Ankieta narkotykowa

Tu zajmujemy się środkami odurzającymi tylko o ile jest to związane ze schizofrenią.

Moderators: Darius, dan

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT

Pytanie znajduje się w pierwszym poście.

Tak
6
43%
Nie
5
36%
Nie mam zdania
3
21%

Total votes: 14

shadowman
bywalec

Re: Ankieta narkotykowa

Postby shadowman » Sat Apr 02, 2016 9:48 am

zapytaj twoją wyrocznię-psychiatrę
Władza absolutna państwa będzie funkcją absolutnej swobody każdej jednostkowej woli.

mei
zaufany użytkownik

Postby mei » Sat Apr 02, 2016 10:53 am

sami chcielibyście spróbować "zakazanego owocu" tylko że się boicie, więc z zawiści, zazdrości, nie możecie znieść tego że kto inny sobie używa i dobrze mu z tym, a wy skazani jesteście tylko na narkotyki zwane psychotropami???
Pitu, pitu. Po co niby miałabym chcieć próbować? Wole realne życie. :)
I niby jak ten owoc jest "zakazany"? Mama Ci nie pozwala Shadowman? ;)
Kochajcie tych, których chcecie kochać, żyjcie tak, jak chcecie żyć i nigdy nie pozwólcie by ktokolwiek przeszkodził wam w zmienianiu waszych marzeń w rzeczywistość.
Jared Leto, 13.04.2014.

karuna
moderator
moderator
Gadu-Gadu: gie gie

Postby karuna » Sat Apr 02, 2016 11:58 am

Shadowman mówienie, że zazdrościmy jakichś lekomańskich czy też narkomańskich wybryków to pomówienia.
Image

szalonyFizyk
bywalec

Postby szalonyFizyk » Sat Apr 02, 2016 12:18 pm

Czy ten dział powinien służyć ofiarom psychiatrii wylacznie do zamieszczania krytyki różnych substancji jako jednej z przyczyn ich zaburzeń psychicznych i późniejszej lekomanii?
Nie.
Jak wejdziesz w dzial "seks a choroba" to przeczytasz
"Ten dział dotyczy tylko związków seksualności ze schizofrenią lub ogólniej chorobą."
Moze tutaj chodzi o to samo?

A to, ze wiele osob bedacych jednoczesnie w grupie "uzywajacy" i "z diagnoza schizo" ma takie, a nie inne zdanie na temat tych substancji to co im poradzisz?
Kazdy ma prawo myslec jak chce. Piszesz, ze jestes ateistka... ostatnio w Twoich postach jest wiecej wiary niz myslisz ;) nie zdziwie sie jak niedlugo dasz sie przybic na krzyzu za sprawe legalizacji :D

A o zwiazkach substancji psychoaktywnych z zaburzeniami psychicznymi chetnie pogadam (i mysle, ze nie tylko ja). ale co maja Twoje przezycia do tego skoro jestes zdrowa?
to tak jak osoba zdrowa weszlaby na forum dla osob z nadcisnieniem i gadala o piciu alko.
tylko jaki sens jest takiej rozmowy?
ludzie z diagnoza sa w grupie wiekszego ryzyka. i pomimo, ze sa tacy ktorzy abstynentami nie sa, dalej uwazam za dyskusje na temat nieszkodliwosci i dzialania sa bezsensu - zyjecie w dwoch roznych swiatach.

to ze jest wiele ludzi, ktorzy cpaja od czasu do czasu i maja sie dobrze, nie mowi nic na temat w jakiej grupie jest dana osoba.
wroce do nadcisnienia i alko - dwie osoby wypija po pol litra i zdrowa zacznie gadac "co Ty *słowo niedozwolone*, ze alkohol szkodzi". to samo z kazda osoba uzalezniona.

skoro wszyscy uwazamy sie za swiatlych ludzi, to przyjmijmy, ze nie ma obiektywnej i ogolnej odpowiedzi na to pytanie. kazdy czlowiek jest inny. wchodzi w to rowniez tolerancja na substancje i ewentualne nieporzadane skutki ich zazywania.
jestę odpadę atomowę

shadowman
bywalec

Postby shadowman » Sat Apr 02, 2016 12:24 pm

wy schizofrenicy macie tendencję do "filozofowania" tylko że w waszym wykonaniu nie ma to sensu, często to co pisze wielu z was nie ma logicznego sensu, zbyt "inteligentnie chcecie problem ubrać w słowa i wychodzą z tego bzdury
Władza absolutna państwa będzie funkcją absolutnej swobody każdej jednostkowej woli.

