Perfumy

Awatar użytkownika
spodsztancy
zaufany użytkownik
Status: aktor pisarz poeta. ostatnio mnie wystawiali na brodwayu

Re: Perfumy

Post autor: spodsztancy » pt lut 06, 2015 1:39 pm

Petruccio pisze:Że ja :)?
Nom. Ty. Tak pozytywnie wyglądasz na zdjęciach. Uśmiechnięty itd. A Loewe 7 Natural to złożony, ale i bardzo pozytywny zapach. Przy tym o bardzo dobrej trwałości. Obadaj sobie, jak będziesz kiedyś w Sephorze. :)
całuj rękę której nie możesz uciąć

Awatar użytkownika
lemro
zaufany użytkownik

Post autor: lemro » pt lut 06, 2015 2:15 pm

Obrazek

To mój typ których używam.
Wystarczy tylko się uśmiechnąć, by ukryć zranioną duszę i nikt nawet nie zauważy, jak bardzo cierpisz....

Melisa
zaufany użytkownik

Post autor: Melisa » pt lut 06, 2015 2:22 pm

Przymierzam się do zakupu "Calvin Klein One", trochę szarpnie po kieszeni, ale od dawna mam na nie ochotę.
Melisa

Awatar użytkownika
spodsztancy
zaufany użytkownik

Post autor: spodsztancy » pt lut 06, 2015 5:04 pm

lemro pisze:To mój typ których używam.
Chyba najbrzydszy flakon ever

Awatar użytkownika
spodsztancy
zaufany użytkownik

Post autor: spodsztancy » pt lut 06, 2015 5:09 pm

Melisa pisze:Przymierzam się do zakupu "Calvin Klein One", trochę szarpnie po kieszeni, ale od dawna mam na nie ochotę.
Moim zdaniem nie warto. Zapach choć ładny bardzo szybko ulatuje. 2 godziny i po zabawie.

A wiesz, że nie warto kupować w Sephorach i Douglasach, tylko przez ceneo? Ceny 3 razy niższe, a produkty w większości perfumerii 100% oryginalne, zwłaszcza w i-perfumy, E-glamour, Perfumesco, Dolce .... wiele jest sprawdzonych firm i warto szukać przez ceneo

Awatar użytkownika
Petruccio
zaufany użytkownik

Post autor: Petruccio » pt lut 06, 2015 5:41 pm

przegłosowany pisze:Nom. Ty. Tak pozytywnie wyglądasz na zdjęciach. Uśmiechnięty itd. A Loewe 7 Natural to złożony, ale i bardzo pozytywny zapach. Przy tym o bardzo dobrej trwałości. Obadaj sobie, jak będziesz kiedyś w Sephorze.
Powiem ci, że ta pozytywność to często maska. Ale nie omieszkam spróbować, choćby z ciekawości :). Oczywiście, jak będę gdzieś, gdzie jest Sephora.
Obrazek

Awatar użytkownika
lemro
zaufany użytkownik

Post autor: lemro » pt lut 06, 2015 6:19 pm

przegłosowany pisze:Chyba najbrzydszy flakon ever
Jeżeli chodzi o kształt to jest to dla mnie bez znaczenia. Usłyszałem od kilku osób że bardzo ładny zapach.
Wystarczy tylko się uśmiechnąć, by ukryć zranioną duszę i nikt nawet nie zauważy, jak bardzo cierpisz....

Melisa
zaufany użytkownik

Post autor: Melisa » pt lut 06, 2015 6:36 pm

przegłosowany pisze:Moim zdaniem nie warto. Zapach choć ładny bardzo szybko ulatuje. 2 godziny i po zabawie. A wiesz, że nie warto kupować w Sephorach i Douglasach, tylko przez ceneo? ...
Dzięki za info. Widać, że jesteś ekspertem od przyjemnych woni i różnych pachnideł ;)
Melisa

Awatar użytkownika
44
zaufany użytkownik

Post autor: 44 » pt lut 06, 2015 6:43 pm

przegłosowany pisze:
Moim zdaniem nie warto. Zapach choć ładny bardzo szybko ulatuje. 2 godziny i po zabawie.
Nieprawda, mój szwagier ma CK One i wyczułem u niego te perfumy po ok. 8 godzinach.
przegłosowany pisze: A wiesz, że nie warto kupować w Sephorach i Douglasach, tylko przez ceneo? Ceny 3 razy niższe, a produkty w większości perfumerii 100% oryginalne, zwłaszcza w i-perfumy, E-glamour, Perfumesco, Dolce .... wiele jest sprawdzonych firm i warto szukać przez ceneo
Też nieprawda, że w internecie perfumy są 3 razy tańsze. Są tańsze gdzieś o połowę.
Just remember that death is not the end. Heaven or hell? The choice is Yours.

