Dziwne pytanie nt. podrywu

Moderator: Darius

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
cooltronic
zarejestrowany użytkownik
Status: Rencista, Programista

Dziwne pytanie nt. podrywu

Postby cooltronic » Sat Dec 02, 2017 1:49 am

Jestem tutaj nowy ale chcę zapytać schizofreników męskich o (niby przypadkowe) spotkania z kobietami ;)
Chodzi o to, że często (już z 5-6 razy to co zarejestrowałem) jestem zaczepiany przez tzw. galerianki...
Rozmowa zazwyczaj przebiega typowo tzn. odmawiam ;)
Pytam innych schizofreników płci męskiej czy zaczepiają je blondynki (zazwyczaj ale trafiały się inne) młode z anoreksją w markowych ciuchach, na 1 się nabrałem... Mówiła mi, że zobaczyła coś we mnie jak szła z terapii uzależnień (a ćpała benzodiazepinę chyba Xanax co było szkodliwe dla niej) i poderwała mnie skutecznie ;)
Chodzi o to że dzisiaj mam już 6 takie spotkanie na koncie, i zastanawiam się czy mam takie branie czy tylko część schizofreników ma przed sobą taką próbę (a od 1 do tej 6 przytyłem 40 kg)... I przestrzegam wszystkich schizo przed ich zaczepkami, najlepiej olać ;)
Dlaczego? Bo one szukają odskoczni od codziennego życia a wam nic nie dadzą oprócz nerwów i pogorszenia stanu zdrowia ;)
Tak ps. ta 6 jak każda była pod czegoś wpływem a w dodatku na głodzie, zazwyczaj po odmowie odjeżdżają z dworca taksówkami (skąd 20/21-latka ma na to kasę)
Piszę to aby ostrzec innych schizofreników przed prostytutkami które, chyba do mnie lgną.

Return to “nasze środowisko”