kto z was palił trawę i ma schize po tym?

Tu zajmujemy się środkami odurzającymi tylko o ile jest to związane ze schizofrenią.

Moderatorzy: Darius, dan

Awatar użytkownika
Paranoja
bywalec

Re: kto z was palił trawę i ma schize po tym?

Post autor: Paranoja » pn mar 04, 2013 11:28 pm

wiadomo, ze to kwestia indywidualna. Jeśli mam już coś mówić to trawkę paliłam parę razy, ale jakoś bez mega wrażeń. Kiedyś spróbowałam też grzybków, a właściwie to były takie batoniki z Holandii z grzybkami. No miałam jazdy ale też jakoś mnie nie przekonało. Alkohol lubię... w sensie nie że co dzień ale pijam jak jest okazja. Raczej dla dobrego humoru niż by się uchlać

Awatar użytkownika
Maca
zaufany użytkownik
Status: Grafik

Post autor: Maca » wt mar 05, 2013 1:37 am

Czyli można powiedzieć że nie jesteś podatna na uzależnienia, albo że jeszcze nie trafiłaś na swoje uzależnienie. Raz w życiu brałem grzybki i to była potworna trauma, wtedy byłem zdrowy, więc nie bałem się że mi mózg pęknie gdy je wezmę, ale porządnie się przemęczyłem i przestałem na tym eksperymentować z mocniejszymi narkotykami. Sęk w tym że miałem dziewczynę co często brała różne rzeczy :/ więc tak dla towarzystwa próbowałem. Przegłosowany, ja miałem schizę i paliłem po tym.

Awatar użytkownika
Lisner27
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 45426550

Post autor: Lisner27 » wt mar 05, 2013 11:54 am

hehe większego warzywa robić z siebie nie mogłbym.
Życie się toczy, choć czas się zatrzymał. Modlę się do Boga, abym wytrzymał. Droga której część w głowie się nie mieści. Przecież każdy z nas stanie w obliczu śmierci...

Psychodelik_euforii
zaufany użytkownik

Post autor: Psychodelik_euforii » wt mar 05, 2013 3:26 pm

przegłosowany ja paliłem będąc chorym i to spowodowało nawrót nie warto eh
godzina przyjemności a potem halo słuchowe było tak ogromne że się modliłem aby tylko ustało czyli głosy się nasiliły sumując :roll: :roll: :roll: :roll:
"_To_co_dla_mnie_jest_podłogą_dla_innych_jest_sufitem_"

Awatar użytkownika
Mickey
zaufany użytkownik
Status: freelancer - CG

Post autor: Mickey » pt lip 26, 2013 9:16 pm

ja tak samo. zapaliłem mając już zdiagnozowaną schizę. nasiliły mi się objawy ( głosy ) i ogólnie czułem się rozbity.

Awatar użytkownika
maniek123
nadużywający
Gadu-Gadu: 560878

Post autor: maniek123 » pt lip 26, 2013 9:25 pm

ja czasami palilem bedac juz chorym wtedy moglem porozmawiac sobie z Bogiem bo mowilem do tych glosow a one odpowiadaly bardzo ciekawe odczucia tylko nie jestem pewien czy nie rozmawialem wtedy z diablem.w kazdym razie zawsze po godzinie gdzies glosy ustepowaly ale porozmawiac sobie z sila wyzsza wtedy jak najbardziej mozna.
bylem juz na pieńku siedmiu piekieł ale teraz chyba nawet sie nie spoce...instruktor kulturystyki i fitnesu pozdrawiam. IMPOSSIBLE IS NOTHING. najsilniejsi przetrwają slabi się powoli wykruszają...

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Post autor: AntonPawlowicz » pt lip 26, 2013 11:04 pm

Lisner27 pisze:narkotyki to przekleństwo tego świata. Tyle zmarnowanych żyć ludzi młodych, wkraczajacych w życie, pogrzebana żywcem.
To zwykla bron bilogiczna, godzaca w fundamenty spoleczenstwa, czyli w ludzi najmlodszych. Tworzac z mlodego pokolenia inwalidow i degeneratow, to najlepszy sposob by uposledzic dany narod. Probuja tego szczegolnie ze slowianami - Rosja, Ukraina, Polska i Czechami. Rosja sie trzyma, jakos sie tam broni, Ukraina zbyt biedna, w sumie to nie stanowi przeszkody, Polska drzy w fundamantach, Czechy powoli legly. Komu na tym zalezy? Zachodowi. Usiac trupami czerwony szlak na wschod, zlamac narody stanowiace owa brame Przedbulzanska. Zlamac i obalic ostanie supermocarstwo - Rosje, na drodze do pelnego swiatowego totalitaryzmu USA. A kto cpa w USA, glownie Afroamerykanie, przez wielu rdzennych mieszkancow uznawani za pasozytow toczacych ich wlasny kraj. Paranoja? Daje sporo do myslenia.

