Amfetamina a schizofrenia

Tu zajmujemy się środkami odurzającymi tylko o ile jest to związane ze schizofrenią.

Moderators: Darius, dan

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
aaa
zaufany użytkownik

Postby aaa » Sun Jan 28, 2007 6:16 pm

Mam dziwne odczucia, czy to nawrót- nie wiem, na razie jakoś łażę do pracy a to jest chyba dowód zdrowia?
Jak amfa przestała działać to spałam 14 godzin i byłam zdechła. Doszłam do wniosku, że co to za radość mieć przez jeden dzień kopa energetycznego a potem być wrakiem energetycznym, więcej tego nie wezmę- chyba.
A, to dlatego tyle wrzuciłaś. Po porządnym prochu masz jazdę przez dobę. Masz rację, chyba jednak już z nią nie experymentuj, bo to bardziej niebezpieczne niż ten krótki czas, powiem efektu, bo nie wiem jak krótko opisać jak działa. W każdym razie amfa mocno ryje beret :/
"Pobyt w szpitalu grozi kalectwem lub śmiercią"
-- http://pl.youtube.com/watch?v=ryyo9CqyeSI --

Jeżyk
zaufany użytkownik

Postby Jeżyk » Tue Feb 06, 2007 5:19 pm

Wzięłam amfę drugi raz, ale już nie było tak fajnie jak poprzednio. I teraz nic mi się nie chce, czuję pustkę, mam zlecenie do wykonania a mi się nie chce pracować ani myć ani palić w piecu NIC totalnie. Ta amfa jest bezsensowna więcej już nie wezmę!!!!
PSYCHOMACHIA - jeden z toposów średniowiecznych przedstawiający konflikt duszy z ciałem albo walkę między dobrem a złem o duszę człowieka

Chors
zaufany użytkownik

Postby Chors » Tue Feb 06, 2007 6:48 pm

Ta amfa jest bezsensowna więcej już nie wezmę!!!!
Szkoda tylko że żeby się o tym dowiedzieć to musiałaś sprawdzić to na własnej skórze :(

Jeżyk
zaufany użytkownik

Postby Jeżyk » Thu Feb 22, 2007 2:21 pm

Wzięłam amfę trzeci i czwarty raz, teraz jestem zdechła, mogę leżeć cały dzień, strasznie nie chce mi się iść do pracy, chciałabym tylko cały czas leżeć pod kołdrą i nic nie robić. Czuję że tylko nowa dawka amfy doda mi energii ale wiem żę to błędne koło
PSYCHOMACHIA - jeden z toposów średniowiecznych przedstawiający konflikt duszy z ciałem albo walkę między dobrem a złem o duszę człowieka

'

Postby ' » Thu Feb 22, 2007 2:50 pm

:arrow:
Last edited by ' on Tue Sep 18, 2007 11:39 am, edited 1 time in total.

Chors
zaufany użytkownik

Postby Chors » Thu Feb 22, 2007 4:02 pm

Ku... Jeżyk mówiłem ci że tak będzie :!: Weź mnie nie wkur... :evil: Change your life or die :!:

Jeżyk
zaufany użytkownik

Postby Jeżyk » Mon Feb 26, 2007 12:37 pm

Udało mi się odmówić kolesiowi który proponował mi nową dawkę amfy, chyba mały sukces, no nie?

Chors
zaufany użytkownik

Postby Chors » Mon Feb 26, 2007 12:50 pm

Duży sukces :!: Gratuluję silnej woli :!: :D

cyborginia
bywalec

Postby cyborginia » Tue Mar 06, 2007 7:46 pm

ja żeby nie to gówno nigdy bym nie miala tej psychozy i poćwiartuje kazdego kto próbuje sie wciagnac w to gówno!!!

to jeden wielki sheet!!!!

to jest zło, przez ktore traci sie dusze, emocje wiare i Boga!!!!

pozabijam!!!!

na mat planecie nie ma drugów! (jest piwo, rzeka piwa za free :)
,,ja jestem żywym ciałem a nie zdarzeniem. jetem identyczny ze sobą'' (metallman)

