Perfumy

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
is
zaufany użytkownik

Re: Perfumy

Postby is » Fri Feb 27, 2015 7:54 pm

A wiesz, że nie warto kupować w Sephorach i Douglasach, tylko przez ceneo? Ceny 3 razy niższe, a produkty w większości perfumerii 100% oryginalne, zwłaszcza w i-perfumy, E-glamour, Perfumesco, Dolce .... wiele jest sprawdzonych firm i warto szukać przez ceneo
Dzięki za tę informację, przegłosowany.

Mnie ostatnio spodobał się zapach tych perfum:
Image
Chyba się skuszę. :)
"Mówię, krzyczę, piszę. Czy warto było mącić ciszę?"

spodsztancy
zaufany użytkownik
Status: aktor pisarz poeta. ostatnio mnie wystawiali na brodwayu

Postby spodsztancy » Fri Feb 27, 2015 9:05 pm

Image

To mój typ których używam.
Spójrz po ile można obecnie wyhaczyć. Normalnie w perfumeriach internetowych stoją za około 60-90 zł, a tu taka niespodzianka i za 27,10zł:
http://www.e-glamour.pl/product-pol-444 ... ester.html

Przy czym bez obaw, to jest oryginał na 100%. E-Glamour nie handluje podróbami, to porządna firma i czasem mają mega promocje, jak ta powyżej. Nic ino brać jak lubisz.

BTW, flakon okropny - jeden z najbrzydszych ever. Osobiście nei wyobrażam sobie pikać w siebie z takiej czaszki. :mrgreen:
całuj rękę której nie możesz uciąć

spodsztancy
zaufany użytkownik

Postby spodsztancy » Fri Feb 27, 2015 10:08 pm

Dzięki za tę informację, przegłosowany.

Mnie ostatnio spodobał się zapach tych perfum:
Image
Chyba się skuszę. :)
Nie ma sprawy. Życzę ładnego pachnienia. :) Spis nut i opinie o trwałości perfum co najmniej fajne:
http://www.fragrantica.com/perfume/Lanc ... 14982.html
(polecam tę stronkę bardzo pomocna)

Jedna sprawa. Ceneo nie zawsze podaje wszystkie wyniki, a sklepów internetowych sprawdzonych i pewnych jest sporo. Jak chcesz wyszukam Ci w najkorzystniejszej cenie. :)

Ja sobie przewidziałem na lato głównie Loewe 7 Natural. Jeszcze nie wiem jak uskładam kasę na zakup, ale może jakoś uskładam. Do tego jeszcze kusi mnie ponowny zakup L'Eau d'Issey Pour Homme Issey Miyake i L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Issey Miyake. Może po prostu nie kupię jednego, ale skołuję sobie po forach tzw. "odlewki" każdy po 30 ml powiedzmy.

is
zaufany użytkownik

Postby is » Fri Feb 27, 2015 10:50 pm

Jedna sprawa. Ceneo nie zawsze podaje wszystkie wyniki, a sklepów internetowych sprawdzonych i pewnych jest sporo. Jak chcesz wyszukam Ci w najkorzystniejszej cenie. :)
Byłabym wdzięczna. :)

A o co chodzi z tymi odlewkami?

lemro
zaufany użytkownik

Postby lemro » Sat Feb 28, 2015 12:14 am

Dzięki Przegłosowany za linka, tylko mam pytanie.
Czy kupowałeś tam tester bo tak jest w opisie:
Testery, to pełnowartościowe produkty.Ich zadaniem jest zachęcenie klienta do kupna zapachu, który miał możliwość przetestować w perfumerii. Testery są pakowane w białe-szare pudełeczka, występują również bez pudełek. Pozbawione są najczęściej zatyczki nakładanej na główkę sprayu. Głównym atrybutem testerów jest niższa cena.
Ja przeważnie kupuję w Rossmanie na promocji 40 % i też wychodzi tanio i oryginał. Pozdr.
Wystarczy tylko się uśmiechnąć, by ukryć zranioną duszę i nikt nawet nie zauważy, jak bardzo cierpisz....

ocean
zaufany użytkownik

Postby ocean » Sat Feb 28, 2015 12:41 am

kiedys kropilem pachy adidasem albo old spicem oryginal w sztyfcie, potem dosc stary zapach kalvin klein, ethernity. nieco dluzej zatrzymalem sie przy hugo boss, night - ponoc do mnie pasuje; chce wyprobowac jak mi na ciele zlozy sie calorine herrera, bodaj code 201 - ladnie pachnie.
oczywiscie milo jest ladnie pachniec, ale koniec koncow to tylko zapach... ma byc dyskretny a nie wiadra perfum pod pachy i heja... :)

o.

spodsztancy
zaufany użytkownik

Postby spodsztancy » Sat Feb 28, 2015 3:07 pm

A o co chodzi z tymi odlewkami?
To bardzo proste. Musisz być na jakimś forum perfumowym albo wizażowym, zazwyczaj mieć określony staż do robienia odlewek, rzadziej musisz mieć staż do tego, aby po prostu sobie odlewkę kupić. O co chodzi podam na przykładzie Loewe 7 Natural. W sklepie kosztuje:

