poszukuję żony

Moderator: Darius

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
mipe87
zarejestrowany użytkownik
Status: pracownik firmy rodzinnej, budowlano-drogowej

poszukuję żony

Postby mipe87 » Fri Jun 23, 2017 2:32 pm

Witaj,

Mam na imię Michał. Mam 29 lat i choruję na schiozofrenię paranoidalną. Poszukuję żony, którą bym mógł pokochać i która pokochałaby mnie. Bardzo chciałbym mieć dzieci. Moim zdaniem, miłość to nie jest, że "kocham Cię, jeśli...", albo "kocham Cię, pod warunkiem że..." natomiast prawdziwa miłość jest wtedy, kiedy "kocham Cię pomimo..." - twoich ewentualnych ułomności, czy jakichś wad. Marzę o miłości. Jestem chrześcijaninem, który bardzo poważnie traktuje chrześcijaństwo i który kocha Boga. Chciałbym stworzyć wspaniałą chrześcijańską rodzinę. Biorę regularnie leki i jestem normalnym mężczyzną. Nie ma żadnych objawów. Jestem wrażliwym i bardzo czułym mężczyzną, który jak pokocha, to na zawsze. Małżeństwo jest dla mnie czymś świętym i nierozerwalnym. Napisz do mnie, jeśli chcesz... a może wyjdzie z tego wspaniała miłość. Kto wie...?

Pozdrawiam

Michał

shadowman
bywalec

Re: poszukuję żony

Postby shadowman » Fri Jun 23, 2017 3:43 pm

Cześć mogę być Twoją żoną, ale o lodziku zapomnij.
Marcin, 32.
Władza absolutna państwa będzie funkcją absolutnej swobody każdej jednostkowej woli.

pawel534
zaufany użytkownik

Postby pawel534 » Fri Jun 23, 2017 3:53 pm

Lepiej poszukaj sobie nie chorującej na schizofrenię.

schizek
zaufany użytkownik

Postby schizek » Fri Jun 23, 2017 8:39 pm

Cześć mogę być Twoją żoną, ale o lodziku zapomnij.
Marcin, 32
kiedy stales sie transem??????????????
:D

wowo21975
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 9697465

Postby wowo21975 » Fri Jun 23, 2017 10:49 pm

Panie Michale, gdyby ludzie żyli zgodnie z religią i tym co nauczają to nie miał byś problemu ze znalezieniem żony, ale życie jest brutalne i tu może być problem, chociaż życzę jak najlepiej.

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Mon Jun 26, 2017 6:23 pm

Prawo do małżeństw i rozmnażania trzeba sobie wypracować wspinając się po szczeblach hierarchii społecznej. Pozycja zależy od wartości zawodowych i osobistych, te z kolei od jakości organizmu i zdrowia. Z kolei zdrowie od dbania o nie. Miłość to bardzo ulotny duch i potrzebuje solidnego rusztowania.
Żona to tylko jedna z funkcji kobiety. Naprawdę oczekują one od życia wiele, być ludźmi z prawdziwego zdarzenia, powinny działać i tylko od naiwnych zależy ile dostaną za darmo.
Jeżeli coś jej nie będzie pasować, pójdzie do osobnika stojącego wyżej. Może też przyjść do Ciebie porzucając kogoś znajdującego się niżej.
Żeby założyć rodzinę z kobietą chorującą i dać jej i sobie szczęście w życiu trzeba być bohaterem lub.. naiwnym.

tomsoul
zaufany użytkownik

Postby tomsoul » Wed Jun 28, 2017 10:11 pm

Znam trzy pary chorujących psychicznie z czego jedna ma już 7 letniego syna. I są zdrowszym małżeństwem niż nie jedno "zdrowe psychicznie" małżeństwo.

Return to “nasze środowisko”