Wasze propozycje na Ksw

Moderator: Darius

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Tup
zaufany użytkownik

Wasze propozycje na Ksw

Postby Tup » Sat May 27, 2017 12:47 pm

1.Mniszek-Papuśny
2.Maniek-Mansharo
Bilety to przyniesienie opakowania solianu.
Transmisja tylko w Trwam.
Wśród widzów rozlosujemy darmowy pobyt w psychiatryku.

Mniszek
bywalec

Re: Wasze propozycje na Ksw

Postby Mniszek » Sun May 28, 2017 10:16 am

1.Mniszek-Papuśny

Tup, wariacie. Zabawa mogła by być fajna, tym bardziej że Papuśny coś tam do mnie ma. Ale jednak: NIE, hahaha :D :D :D

Chłopiec Papuśny
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 46660127

Postby Chłopiec Papuśny » Sun May 28, 2017 1:32 pm

1.Mniszek-Papuśny

Tup, wariacie. Zabawa mogła by być fajna, tym bardziej że Papuśny coś tam do mnie ma. Ale jednak: NIE, hahaha :D :D :D
Nie znam cię, więc co mogę mieć? Tobie coś pojebało i zacząłeś się brzydko zachowywać. :-)

Mniszek
bywalec

Postby Mniszek » Sun May 28, 2017 1:36 pm

A, no to już wiem co masz, hahaha. A brzydka to jest sowa bez piórek, a nie ja się brzydko zachowuje. Ty papuśny masz jakieś problemy z oceną ludzi i sytuacji. No ale to twój problem.

Chłopiec Papuśny
zaufany użytkownik

Postby Chłopiec Papuśny » Sun May 28, 2017 2:11 pm

A, no to już wiem co masz, hahaha. A brzydka to jest sowa bez piórek, a nie ja się brzydko zachowuje. Ty papuśny masz jakieś problemy z oceną ludzi i sytuacji. No ale to twój problem.
Paranoja cię dotknęła. Masz obsesję na moim punkcie. Hahaha :-D

Mniszek
bywalec

Postby Mniszek » Sun May 28, 2017 2:22 pm

Może chciałbyś, ale jednak nie. Tak naprawdę guzik mnie obchodzisz.

Chłopiec Papuśny
zaufany użytkownik

Postby Chłopiec Papuśny » Sun May 28, 2017 2:37 pm

Może chciałbyś, ale jednak nie. Tak naprawdę guzik mnie obchodzisz.
To co się produkujesz i jadem plujesz?

pawel534
zaufany użytkownik

Postby pawel534 » Sun May 28, 2017 3:52 pm

Postawiłem wczoraj na Burneikę i Pudziana i przegrałem. Chyba trzeba dać sobie spokój na dobre z zakładami. A myślałem że to kupon pewniak.

Damian77777
zaufany użytkownik

Postby Damian77777 » Sun May 28, 2017 3:59 pm

Ja mialem przerwe od obstawiania ze 3 miesiace i wczoraj zagralem rowniez na Burneike postawilem i na walke bokserska kell brook errol spence jr i uwalilem 50 zł.Za tydzien final ligi mistrzow postawilem 50 zł na real madryt jak przegram znowu nei gram ze 3 miesiace :D

pawel534
zaufany użytkownik

Postby pawel534 » Sun May 28, 2017 4:02 pm

Ja ostatni raz chyba grałem jak były jakieś mistrzostwa piłki nożnej ME lub MŚ , nie pamiętam co było ostatnio to będzie z rok temu. Narazie znowu nie gram. Ja przegrałem tylko 20 zł ale i tak trochę szkoda.
Last edited by pawel534 on Sun May 28, 2017 4:02 pm, edited 1 time in total.

karuna
moderator
moderator
Gadu-Gadu: gie gie

Postby karuna » Sun May 28, 2017 4:02 pm

Ktoś wpisał wczoraj na necie ,że wygrał 750 funtów za Popka, pewnie na Wyspach.
schizka się zawsze kończy.

pawel534
zaufany użytkownik

Postby pawel534 » Sun May 28, 2017 4:24 pm

Na Popka był dosyć niski kurs. Jak ktoś wygrał tyle to ok. 1000f musiał postawić.