50 ml - powiedzmy około 120 zł
100 ml - 177 zł
150 ml - 229 zł

Jak widać po powyższych cenach - im większą pojemność się kupuje, tym taniej wychodzi za 1 ml. I teraz. Ktoś może na danym forum kupić 150-tkę i wziąć z tego do siebie 70 ml, a z reszty zrobić odlewki dla innych chętnych. Cena za ml wtedy wychodzi 1,52 zł, a nie 2,40, jak w wypadku gdybym zdecydował się na zakup samodzielnie 50 ml w oryginalnym flakonie za 120 zł + koszt wysyłki. Biorąc więc "odlewkę" mogę mieć 50 tkę co prawda nie w oryginalnym flakonie, ale w jakimś zastępczym z atomizerem za 1,52*50 = 76 zł+koszt flakonika (ok 3-4 zł)+wysyłka. :)
Czy kupowałeś tam tester bo tak jest w opisie:
Testery, to pełnowartościowe produkty.Ich zadaniem jest zachęcenie klienta do kupna zapachu, który miał możliwość przetestować w perfumerii. Testery są pakowane w białe-szare pudełeczka, występują również bez pudełek. Pozbawione są najczęściej zatyczki nakładanej na główkę sprayu. Głównym atrybutem testerów jest niższa cena.
Ja przeważnie kupuję w Rossmanie na promocji 40 % i też wychodzi tanio i oryginał. Pozdr.
Tak jak napisane. Tester to jest w 100% taki sam zapach, jak oryginał. Dokładnie to samo. Z tym, że czasem testery nie mają korka (czasem mają) i zazwyczaj mają szary tekturowy kartonik zastępczy albo brak kartonika. Jeśli już kupuję cały flakon zawsze biorę testery, bo są po prostu tańsze. A zawartość, zapach ten sam.

spodsztancy
zaufany użytkownik

Postby spodsztancy » Sat Feb 28, 2015 3:13 pm

Byłabym wdzięczna. :)
A jaka pojemność by Cię interesowała? Są 30tki, 50tki, 75tki i 100tki. Jak zwykle bardziej opłaca się brać większe pojemności - taka już reguła.

Woda perfumowana (EDP) czy toaletowa (EDT), pamiętasz jaką testowałaś?

Może być tester - znaczy ewentualnie flakonik bez korka (zawartość powtarzam jest ta sama w testerach i nie testerach)?

is
zaufany użytkownik

Postby is » Sat Feb 28, 2015 6:11 pm

Przegłosowany, wysłałam Ci pw.

mei
zaufany użytkownik

Postby mei » Sun Mar 01, 2015 5:11 pm

A ja szukam tych. Ktoś, coś się orientuje?

Image
Kochajcie tych, których chcecie kochać, żyjcie tak, jak chcecie żyć i nigdy nie pozwólcie by ktokolwiek przeszkodził wam w zmienianiu waszych marzeń w rzeczywistość.
Jared Leto, 13.04.2014.

spodsztancy
zaufany użytkownik

Postby spodsztancy » Sun Mar 01, 2015 5:57 pm

mei
zaufany użytkownik

Postby mei » Sun Mar 01, 2015 6:08 pm

Tak te. Dzięki. :)
Kochajcie tych, których chcecie kochać, żyjcie tak, jak chcecie żyć i nigdy nie pozwólcie by ktokolwiek przeszkodził wam w zmienianiu waszych marzeń w rzeczywistość.
Jared Leto, 13.04.2014.

Mariii
zaufany użytkownik

Postby Mariii » Sun Mar 01, 2015 6:16 pm

A mi się marzą Flower by Kenzo :roll:
Image
jak długo żyć będę...

Tal
zaufany użytkownik

Postby Tal » Fri Dec 01, 2017 12:11 am

Wszyscy którzy cenią sobie miły zapach zawsze zainwestują w jakieś pachnidło. Pozostaje tylko kwestia zaporowej kwoty, która niewątpliwie wpływa na jakość perfum. Nie ominęło mnie szaleństwo minionego weekendu tzw. "black friday" i sprawiłem sobie prezent zakupiony na stronie www.iperfumy.pl, ale zanim do tego doszło to dotychczas wody kupowałem w promocjach sieci Rossmann zwłaszcza Calvin Klein i Hugo Boss.
Ceny w Rossmannie są atrakcyjne, ale jakiś czas temu przypomniałem sobie ten wątek i zanurzyłem się w lekturze stron jakie podał Spodsztancy w autorskim poście. Nie zwlekając tym bardziej, że "black friday" ruszył pełną parą zamówiłem dwie wody w bardzo atrakcyjnych cenach. Pierwsza to LALIQUE Encre Noire na którą promocja ciągle trwa i cena jest jeszcze niższa! Niesamowity zapach, jak dla mnie jest po prostu obłędny. Spodsztancy kupuj póki okazja i wszyscy, którzy pragną roztaczać wokół siebie niebanalny zapach. Idealnie nadaję się na wyjątkowe okazje lub upominek na nadchodzące święta. Drugi wybór padł na GIVENCHY Gentleman również w bardzo atrakcyjnej cenie i który również jest nietuzinkowy i bardzo pociągający. Odkąd je mam postanowiłem zaopatrywać się tylko i wyłącznie na stronie iperfumy.
Oryginalne produkty i błyskawiczna wysyłka gwarantują najwyższy poziom zadowolenia nie wspominając o super cenach :-)
Szczerze polecam i dziękuję Spodsztancy za pouczenie w temacie.

Pozdrawiam.
"We read to know we are not alone." Clive Staples Lewis

Matt
moderator
moderator

Postby Matt » Wed Dec 06, 2017 12:59 pm

Czy ktoś z Was wąchał może takie pachnidło:
Image

I co sądzicie o zapachach chypre ?
W całym chaosie jest kosmos
w całym nie porządku sekretny porządek.