 4:39 pm

dygital jak spadnąna Europe bomby to inaczej bedziesz śpiewał :shock:

Awatar użytkownika
Juliusz Bulwa
zaufany użytkownik

Post autor: Juliusz Bulwa » wt lip 09, 2019 4:41 pm

Normalnie Panoramix.

Ja mam już wyniki badań, mam chorobę kociego pazura i stąd objawy schizofrenii.

Konowały mnie leczyły latami na schizofrenię i nie mam do nich za grosz zaufania, zaproponowały mi antybiotyki.
Kupiłem sobie zioła na moją chorobę i będę zdrowy za jakiś czas.

lary

Post autor: lary » wt lip 09, 2019 4:43 pm

Rozumiem mam święcić zastrzyki i tabletki :P

lary

Post autor: lary » wt lip 09, 2019 5:03 pm

proboszcz już trzeci z koleji jest od tego pierwszego no i się przeprowadziłem

Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik

Post autor: Digital » wt lip 09, 2019 6:57 pm

Juliusz Bulwa pisze:
wt lip 09, 2019 4:41 pm
Normalnie Panoramix.
:lol: Bulwa jesteś najlepszy poprawiłeś mi dziś humor na cały dzień :lol:
lary pisze: dygital jak spadnąna Europe bomby to inaczej bedziesz śpiewał :shock:
Nie bombami i Europą, każdy winien jest zająć się własnym poletkiem. Innymi słowy winien jest zająć się sobą i swoja chorobą, tak by nie obciążać za nadto rodziny lub lekarzy. Tak by nie musieć jeść lekarstw garściami. Tak by zdrowie dopisywać zaczęło, a nie choroba sidła swe nad człowiekiem roztaczać moc miała.

lary

Post autor: lary » śr lip 10, 2019 5:44 pm

Przepraszam może to brak skromnośći .

Awatar użytkownika
pawel534
zaufany użytkownik

Post autor: pawel534 » czw lip 11, 2019 4:02 pm

Błogosławieństwo dla świata ani przekleństwo nie zależy od tego czy bierzesz leki czy nie. To Twoje urojenie i choroba i tyle. Jeśli leki choć trochę Ci pomagają to je bierz choć warto wspomagać się innymi rzeczami, suplementami, dietą, ziołami. Jak chcesz błogosławieństwa choć dla siebie to proponuje modlitwę zwłaszcza różańcową, czytanie Biblii i nawrócenie się ze swoich grzechów.

lary

Post autor: lary » wt lip 16, 2019 6:06 pm

dziekuje
Czy prędko i prędzej to to samo? :roll:

Wróć do „przeżycia religijne”