Perfumy

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Tal
zaufany użytkownik

Re: Perfumy

Postby Tal » Wed Dec 06, 2017 1:15 pm

Nie miałem przyjemności poczuć tego zapachu, ale jest w bazie strony "fragrantica", którą podawał Spodsztancy i wnioskując po opiniach zapowiada się ciekawy zapach. Jeśli można wiedzieć Matt to za jaka kwotę możesz go mieć i jaką pojemność?
Na stronie "iperfumy" nie mają tej marki.

https://www.fragrantica.com/perfume/Gro ... 17010.html
“We read to know we are not alone.” C.S. Lewis

Matt
moderator
moderator

Postby Matt » Wed Dec 06, 2017 10:07 pm

Nie nie ja nawet nie przymierzam się do kupowania tych perfum bo są kosmicznie drogie.
Znalazłem w polskiej perfumerii http://ambrozja.com/perfumeria/grossmit ... en-chypre/
A obecnie używam TOMMY HILFIGER Tommy Man.
W całym chaosie jest kosmos
w całym nie porządku sekretny porządek.

Tal
zaufany użytkownik

Postby Tal » Thu Dec 07, 2017 2:03 am

Ten Grossmith to za wysokie progi jak dla mnie i raczej poza finansowym zasięgiem przeciętnego obywatela.
Miałem Matt jedną wodę Tommy Hilfiger'a i bardzo dobrze ją wspominam, świeży i przyjemny zapach na ciepłe dni, a z okazji zbliżających się świąt postanowiłem zakupić najbliższym jakiś unikalny i wyjątkowy zapach, więc po raz kolejny zdając się na własną intuicję i gust oraz opinie ze strony "fragrantica" w rozsądnych cenach dokonałem zakupu na stronie "iperfumy". Pominę moje wybory dla najbliższych, ale nie mogłem nie skorzystać i nie zakupić jakiejś "budżetowej" wody dla siebie :-)
Mój wybór padł na tester LALIQUE White - https://www.iperfumy.pl/lalique/white-w ... la-mczyzn/
I po raz drugi jestem zachwycony tą marką. White idealnie nadaje się na upały, kiedy temperatura jest wyższa i gęstość powietrza mniejsza, więc intensywność zapachów jest dużo większa niż zimą. Podobnie jak Hilfiger bardzo świeży, delikatny i nie narzucający się zapach. Dodam, że mało istotnym, ale jednak plusem tego testeru jest korek na atomizerze. Polecam Panom, którzy nie chcą za wiele wydawać, a chcieliby projektować nowoczesnym i nie nachalnym zapachem.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
“We read to know we are not alone.” C.S. Lewis

wowo21975
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 9697465

Postby wowo21975 » Mon Dec 11, 2017 12:50 pm

Mam w centrum drogerię gdzie mogę kupić markowe perfumy. Koszt takich zakupów to od 40 funtów wzwyż.

Piotrek007
zaufany użytkownik

Postby Piotrek007 » Sat Feb 10, 2018 3:21 pm

Nie kupuje drogich perfum.Z tych tanich najczęściej używam La rive cash.

Alex1950
zaufany użytkownik

Postby Alex1950 » Wed Feb 14, 2018 3:26 pm

Nie kupuje drogich perfum.Z tych tanich najczęściej używam La rive cash.
Również często używam La Rive. Bardzo przyjemny zapach. Aktualnie używam - Black Man. Polecam, również fajny zapach: https://www.rossmann.pl/Produkt/Mexx-Bl ... 59033,5347
Nie przestawaj się uśmiechać, bo to sprawia że jesteś najpiękniejsza

mandaryna
zarejestrowany użytkownik

Postby mandaryna » Wed Feb 28, 2018 7:58 pm

Jeżeli chce ktoś ryzykować zakup testerów to nic mi do tego. Jednak lepiej pamiętać że głównie podrabiane perfumy to właśnie testery. Nie mówiąc już o małym drobiazgu. Handel testerami w EU jest niezgodny z prawem. Co do czeskich sklepów internetowych radzę poczytać na forach opinie. Ja tam kupuje w polskich sklepach internetowych i jak dotąd nie nadziałam się np. tutaj. Z tego co wiem to od groma podróbek wjeżdża do nas z południa. Wiele osób może kpić sobie z tego co piszę. Jednak radzę zerknąć na Allegro. To co tam się wyrabia to już skandal nie dosyć że sprzedawane są tam testery to na dodatek podróbki i promowane przez serwis !!! 1 kwiatek i 2 kwiatek :-)

Return to “tematy dowolne”