Atrakcyjna laska

Moderator: Darius

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Cynamon
zaufany użytkownik

Atrakcyjna laska

Postby Cynamon » Sat Jun 10, 2017 2:16 pm

Na co dzień nie czuję że chciałbym z kimś być, no wiecie trzeba by się zgrać charakternymi żeby nie było ciągłych nie porozumień i kłótni ale widziałem dziś przed marketem bardzo atrakcyjną laskę i zdołowałem się że jestem samotny
Wy też tak macie?

cremik1
zaufany użytkownik

Re: Atrakcyjna laska

Postby cremik1 » Sat Jun 10, 2017 2:23 pm

Wiesz co mogłeś zagadać do niej. Charaktery są różne i pomięszane a i miłość jest ślepa.

bigo
zaufany użytkownik

Postby bigo » Fri Aug 18, 2017 9:05 pm

ja też się kiedyś dołowałem jak widziałem fajne dziewczyny a teraz to nie wiem sam chyba raczej się ciesze
Największym przejawem geniuszu kobiety jest miłość macierzyńska.

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Fri Aug 18, 2017 11:33 pm

Ja widziałem dzisiaj kobietę, w której byłem zakochany 18 lat temu. Ta sama postać, te same ruchy, wdzięk i powab. To samo pragnienie i emocje.
Oczywiście, że atrakcyjna kobieta jest tak skonstruowana, że musi jawić się mężczyźnie jako drugi niesamowity świat, z którym połączenie i gra miłości jest najwyższym z możliwych doznań tu na Ziemi. Bez tego zawsze będzie samotność.
Raczej w tym wypadku nie poczułem się automatycznie samotny, bo już wyzwoliłem się od tych tajemniczych sideł kobiet. Jak będzie trzeba to sobie jakąś zapoznam.
Wyobraziłem sobie za to, jak pojawiają się w moim życiu same najatrakcyjniejsze kobiety, w których byłem już zakochany, a ja wybieram z nich jedną.
Tamta ruda nimfa nieźle by mogła rywalizować z tą ostatnią białą damą z forum i miałbym wielki dylemat. Obie jednakowo intensywnie na mnie działają i za każdą pojawiają się wielkie emocje. Wybrać tamtą a zdradzić to wszystko, co tak ostatnio mnie roznosiło na wspomnienie tej? Jak można zapomnieć taką istotę? Odwrócić się od jej duszy?! A z drugiej strony odrzucić dziewczynę, która 18 lat temu była tym jedynym aniołem?! Gra toczy się pomiędzy najpiękniejszymi. Poza nimi i tak szary tłum zwykłych kobiet.
Sądzę, że to jest dobra droga do prawidłowego rozwoju w tej sferze. :) Nie szczędzić sobie najlepszych, najpiękniejszych, przebierać, odczuwać, wyobrażać, dążyć do jak największego sensu relacji damsko-męskich. Mieć swój honor i nie dać sobie odebrać zauroczeń i marzeń. Nie poddawać się! Może przez te przeżycia lepiej będzie się żyło z jakąś następną, z którą uda się stworzyć wspólnotę. Ale też musi działać na mnie w ten sposób.
Mężczyzna musi być z kobietą najpiękniejszą, w której jest zakochany. Inaczej to wielki błąd i porażka. Wtedy lepiej być bez nikogo.

coś
bywalec

Postby coś » Sat Aug 19, 2017 11:06 am

Fajne laski są przeważnie zajęte a jak któraś jest wolna to znaczy że coś z nią nie halo lub szuka księcia na białym koniu.

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Sat Aug 19, 2017 10:25 pm

Fajne laski są przeważnie zajęte
A myślisz, że ilu już miały? Tego samego od czasów defloracji? Zajęte do momentu aż znajdą lepszego. Mi się nie chce po kimś brać dziewczyny, wolałbym dziewicę :)
Sądzę, że to jest dobra droga do prawidłowego rozwoju w tej sferze. Nie szczędzić sobie najlepszych, najpiękniejszych, przebierać, odczuwać, wyobrażać, dążyć do jak największego sensu relacji damsko-męskich. Mieć swój honor i nie dać sobie odebrać zauroczeń i marzeń. Nie poddawać się!

Mówiąc prościej: im bardziej wysublimujemy nasze doświadczanie relacji miłosnych tym lepiej dla naszej partnerki. Będziemy dla niej dobrzy jak zakochani aniołowie.
Ale trzeba przejść przez wiele zakochań i rozterek, cierpień i nadziei. Trzeba kształtować w sobie zdolność i jakość miłości i niestety, ale na rzeczywistych zdarzeniach i na sobie, nie na niby.

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Sat Aug 19, 2017 10:32 pm

Ale za to mamy możliwość doświadczenia zakochania w tych najpiękniejszych. :)

zdrowy
zaufany użytkownik

Postby zdrowy » Sun Aug 20, 2017 12:10 am

Czarku, czarku :) . Dziewice? a Ty jesteś prawiczkiem? Bo musisz wziąć pod uwagę, że ta druga osoba może też mieć wymagania co do tej kwestii... :D . Nie odpowiadaj na pytanie. Dla mnie bez różnicy ta kwestia.

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Sun Aug 20, 2017 12:18 am

Pomińmy kwestie seksu a skupmy się na głębi relacji dwóch światów kobiety i mężczyzny i tajemnicy ich zjednoczenia w życiu, bez którego człowiek nie istnieje w pełni na tej Ziemi :)

Return to “nasze środowisko”