Awatar użytkownika
bertha
zaufany użytkownik

Post autor: bertha » pt lut 06, 2015 7:20 pm

Nie jestem milosniczka perfum. Jakos wszystkie sa dla mnie za mocne. Ich zapach jakos przeszkadza mi.
Czasami cos przypadkowo kupie, ale o lekkim, subtelnym, owocowym lub kwiatowym zapachu.
"Nadzieja przychodzi do czlowieka wraz z drugim czlowiekiem"

Awatar użytkownika
spodsztancy
zaufany użytkownik

Post autor: spodsztancy » pt lut 06, 2015 8:13 pm

44 pisze:Też nieprawda, że w internecie perfumy są 3 razy tańsze. Są tańsze gdzieś o połowę.
Zazwyczaj więcej niż o połowę.w sumie zależy od marek. Encre Noire w Sephorze 380 zł - w necie nawet 65 zł (tak wyrwałem flakon, mam trzy bo to mój ulubiony śmierdziel) a zazwyczaj cena oscyluje wokół 80 zł

Versace Man - 300 zł w Douglasie, 100 zł - w necie

Chanele i Diory - tu się zgodzę - różnica około 30%

CK One naprawdę nie ma wielkiej mocy - każdy znający temat Ci to powie. Musiałeś chyba szwagrowi szurać nosem po włokciu. :mrgreen:
bertha pisze:Czasami cos przypadkowo kupie, ale o lekkim, subtelnym, owocowym lub kwiatowym zapachu.
Obadaj Creed Siver Mountain Water albo Un Jardin En Mediterranee Hermes - ale te to kosztujom ;)

A z tańszych, do stówki: Lalique Amethyst

Awatar użytkownika
44
zaufany użytkownik

Post autor: 44 » pt lut 06, 2015 8:23 pm

przegłosowany pisze:
Zazwyczaj więcej niż o połowę.w sumie zależy od marek. Encre Noire w Sephorze 380 zł - w necie nawet 65 zł
Nawet nie sprawdzając, mogę z pewnością prawie 100% stwierdzić, że to musi być podróbka.
Just remember that death is not the end. Heaven or hell? The choice is Yours.

Ustinja25
bywalec

Post autor: Ustinja25 » pt lut 06, 2015 8:30 pm

?
Ostatnio zmieniony pn lut 16, 2015 12:14 am przez Ustinja25, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
spodsztancy
zaufany użytkownik

Post autor: spodsztancy » pt lut 06, 2015 8:48 pm

44 pisze:
przegłosowany pisze:
Zazwyczaj więcej niż o połowę.w sumie zależy od marek. Encre Noire w Sephorze 380 zł - w necie nawet 65 zł
Nawet nie sprawdzając, mogę z pewnością prawie 100% stwierdzić, że to musi być podróbka.
Encre Noire NIE PODRABIAJA - w tym cały myk, bo to zapach dla szaleńcóff, niełatwy zapach i nie byłoby popytu na niego. Jednym słowem: nie opyla się podrabiać. Jestem pewny na 100% że nie podróbka. Firma Lalique sprzedaje zapachy w takich cenach, a że Encre im wyszedł szczególnie dobrze to tym lepiej dla użytkowników. I więcej się nie kłóć, bo wiem, co piszę :)

A masz niedowiarku!

http://www.ceneo.pl/8362377#mh=T5B4jyGA ... 6N5v9U2uw2

sklepy z pierdyrialdami sprzedaży i samymi dobrymi opiniami. W PL handlowanie podróbkami jest karalne.

Awatar użytkownika
JudasHonor
moderator
moderator

Post autor: JudasHonor » czw lut 12, 2015 12:56 am

Axe Temptation mi się podoba. Zwykle używam wody kolońskiej 4711 i perfumu Driver Gold, za 20 złotych z Biedronki, świetnie pachnie.

Do mycia używam tylko szarego mydła. Wszystkie inne "pachnidełka" są pełne chemii, która przedostaje się do naszych organizmów.
Kolejny dzień pełen nowych możliwości.

Wróć do „tematy dowolne”