Tup
zaufany użytkownik

Postby Tup » Sun May 28, 2017 5:29 pm

Można grać małymi kwotami i one mogą się uzbierać w większą.Granie wciąga i małe szanse,że wygrasz,bo to co wygrasz pózniej i tak im oddasz następnym graniem.Ja przestałem grać po dużej wygranej,ale wciąż mnie kusi i kusiło by znów grać.To niesamowicie wciąga,bo są duże emocje.Ciężko z hazardu się wychodzi.Nawet jest to szkodliwsze od alkoholu.Ludzie mają długi pózniej po 200 tys.Czasem dziwne staję się kto zostaję hazardzistą jak np piłkarze właściwie po co im to.A już wielu tak zniszczyło,że masakra niektórzy tylko wychodzili z tego.

Gracz uzależniony od hazardu to osoba o zaburzonym systemie wartości, dla której najważniejsze w życiu jest to, aby znaleźć czas i środki na hazard. Są to tzw. kompulsywni hazardziści.

Uzależnienie od hazardu jest chorobą postępującą i chroniczną, która jest nieuleczalna (podobnie jak alkoholizm), ale której postęp można zatrzymać.

Jak rozpoznać uzależnienie?
Uzależnionego hazardzistę cechują następujące objawy:

Pracownik biurowy trzymający się za głowę w geście załamania Uzależnienie od hazardu
rozwija się stopniowo
Przymus grania. Gdy hazardzista nie gra, myśli tylko o tym, aby jak najszybciej powrócić do gry. Wpłaca na grę środki, które były przeznaczone na inny cel.
Nieumiejętność powstrzymania się przed graniem. Poświęcanie czasu na grę, w czasie gdy powinno się wykonać inne obowiązki (praca, szkoła).
Obwinianie i usprawiedliwianie. Hazardzista szuka przyczyny swoich porażek w czynnikach zewnętrznych, zamiast w sobie.
Objawy abstynencyjne: niepokój, nerwowość, irytacja, frustracja, depresja, rozkład związków z ludźmi.
Zmiana tolerancji. Siedzenie dłużej niż się zaplanowało lub kończenie, gdy nie ma się już za co grać. Spędzanie coraz więcej czasu i pieniędzy na grę.
Zaburzenie świata wartości. Granie staje się jedyną przyjemnością codziennego życia. Granie by zapomnieć o realnym świecie. Zaniedbanie innych źródeł przyjemności.
Kontynuowanie gry pomimo negatywnych skutków fizycznych (problemy ze snem, wykończenie), psychicznych (wyrzuty sumienia po grze, myśli samodestrukcyjne) i społecznych (problemy w kontaktach międzyludzkich).
Deprawacja. Granie jest powodem zaciągania pożyczek finansowych, spieniężenia rzeczy, kradzieży czy kłamstw.

http://www.surebety.pl/artykul/uzaleznienie-od-hazardu

Damian77777
zaufany użytkownik

Postby Damian77777 » Sun May 28, 2017 7:06 pm

TUP kurde to jest godne podziwu ze po duzej wygranej nie grasz i wytrzymujesz bez tej adrenaliny.3/4 ludzi ktorzy wygra kase wroci i tak jak juz napisales odda wszystko co do grosza tak to juz wszystko jest skons :angelic-grayflying: truowane

Tup
zaufany użytkownik

Postby Tup » Mon May 29, 2017 12:13 pm

TUP kurde to jest godne podziwu ze po duzej wygranej nie grasz i wytrzymujesz bez tej adrenaliny.3/4 ludzi ktorzy wygra kase wroci i tak jak juz napisales odda wszystko co do grosza tak to juz wszystko jest skons :angelic-grayflying: truowane
Widzisz Damian ja zawsze byłem mocny,sprytny i oszukałem system.Wiesz trzeba mieć jaja by tak zrobić.A to po rozmowie z psychoterapeutą stwierdziłem jak powiedział,że tylko pan przegra pieniądze czyli już więcej nie mogłem wygrać,a to też była taka kasa niezbyt rewelacyjna,w sumie uznałem,że to nie ma sensu miliarderem się nie stanę więcej nie zarobie niż mam.

Return to “nasze środowisko”