Zbanowanie Catastrophique

Tu prosze wpisywać tylko uwagi do konkretnych moderatorów. Uwaga: ten dział ma inny, zmieniony styl !
Regulamin forum
To jest dział specjalny. Proszę umieszczać w nim tylko uwagi do sposobu moderowania forum oraz do modereatorów. Tu nie prowadzomy żadne innej dyskusji merytorycznej.

Czy jesteś za zbanowaniem Catastrophique

Tak
12
55%
Nie
7
32%
Nie wiem
3
14%

Liczba głosów: 22

Awatar użytkownika
BuffProof
zaufany użytkownik

Re: Zbanowanie Catastrophique

Post autor: BuffProof »

Nie ogarniam co tu się, przeczytałem kilka postów wyrywkowo. Podobno sami poważni ludzie, bez problemów w remisji, z sukcesami. Beka.

cezary123
zaufany użytkownik

Post autor: cezary123 »

BuffProof pisze: śr wrz 15, 2021 8:34 am Nie ogarniam co tu się, przeczytałem kilka postów wyrywkowo. Podobno sami poważni ludzie, bez problemów w remisji, z sukcesami. Beka.
A bo widzisz, zaistniało tutaj pewne odwieczne dziwne zjawisko występujące w stadzie.
Ktoś był niedorajdą na skraju hierarchii stada, to łasił się do wszystkich i szukał kolegów.
Dorwał robotę kasjera na pół etatu, to już mu się w ... przewróciło i nie omieszka się zemścić na wszystkich, za chęć do życia.
Za to, że był taki sam.
Typowe zjawisko, i bohaterem jest ktoś, kto uniknie powtarzania tego mechanizmu.
Złapałem PanaBoga za nogi, to jestem wyrozumiały i pomagam tym, którzy dążą do sukcesu jak ja.

"Hej prorocy moi z gniewnych lat, obrastacie w tłuszcz, już was w swoje szpony dorwał szmal, zdrada płynie z ust..."
:mrgreen:
https://mojelinki.pl/ - Darmowe eWizytówki dla Osób i Firm
https://randki.cc/

cezary123
zaufany użytkownik

Trickster pisze: wt wrz 14, 2021 8:17 pm

Znaczy bardzo dużo bo wtedy można pracować, samemu mieszkać i funkcjonować jako członek społeczeństwa, a nie utrzymanek rodziców na rencie, co ledwo kojarzy fakty :P
Trickster nie popisuj się, bo zajmujesz średnie miejsce w hierarchii zawodowej, a tacy mają najgorzej.
Dlaczego?
Bo z góry ich... cisną, a z dołu.... olewają. :icon-mrgreen:

Pomoc chorującym nie polega na toksycznym porównywaniu ich z osobami, które idą po trupach do swego. Lekarze, psychologowie, terapeuci są od tego a nie koledzy z forum dla schizofreników.
Catastrophique w żadnej sytuacji nie jest w stanie pomyśleć o niczym więcej jak tylko o sobie. Wszystko kojarzy do swojego punktu odniesienia.
Egocentryzm po traumach z dzieciństwa.
Ciesz się, że nie zostałeś niczyim upośledzonym utrzymankiem na rencie i pozwól innym dążyć do sukcesu.

cezary123
zaufany użytkownik

Wyobraziłem sobie siebie za parę miesięcy, kiedy już jestem osobą aktywną zawodową, mającą rodzinę i nagle wpadam tu i zaczynam zadzierać nosa i łączyć się z paroma ... w stadzie, w pogardzie dla osób, które są rencistami, niepełnosprawnymi, niewidzącymi, niesłyszącymi czy akurat chorują przewlekle na schizofrenię czy inne choroby psychiczne czy somatyczne.
To by było paskudne moralnie i szkodliwe.
Trzeba tego unikać.

Awatar użytkownika
Amannn
bywalec

Post autor: Amannn »

Trickster pisze: śr wrz 15, 2021 2:40 am
Amannn pisze: śr wrz 15, 2021 2:03 am Wystarczą dane gdzie i kiedy prowadzisz wykłady. Wystarczy że ratownictwu medycznemu zacytuję twoje posty pełne agresji nienawiści i jadu.
Amannn'ie chciałbym Ci tylko powiedzieć, że takie teksty tylko mogą działać na ludzi takich jak ty... Jeżeli chcesz dogryźć, by Cata to odczuł musiałbyś się bardziej postarać, tyle chciałem Ci powiedzieć 😉😘 A zwarzając na poziom twoich wypowiedzi, ich ton, oraz bijącą z nich infantylną zawiść polecałbym tobie rozmowę że specjalistą. Chciałbym Ci także zakomunikować, że zgłosiłem do Zbyszka sprawę tego wątku i twojego nadmiernego zainteresowania osobą Caty, oraz to w jaki sposób próbujesz mu dociąć. Pochodzę z bardzo tolerancyjnej rodziny i fascynacja jaką obdarzyłeś Catę, jest mi obca, ale powinniśmy się szanować, każdego nawet samego siebie, nawet jeśli jest to uczucie sprzeczne z otoczeniem 😉 😘
Pozdrawiam Cię jeszcze raz i życzę samych sukcesów sercowych, jak już uporasz się ze swoimi ukrytymi pragnieniami 😆 🤣

Zbyszek wie że hejtujesz razem z Katastrofą. Ja nie chcę dogryźć Katastrofie tylko chronić przed nim innych. To ty dogryzasz i katastrofa i to ci się właśnie w katastrofie podoba . Z twoim psychiatrą też bym porozmawiał nie tylko z katastrofy. Broniąc cynizmu katastrofy sam stajesz się cyniczny. Dobrze by było jakbyś też opuścił razem z katastrofą forum. Jak ci pisałem że wchodzisz w tyłek katastrofie to próbowałeś się obrażać jak ty mu maksymalnie starasz się wejść w tyłek. Zobacz na wyniki sondy czemu nie możesz się z nimi pogodzić. Nikt nie jest takim lizodupem jak ty.

