Maksymiliana i koronawirus

Tu prosze wpisywać tylko uwagi do konkretnych moderatorów. Uwaga: ten dział ma inny, zmieniony styl !
Regulamin forum
To jest dział specjalny. Proszę umieszczać w nim tylko uwagi do sposobu moderowania forum oraz do modereatorów. Tu nie prowadzomy żadne innej dyskusji merytorycznej.
Awatar użytkownika
lea
zaufany użytkownik

Maksymiliana i koronawirus

Post autor: lea »

Maksymiliana pisze:
pt mar 27, 2020 7:58 pm
Mam dość tego waszego *słowo niedozwolone* koronawirusa, mam po dziurki w nosie tego wirusa, mam dość ciągłego pierdolenia non stop o jednym i tym samym od prawie 4 miesięcy.
Mam dość ludzi w maskach, którzy myślą że się uchronią przed wirusem, mam dość tego całego wykupywania sklepów.
Mam serdecznie dość tej całej degrengolady, mam dość dziwnego patrzenia na ludzi który normalnie kichają, mam dość tej psychozy tłumu, mam dość siania paniki *słowo niedozwolone* jego mać

*słowo niedozwolone* ile jeszcze, ja pierdole ile jeszcze. :cry:
tak się zachowuje moderator :roll: :cry:

trochę kultury, można to kulturalniej napisać.
pustamiska pomóż klikając
walka zaczyna się w głowie

Awatar użytkownika
Maksymiliana
moderator
moderator

Niechciane posty

Post autor: Maksymiliana »

lea pisze:
sob mar 28, 2020 5:48 pm

Ja też jestem zwykłym człowiekiem, który ma emocje a nie działa szablonowo, więc nie mów mi jak się zachowywać, chciałam dosadnie napisać i tak napisałam i nie żałuję tego. Nikogo nie uraziłam, nikogo nie obrażam.
Mój blog: http://www.nocnylampion.wordpress.com
Dzisiaj gdy przymkniesz oczy na szarym pamięci tle, pośród wyblakłych przeźroczy zobaczysz właśnie mnie.

Awatar użytkownika
lea
zaufany użytkownik

Niechciane posty

Maksymiliana pisze:
sob mar 28, 2020 5:50 pm
[quote=lea post_id=599913 time=1585406882 user_id=3

Ja też jestem zwykłym człowiekiem, który ma emocje a nie działa szablonowo, więc nie mów mi jak się zachowywać, chciałam dosadnie napisać i tak napisałam i nie żałuję tego. Nikogo nie uraziłam, nikogo nie obrażam.
czyli odpowiedziałaś jak cham. ok.

Awatar użytkownika
White Angel
zaufany użytkownik

Niechciane posty

Post autor: White Angel »

Każdy kulturalny człowiek ma emocje i jest człowiekiem i jakoś nie bluzga na forum.
Just remember that death is not the end. Heaven or hell? The choice is Yours.

Awatar użytkownika
Maksymiliana
moderator
moderator

Niechciane posty

What ever, Ty masz swoje zdanie, ja mam swoje zdanie na ten temat. Cóz, życie.
44 pisze:
sob mar 28, 2020 6:11 pm
Każdy kulturalny człowiek ma emocje i jest człowiekiem i jakoś nie bluzga na forum.
Ale ja chciałam pobluzgać na forum, co, zabraniasz mi tak wyrazić opinie o tym co się dzjeje?
Dzisiaj gdy przymkniesz oczy na szarym pamięci tle, pośród wyblakłych przeźroczy zobaczysz właśnie mnie.

Awatar użytkownika
lea
zaufany użytkownik

Niechciane posty

Maksymiliana pisze:
What ever, Ty masz swoje zdanie, ja mam swoje zdanie na ten temat. Cóz, życie.
44 pisze:
Ale ja chciałam pobluzgać na forum, co, zabraniasz mi tak wyrazić opinie o tym co się dzjeje?
Jakoś u innych reagujesz na bluzganie, a sama uważasz się za świetą bo jesteś panią moderator i możesz wszystko. Masakra. Bez komentarza.

Poza tym to jest forum i jest regulamin, którego sama nie przestrzegasz.

Offtopic przenoszę do odpowiedniego działu - Maxi.

