Forum Twoja-psychiatria.pl

Moderator: Darius

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Kicius_XXL
moderator
moderator

Forum Twoja-psychiatria.pl

Postby Kicius_XXL » Thu Mar 30, 2017 9:39 pm

Byłem przez lata związany z forum Psychiatria.info tzn udzielałem się na nim. Niestety padło, raz a potem drugi. Na koniec było nas tam paru, ale atmosfera była na tyle fajna, że żal się zrobiło kiedy padł serwer na którym stało forum. Postanowiłem sam założyć nowe forum dla ludzi z problemami psychicznymi choć nie mam ani wiedzy informatycznej ani medycznej. Chodzi o stworzenie miejsca spotkań dla ludzi z zaburzeniami psychicznymi, głównie chorych na schizofrenie, zwykłego forum do pogawędek. Na psychiatria.info nie była nas garstka więc i na nim nie spodziewam się na zalewu jak to sie ma z muzułmanami na Europę. Kto nie lubi tłumów to zapraszam. Zapraszam też osoby, które zechcą udzielać się na więcej niż na jednym forum.
Zwykłe forum, ze zwykłą oprawą graficzną z opłaconym serwerem, dlatego nie ma na nim uciążliwych reklam.
To forum też ma swój klimat dlatego tu jestem i będę.
Zapraszam serdecznie na twoja-psychiatria.pl
Forum ruszyło miesiąc temu

Uzgodniłem wszystko ze Zbyszkiem

http://www.twoja-psychiatria.pl/

hvp2
zaufany użytkownik

Re: Forum Twoja-psychiatria.pl

Postby hvp2 » Fri Mar 31, 2017 12:35 am

Przepraszam, ale mam jedno zasadnicze pytanie:

PO CO MNOŻYĆ TAKIE FORA :?: :?: :?:

Kicius_XXL
moderator
moderator

Postby Kicius_XXL » Fri Mar 31, 2017 11:33 am

Forum jest reinkarnacją psychiatria.info z którą byłem związany i do którego mam sentyment
Hvp2 bądź spokojny, nie musisz się niczego obawiać

Phoenix
zarejestrowany użytkownik
Status: Eden

Postby Phoenix » Sat Sep 30, 2017 11:43 pm

Uważam, że http://twoja-psychiatria.pl to dobre forum.

Chłopiec Papuśny
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 46660127

Postby Chłopiec Papuśny » Sun Oct 01, 2017 8:57 am

Forum jest reinkarnacją psychiatria.info z którą byłem związany i do którego mam sentyment
Hvp2 bądź spokojny, nie musisz się niczego obawiać
Jaka jest odpowiedź przy rejestracji?? Nie mogę się przez to zarejestrować....
ok mam. Jednej literki mi brakowało.

_IA
bywalec
Status: rencista, pracujący

Postby _IA » Sun Oct 01, 2017 4:54 pm

To nie jest takie trudne, zabezpieczenie antyspamowe tam, to podać hasło słowo psychiatria.
nasza schizofrenia, psychiatria i pacjenci ==>> Sens życia to wyrażać siebie każdego dnia, cel życia to dbać o siebie.

_IA
bywalec

Postby _IA » Mon Oct 02, 2017 1:17 am

X _ K.XXL rozmawiałem o tej twojej stronie z kolegą. Żeby odnieść sukces na stronie psychiatrii, musiałbyś się przedstawiać, to ja, jestem Jan kowalski, osoba ze schizofrenią i CHAD i opowiem wam o tej chorobie i o sobie. Możecie mi zaufać, szefowi strony. Albo ludzie sami przyjdą. Jeśli ufają, i jeśli są poinformowani - dwie drogi.
nasza schizofrenia, psychiatria i pacjenci ==>> Sens życia to wyrażać siebie każdego dnia, cel życia to dbać o siebie.