Jeżyk
zaufany użytkownik

Postby Jeżyk » Sun Aug 05, 2007 5:35 pm

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: ja nadal biorę amfę :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: malutką dawkę, pół działeczki raz w tygodniu, wcale nie chcę tego brać ale jestem uzależniona od chłopaka który mi ją daje i zrobię wszystko co on chce byleby tylko się ze mną spotkał jestem jego niewolnikiem. A teraz duszę się w nocy i kaszlę jakby coś mi zalegało w płucach i nie wiem czy to omam czy jakaś choroba płucna, a może jestem uczulona na sierść kota? i to objaw tego uczulenia, i dwa palce od lewej ręki mi zdrętwiały czy to od amf czy to pierwszy symtom dyskinezji polekowej czy może skutek wielogodzinnego drapania się po głowie bo mam taki nawyk :?: :?: :?: :?:
Last edited by Jeżyk on Mon Jun 22, 2009 9:15 am, edited 1 time in total.

zalew
zaufany użytkownik

Postby zalew » Sun Aug 05, 2007 10:17 pm

Jeżyk jesteś chyba uzależniona i to nie od amfy a od tego chłopaka. Znajdz jakiegoś psychologa od uzależnien bo się wykończysz, za dużo tego - schiza, amfa uzależnienie od seksu, coś z tym trzeba zrobić.

Astronom
zaufany użytkownik

Postby Astronom » Sun Aug 05, 2007 10:36 pm

A'propos narkotyków to muszę przez wakacje przeczytać lekturę która ma 400 stron!
Jakiego spida mi polecacie? Myślałem o soku marchewkowym, albo czekoladzie z orzechami, ale nie wiem co wybrać. Ewentualnie zostaje mi grejfrut, ale po nim to podobno są za duże zejścia. Nie wiem co robić. :lol:
Księżyc świeci, będą dzieci!

Maser
zaufany użytkownik

Postby Maser » Mon Aug 06, 2007 12:17 pm

Proponuje kefirek z ogóreczkiem kiszonym :)

Jeżyk
zaufany użytkownik

Postby Jeżyk » Mon Aug 06, 2007 2:13 pm

Jeżyk jesteś chyba uzależniona i to nie od amfy a od tego chłopaka. Znajdz jakiegoś psychologa od uzależnien bo się wykończysz, za dużo tego - schiza, amfa uzależnienie od seksu, coś z tym trzeba zrobić.
Zalewku, "mały" seks raz w tygodniu to chyba nie uzależnienie tylko potrzeba fizjologiczna. tak samo kapka amfy też nie uzależni, na schize bierze się leki a nie idzie do psychologa. Jedyne moje uzależnienie to miłość do faceta, który mnie nie kocha, ale kochał i ciągle żyję nadzieją że znowu pokocha. Kochał mnie ale jego matka zniszczyła tą miłość zakazując mu spotykania się z dziewczyną chorą na schizofrenię, teraz spotykamy się potajemnie. Tylko na seks, tak on twierdzi, ale dlaczego nie znajdzie sobie dziewczyny w swoim mieście tylko pokonuje co tydzień 40 kg by się ze mną spotkać????Może wypiera ze swojej świadomości to że mnie kocha bo ma matkę despotkę która mu tego zakazuje i szantażuje go emocjonalnie żeby był na każde jej skinienie, wmawiając mu że jak on nie będzie się jej słuchał to ona dostanie ZATORU W ŻYLE doprowadzającej krew do serca i UMRZE ( czego jej życzę jak najszybciej!!!). Czy to nie jest PARANOJA :?: :!: I kto tu jest nienormalny :?: :!: Ja czy ONA :?: :!:

Jeżyk
zaufany użytkownik

Re: Amfetamina a schizofrenia

Postby Jeżyk » Sun Feb 22, 2009 10:41 am

Minęło półtora roku od ostatniego mojego wpisu w tym temacie a u mnie- o zgrozo- ciągle to samo. Nadal spotykam się z tym kolesiem "tylko" na seks, nadal biorę razem z nim małą kreskę, nadal wydaje mi się że go kocham, ale ta sytuacja trwa już trzy lata i nie potrafię tego przerwać. Zalew chyba miałeś rację- jestem psychicznie uzależniona od seksu z nim bo to jest dla mnie namiastka miłości której nie mam i od rytuału brania kreski. Najpierw brałam bo on mnie częstował a teraz czuję że chcę brać sama z siebie, ale on już nie chce częstować tylko żąda kasy

Return to “narkotyki”