Awatar użytkownika
AcidHouse
bywalec
Status: A.B.S.O.L.W.E.N.T
Gadu-Gadu: kiedyś tak

Post autor: AcidHouse »

dokładnie Adam, Trickster to niezwykle ciekawy przypadek również do szerszego zbadania przez lekarza, ale wydaje się niegroźny dla innych użytkowników, chociaż delikatnie podejrzany.
Forum nie posiada podstawowych zabezpieczeń. :!:

Awatar użytkownika
Đuрa
bywalec
Status: 💰💰💰💰💰

Post autor: Đuрa »

Ja tam wolę Amannna od Kastrościny ;)

Awatar użytkownika
Catastrophique
bywalec

Post autor: Catastrophique »

Swój do swego ciagnie, wiadomix ;).
Życie jest przygodą dla odważnych albo niczym. | Aude aliquid dignum.

Awatar użytkownika
Trickster
zaufany użytkownik

Post autor: Trickster »

wątek współużalanie się ufolutków na forum XD Jak chcesz możesz pogadać z moim psychiatrą w sobotę, bo idziemy na drinka i imprezę bilardową ;) Nie wiem jakie ty masz relację ze swoim schrinkiem, ale ja mam bardzo dobre :) napisz mi priva, dam Ci adres i przyjedziesz do mojego miasta i sobie porozmawiacie, przy paru głębszych ;)
Aaaah, the chaos god speak clearly now! It is as though a thousand mouths cry out in pain! Chaos has come to judge you! Chaos consume you! Do you hear the voices too?

Awatar użytkownika
Amannn
bywalec

Potrzebuję jego numer telefonu - o twoim uzależnieniu od cynizmu katastrofy bym porozmawiał.

Adres katastrofy jest mi potrzebny do wezwania ratowników medycznych aby zabrali go do szpitala psychiatrycznego gdzie pomogą mu walczyć z jego agresją.
Ostatnio zmieniony śr wrz 15, 2021 7:50 pm przez Amannn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Amannn
bywalec

Może Zbyszek wsłucha się w głos ludu i zbanuje katastrofę i Trickstera raz i na zawsze. Wynik sondy jest jednoznaczny.

Awatar użytkownika
Bright Angel
zaufany użytkownik

Post autor: Bright Angel »

Catastrophiqe tak naprawdę ma ekstremalnie niskie poczucie własnej wartości. On obraża, poniża, obśmiewa innych, aby się dowartościowywać ich kosztem. On tak robi, bo inaczej wylądowałby w szpitalu psychiatrycznym.
Just remember that death is not the end. Heaven or hell? The choice is Yours.

falling up
bywalec

Post autor: falling up »

kto bez winy nie się nie banuje.

Awatar użytkownika
Trickster
zaufany użytkownik

Amannn pisze: śr wrz 15, 2021 6:38 pm Potrzebuję jego numer telefonu - o twoim uzależnieniu od cynizmu katastrofy bym porozmawiał.

Adres katastrofy jest mi potrzebny do wezwania ratowników medycznych aby zabrali go do szpitala psychiatrycznego gdzie pomogą mu walczyć z jego agresją.
Ta jasne, już ci daje numer telefonu :) Infantylny ty naprawdę jesteś, już z tobą nie będę rozmawiał, bo to szkoda czasu. Baw się dobrze dalej w banowanie XD
A tak szczerze piszecie na tym forum same pierdoły wyssane z palca i dziwicie się, że się z was naśmiewają, bo ja nie ;)
Aaaah, the chaos god speak clearly now! It is as though a thousand mouths cry out in pain! Chaos has come to judge you! Chaos consume you! Do you hear the voices too?

falling up
bywalec

Trickster pisze: śr wrz 15, 2021 8:35 pm
Amannn pisze: śr wrz 15, 2021 6:38 pm Potrzebuję jego numer telefonu - o twoim uzależnieniu od cynizmu katastrofy bym porozmawiał.

Ta jasne, już ci daje numer telefonu :) Infantylny ty naprawdę jesteś, już z tobą nie będę rozmawiał, bo to szkoda czasu. Baw się dobrze dalej w banowanie XD
A tak szczerze piszecie na tym forum same pierdoły wyssane z palca i dziwicie się, że się z was naśmiewają, bo ja nie ;)
to był żart?

cezary123
zaufany użytkownik

Tricker po prostu pije. To nie ta choroba. :mrgreen:

falling up
bywalec

cezary123 pisze: śr wrz 15, 2021 8:47 pm Tricker po prostu pije. To nie ta choroba. :mrgreen:
jak pije. to niech pije wodę. bo to najsilniejszy alkohol. niech sprawdzi lakmusem.

Awatar użytkownika
Trickster
zaufany użytkownik

:lol: XD

Awatar użytkownika
Amannn
bywalec

Z Trickstera wychodzi to kim naprawdę jest.

Awatar użytkownika
Trickster
zaufany użytkownik

Amannn pisze: śr wrz 15, 2021 8:54 pm Z Trickstera wychodzi to kim naprawdę jest.
Tak inteligentny , zaradny facet, a nie taki jak ty troll jaskiniowy XD
Dobra, wy sobie gadajcie, ja idę do koleżanki:)
Pa :)

Wróć do „o moderatorach”