Awatar użytkownika
wowo21975
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 9697465

Re: Unwanted posts

Post autor: wowo21975 »

Od dawna wiadomo że ludzie którzy przeklinają są szczerzy w tym co mówią i można im zaufać. Najgorsi są ci co przydziewają skórę owcy a pod skórą mają diabła.

Awatar użytkownika
White Angel
zaufany użytkownik

wowo21975 pisze:
sob mar 28, 2020 11:25 pm
Od dawna wiadomo że ludzie którzy przeklinają są szczerzy w tym co mówią i można im zaufać. Najgorsi są ci co przydziewają skórę owcy a pod skórą mają diabła.
Pokaż przekonujące dowody na to. Tylko chciałem zauważyć, że cały światek przestępczy klnie jak szewc, delikatnie mówiąc.
Ostatnio zmieniony ndz mar 29, 2020 3:08 pm przez White Angel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wowo21975
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 9697465

Post autor: wowo21975 »

Nawet najgorszy przestępca może być szczery w tym co mówi i najczęściej tak jest bo mówi wprost klnąc. Jeśli popełnia czyn namacalny, to zawsze jest to mniejsze zło niż ten co miesza w moim umyśle, psychice i jest manipulatorem kryjąc w swoim wnętrzu zło a nie okazuje tego na zewnątrz, lub robi to pod przykrywką dobra manipulując ludźmi dla swoich (złych) celów ubierając w piękne słowa. Wiesz dlaczego ten drugi jest gorszy? Bo ten pierwszy nie kryje się pod płaszczykiem owieczki i poniesie karę a temu drugiemu nic nie udowodnisz a on wyrządzi więcej krzywdy i zła swoim fałszywym obliczem i pięknymi słowami niż ten pierwszy. Znam takich ludzi i to są najgorsze kanalie pod słońcem na których kruczki prawne są za krótkie. Jeśli takich nie znasz tzn. że jeszcze nie znasz życia. A że ktoś pisze szczerze i wyrzuci z siebie to wszystko co go boli przeklinając i nie robiąc nikomu krzywdy, to chwała mu za to że ma jeszcze tyle dobra w sobie.

Awatar użytkownika
White Angel
zaufany użytkownik

Re: Niechciane posty

Maksymiliana pisze:
Nie zachowujesz się jak kobieta, tylko jak facet. Chociaż nawet większość facetów nie bluzga tak jak Ty, dlatego raczej jak dziad obleśny.

Awatar użytkownika
lea
zaufany użytkownik

Maksymiliana bluzgaj sobie ile wlezie poza forum, ale jako moderator trzymaj się regulaminu. Czy to za dużo dla Ciebie?

Miłego dnia.

Awatar użytkownika
Maksymiliana
moderator
moderator

44 pisze:
ndz mar 29, 2020 3:11 pm
Nie zachowujesz się jak kobieta, tylko jak facet. Chociaż nawet większość facetów nie bluzga tak jak Ty, dlatego raczej jak dziad obleśny.
Wiem że masz uprzedzenie do kobiet, zwłaszcza tych co przeklinają, wiem o tym bo pisałeś na forum o tej kwestii.
lea pisze:
ndz mar 29, 2020 4:08 pm
Maksymiliana bluzgaj sobie ile wlezie poza forum [...]
Ale mogę pisać, pod warunkiem że nie obrażam nikogo - tak np. jak 44 nazywając mnie dziadem obleśnym. Co ja mu takiego zrobiłam, że tak mnie nazwał?
Jak tak bolą was te wulgaryzmy to nie czytajcie tego.... problem z głowy. Inni userzy nie mają z tym problemu.

Awatar użytkownika
Raven
zaufany użytkownik
Status: its all in your head

Post autor: Raven »

Jesteśmy tylko ludźmi, każdemu mogą ponieść emocje, szczególnie, że to temat ostatnio dość powszechny i narzucany nam z każdej strony. Co powiecie na jakiś osobny temat typu "tu pobluźnić możesz", w którym każdy będzie mógł - bez naruszenia regulaminu, trochę sobie poprzeklinać?
This is the garden of suicide, are you having fun?
Will all of your dreams come true at that garden?

Awatar użytkownika
karunoz
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 0

Post autor: karunoz »

Jest varia w sumie i niechciane wątki.
No i chat.

Czemu nie zrobić w końcu pozytywnego działu?
Wylewanie gniewu nie pomaga.

Wróć do „o moderatorach”