_IA
bywalec

Postby _IA » Mon Oct 02, 2017 1:21 am

twoja-psychiatria.pl
02 paź 2017, 0:03 KiciusXXL napisał:
Raczej dajmy sobie spokój z linkowaniem tego forum w podpisach na innych forach dyskusyjnych. Mam co do tego obawy, czy nie ucierpi na tym dobro forum. Teraz jest kameralnie i dlatego sympatycznie, przynajmniej ja tak myślę. Gdybyśmy mieli najazd innych osób nie zawsze z dobrymi zamiarami, zrobiłby sie chaos i zamieszanie. Ciężko byłoby opanować sytuacje a forum uległoby destrukcji i nastąpiłby Game Over. Może to i czarne wizje ale i obawy.

_IA
bywalec

Postby _IA » Mon Oct 02, 2017 11:51 am

chat:

_IA • 1 minute ago

Nowe posty napisane jest tak

Strona główna

Informacje

Przepraszamy, ale w tym momencie nie możesz użyć wyszukiwarki – serwer jest przeciążony. Spróbuj ponownie za chwilę.

_IA • 1 minute ago

to samo czeka twoja-psychiatria.pl

_IA • 1 minute ago
:

_IA • just now
D

_IA • just now

tu jedyne forum o schizofrenii,
tam jedyne forum o psychiatrii

D KiciuśXXL

_IA
bywalec

Postby _IA » Mon Oct 02, 2017 11:56 am

Code: Select all

forum psychiatria AD 2018 r. będzie może tak: ---- Informacje ---- Przepraszamy, ale witryna jest chwilowo niedostępna. Proszę spróbować ponownie za kilka minut.

_IA
bywalec

Postby _IA » Mon Oct 02, 2017 11:59 am

Marzenia, chcieliśmy kameralne forum. Atmosfera rozmów, klimat internetu - nastrój www . Sami swoi, poznali się w 2008 roku na psychiatria.info.pl .

_IA
bywalec

Postby _IA » Mon Oct 02, 2017 12:04 pm

My się znamy z KiciusiemXXL z 2008 roku psychiatria.info.pl , ale jak ktoś chce, to niech się rejestruje. Tam jest forum psychiatria, tu jest forum schizofrenia.

_IA
bywalec

Postby _IA » Mon Oct 02, 2017 12:52 pm

Rozmawiałem w 2009 roku z adminem psychiatria.info.pl - ideą forum psychiatria jest pomóc ludziom, zrobić coś dla ludzi - powiedział. Ale że były spory jak to zrobić, kogo z pacjentów popierać - zrezygnował. Oddał komuś innemu, kto nie opłacił nowej faktury hcome.pl .

Kicius_XXL
moderator
moderator

Postby Kicius_XXL » Tue Oct 03, 2017 10:33 pm

My się znamy z KiciusiemXXL z 2008 roku psychiatria.info.pl , ale jak ktoś chce, to niech się rejestruje. Tam jest forum psychiatria, tu jest forum schizofrenia.
Tak, znamy się już 9 lat. Muszę przyznać się bez bicia, bo dopiero od paru dni wiem, że Ty to Ty, czyli kolega z dawnego forum psychiatria info. Ot, taka niespodzianka.

Forum Twoja-psychiatria.pl miało być kameralne, ale nie byłbym sobą gdybym nie zaprosił was do pogawędki o wszystkim i o niczym. Nie jest nas tam dużo, a szczególnie brakuje kobiet. Nie chodzi o propozycje matrymonialne, czy złapanie za cycka, tylko było by miło, gdyby też pojawiła się dla odmiany ta ona.
Kto jak chce.

P.S
Mam omamy bo wszędzie widzę linki do forum? :confusion-seeingstars:

Miłujmy się nawzajem
bywalec

Postby Miłujmy się nawzajem » Fri Oct 13, 2017 6:32 pm

Tam jest wiele osób pomocnych, ludzie są w remisji, a tu mnóstwo osób jest na fazie - trwa apokalipsa, koniec świata - tam spokojnie jest, leczymy się, pogadamy, doradzamy sobie. Jak ktoś jest chory - wytłumaczymy.
Moja religia to wartości międzyludzkie. strona ludzi z remisją schizofrenia.

Return to “nasze środowisko”