Witam wszystkich:)

Dział przeznaczony dla nowych użytkowników w celu przywitania się i uzyskanie wstępnych informacji co i jak.
Regulamin forum
Jeśli przychodzisz od razu z konkretnym pytaniem lub problemem, użyj raczej działu "Kto pomoże", lub odpowiedniego działu tematycznego w ogólnej dyskusji.

Proszę też starszych użytkowników o nie rozpoczynanie tu dłuższych dyskusji, a raczej w dziale "nasze środowisko"
Awatar użytkownika
Trickster
zaufany użytkownik

Witam wszystkich:)

Post autor: Trickster »

Witam
Jestem nowy na forum, więc chciałem się przywitać:). Od prawie 8 lat choruje na schizofrenię, na początku przygody byłem w szpitalu psychiatrycznym. zachorowałem pod koniec studiów- przed napisaniem pracy magistersko-inżynierskiej i z pomocą mamy trafiłem do psychiatryka. Ciekawy okres:P. Skończyłem studia i poszedłem do pracy i tak się męczę na tym padole ziemskim:). Postanowiłem się na forum zapisać dzisiaj, ponieważ po zmniejszeniu dawki leku( z lekarskim nadzorem) wpadłem w fobie, że znowu wrócą głosy, tak jak po pierwszym odstawieniu leków, więc czytałem wszystko na forum:). Dzisiaj sam wróciłem do starej dawki i pisze ten post:)
Aaaah, the chaos god speak clearly now! It is as though a thousand mouths cry out in pain! Chaos has come to judge you ! Chaos consume you! Do you hear the voices too?

Awatar użytkownika
Maksymiliana
moderator
moderator

Re: Witam wszystkich:)

Post autor: Maksymiliana »

Cześć ;)
Mój blog: http://www.nocnylampion.wordpress.com
Dzisiaj gdy przymkniesz oczy na szarym pamięci tle, pośród wyblakłych przeźroczy zobaczysz właśnie mnie.

Awatar użytkownika
Bright Angel
zaufany użytkownik

Post autor: Bright Angel »

Szalom Tobie, Zchizol.
Just remember that death is not the end. Heaven or hell? The choice is Yours.

Awatar użytkownika
Niemamnie
bywalec
Lokalizacja: z Czarnych Dziur, z Pustek Kul, z Lasu gdzie nie ma Czasu

Post autor: Niemamnie »

Cześć
Wiele osób mających władzę nad światem nie ma władzy nad życiem. A ci którzy mają władzę nad życiem nie mają władzy nad światem. Gdzie tu sprawiedliwość.

Awatar użytkownika
Trickster
zaufany użytkownik

Post autor: Trickster »

Dziękuję za powitanie:) mam mały problem, nie umiem zalogować się na forum z komórki, ale jak przejdę z emaila, który dostałem by aktywować konto na forum- to jestem zalogowany:( przepraszam, wiem, że pisze w niewłaściwym dziale, ale nie wiedziałem, gdzie napisać:)
Aaaah, the chaos god speak clearly now! It is as though a thousand mouths cry out in pain! Chaos has come to judge you ! Chaos consume you! Do you hear the voices too?

sanger
zarejestrowany użytkownik
Gadu-Gadu: 68814849

Post autor: sanger »

Witam!

Wróć do „Nowi użytkownicy”