Walek_20
zarejestrowany użytkownik
Status: Brak

Post autor: Walek_20 » śr sie 07, 2013 4:09 pm

Ja zapalilem trawke i odrazu wpadlem w psychoze chcialem sie zabic bylem tydzien w psychozie po czym wyladowalem w psychiatryku do tej pory biore leki jest juz lepiej nie mam mysli samobojczych ale nikomu nie polecam palenia bo to doprowadzic moze do smierci mowie na wlasnym przykladzzie. Pozdrawiam

Kaori
zaufany użytkownik

Post autor: Kaori » czw sie 08, 2013 1:19 pm

Paliłam ze trzy razy po odstawieniu psychotropów (brałam 1 rok po pierwszej psychozie). Było możliwe że tamten atak był wywołany lekami, które brałam na padaczkę (Keppra), a przed psychozą też paliłam okazjonalnie wiec raczej nie łączyłam psychozy z paleniem. Ale przyszedł nawrót schizofrenii, cały czas nie wiem czy THC w małych ilościach może wywołać atak.

Awatar użytkownika
maniek123
nadużywający
Gadu-Gadu: 560878

Post autor: maniek123 » czw sie 08, 2013 5:44 pm

a ja bym Cie Irminko chetnie poznal wiec uderz do mnie na priv bo lubie takie jarace dziewczyny na spontanie pozdrawiam i zapraszam ! niech moc bedzie z wami....zawsze spoko....
bylem juz na pieńku siedmiu piekieł ale teraz chyba nawet sie nie spoce...instruktor kulturystyki i fitnesu pozdrawiam. IMPOSSIBLE IS NOTHING. najsilniejsi przetrwają slabi się powoli wykruszają...

Awatar użytkownika
Mickey
zaufany użytkownik
Status: freelancer - CG

Post autor: Mickey » czw sie 08, 2013 8:32 pm

THC w dowolnych ilościach rozlegulowuje działanie mózgu i może wywołać atak psychozy.

Awatar użytkownika
amigo
zaufany użytkownik

Post autor: amigo » sob wrz 14, 2013 11:19 am

On palil i ma schize po tym.
https://www.youtube.com/watch?v=9t387RemxAI
Schizofrenia paranoidalna po MARIHUANIE
Jutro kolejny dzien wiecej...

Awatar użytkownika
Ćma
zaufany użytkownik

Post autor: Ćma » sob wrz 14, 2013 4:40 pm

Zazwyczaj jak palę mam potem schizę. Zastanawiam się, czy nie przestać palić, ale z drugiej strony strasznie mnie ciągnie do tego (czasem mistyczne motywy zamiast schiz, inne światy, duchy, przygody - piszę serio). Mój partner, przy którym palę, dziwi się, że to robię (sam nie pali), skoro potem schizuję i naprawdę nie wiem, co odpowiedzieć jemu i sobie na pytanie, czemu robię to nadal. Być może dla tych mistycznych motywów, których nie mam teraz po lekach.

Awatar użytkownika
Wspaniale
zaufany użytkownik

Post autor: Wspaniale » sob wrz 14, 2013 4:48 pm

A ja bym sobie zapalił takiego uczciwego skręta. Tymczasem nawet nie wiem, jak to pachnie, bo nie byłem (świadomie) nawet w pobliżu kogoś mającego 0000,1 grama tego diabła nad diabłami. To sobie palę całkiem legalnie truciznę na której państwo zarabia rocznie MILIARDY - papierosy.

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Post autor: AntonPawlowicz » sob wrz 14, 2013 8:00 pm

Tylko, ze roznica taka, ze Twoja trucizna Cie zabija powoli, moze nawet nigdy nie zdazy zabic, tamta natomiast albo zabije szybko, albo uczyni niewolnikiem, albo zabije jeszcze szybciej mozg, a cialo uczyni warzywkiem. Tak, baz leku staje sie warzywem. Marihuana zryla mi kompletnie beret, mam tak wielkie dziury w mozgu, ze jezeli nie zatkam je lekami, bardzo szybko przestaje sie nadawac do zycia wogule. Dlatego warto sie zastanowic czy warto.

Wróć do „narkotyki”