shadowman
bywalec

Postby shadowman » Sat Apr 02, 2016 12:27 pm

sami chcielibyście spróbować "zakazanego owocu" tylko że się boicie, więc z zawiści, zazdrości, nie możecie znieść tego że kto inny sobie używa i dobrze mu z tym, a wy skazani jesteście tylko na narkotyki zwane psychotropami???
realne życie? przecież jesteś schizofreniczką tak? to co ty masz wspólnego z realnym życiem?? i nie mówię tu tylko o tym gdy jesteś w psychozie, bo myślę że nawet gdy masz "lepsze" dni to raczej jesteś zalękniona, zamknięta na świat i ludzi, no chyba że chodzi o forum:P

szalonyFizyk
bywalec

Postby szalonyFizyk » Sat Apr 02, 2016 12:34 pm

wy schizofrenicy macie tendencję do "filozofowania" tylko że w waszym wykonaniu nie ma to sensu, często to co pisze wielu z was nie ma logicznego sensu, zbyt "inteligentnie chcecie problem ubrać w słowa i wychodzą z tego bzdury
wybacz, prosciej juz nie umiemy :D
jestę odpadę atomowę

mei
zaufany użytkownik

Postby mei » Sat Apr 02, 2016 12:38 pm

realne życie? przecież jesteś schizofreniczką tak? to co ty masz wspólnego z realnym życiem?? i nie mówię tu tylko o tym gdy jesteś w psychozie, bo myślę że nawet gdy masz "lepsze" dni to raczej jesteś zalękniona, zamknięta na świat i ludzi, no chyba że chodzi o forum:P
Nie mierz ludzi swoją miarą. ;) Swoje życie tu opisujesz? ;) Nie jestem schizofreniczką. Problemy psychiczne mnie nie definiują. Jestem człowiekiem przede wszystkim.
Kochajcie tych, których chcecie kochać, żyjcie tak, jak chcecie żyć i nigdy nie pozwólcie by ktokolwiek przeszkodził wam w zmienianiu waszych marzeń w rzeczywistość.
Jared Leto, 13.04.2014.

shadowman
bywalec

Postby shadowman » Sat Apr 02, 2016 12:40 pm

a gdzie ja napisałem że nie jesteś człowiekiem???

mei
zaufany użytkownik

Postby mei » Sat Apr 02, 2016 12:45 pm

a gdzie ja napisałem że nie jesteś człowiekiem???
Widzę, że ciężko ci się myśli. Więc jeszcze raz. DIAGNOZA NIE DEFINIUJE CZŁOWIEKA. Tylko ktoś mało inteligentny może napisać do kogoś: "przecież jesteś schizofreniczka, rakowcem, cukrzykiem, stwardnieniowcem rozsianym". Ludzi definiują inne rzeczy. Mam nadzieję, że jasno napisałam, choć mam duże obawy, że nie zrozumiesz, Twoje wpisy na forum jasno o tym świadczą.
Jared Leto, 13.04.2014.

Petruccio
zaufany użytkownik

Postby Petruccio » Sat Apr 02, 2016 12:48 pm

Też myślę, mei, że to jakieś własne projekcje. Shadowman musi być jakimś masochistą wchodząc na to forum :-) Tak nami gardzi, a jednak tu wchodzi.
"Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący."

shadowman
bywalec

Postby shadowman » Sat Apr 02, 2016 12:48 pm

czemu jesteś taka niezadowolona ze swojego życia?

mei
zaufany użytkownik

Postby mei » Sat Apr 02, 2016 12:51 pm

czemu jesteś taka niezadowolona ze swojego życia?
Naprawdę wydaje Ci się, że wiesz coś o ludziach? :)
Jared Leto, 13.04.2014.

shadowman
bywalec

Postby shadowman » Sat Apr 02, 2016 12:51 pm

Też myślę, mei, że to jakieś własne projekcje. Shadowman musi być jakimś masochistą wchodząc na to forum :-)
wchodzę tu bo kiedyś psychiatrzy mnie zdiagnozowali jak schizofrenika, potem dali mi CHAD, ale się wyleczyłem z tego, a jestem tu nadal, by was zmotywować do tego byście przestali się nad sobą użalać, dlatego chcę was sprowokować w pewien sposób, bo nie lubię tchórzostwa, które usprawiedliwiacie "chorobą":P

mei
zaufany użytkownik

Postby mei » Sat Apr 02, 2016 12:53 pm

tego, a jestem tu nadal, by was zmotywować do tego byście przestali się nad sobą użalać, dlatego chcę was sprowokować w pewien sposób, bo nie lubię tchórzostwa, które usprawiedliwiacie "chorobą":P
Chodakowska się znalazła. ;)

Jak na razie to czuję wielkie zażenowanie czytając Twoje mierne wpisy.
Jared Leto, 13.04.2014.

Return to “narkotyki”