Koniec świata - nie dla takiego życia !!

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Roland89
zaufany użytkownik

Koniec świata - nie dla takiego życia !!

Postby Roland89 » Fri Nov 02, 2012 9:51 pm

Chce, aby koniec świata się sprawdził - świat już się nie zmieni - wszyscy sobie robią krzywdę .
Z tym, że ja nie zasługuje na niebo . Jestem warzywem, dzwigam coraz ciezszy krzyż, tylko czasem udaje, że jest w porządku .
Zabrano mi wszelkie uczucia . Przed zachorowaniem, gdy byłem agresywny miałem naprawde jeszcze łądne uczucia, mimo tej wybuchowości i autystyczności, wtedy było lepiej, smakowała mi lepiej kawa, byłem szczupły.
Dlatego niech przepowiednie sie sprawdzą .
Gdybym tylko miał wybrać bezbolesną śmierć i życie w oczekiwaniu, w czyśccu, stanowczo bym wybrał w tym momencie taką bezbolesną smierć .
Nie potrafie sie nawet zabić, nigdy sie nie całowałem oraz, anie ważne, zycze abyście w niebie byli, ja za duzo złego zrobiłem, no pa
Kocur Roland - smukły, podąża własnymi ścieżkami, przywiązuje się do miejsca jak i do ludzi, nocny drapieżca, ceni spokój, może ugryźć .

cezary123
zaufany użytkownik

Re: Koniec świata - nie dla takiego życia !!

Postby cezary123 » Sat Nov 03, 2012 11:26 am

Gdybym tylko miał wybrać bezbolesną śmierć i życie w oczekiwaniu, w czyśccu, stanowczo bym wybrał w tym momencie taką bezbolesną smierć .
A jest w ogóle "czyściec"?
Podobno jedna chwila w czyśccu wiecej warta od wszystkich rozkoszy doczesnego krótkiego istnienia.
Ale tam podobno jeszcze bardziej czas się dłuży w oczekiwaniu ostatecznego dopuszczenia do nieba i Boga niż tu na ziemi nam oczekiwanie na bezbolesną śmierć. Tu to jeszcze ani niebo ani piekło ani czyściec. Tu jest nasza stara dobra ziemia :wink:
Tak więc lepiej dązyć do nieba zawczasu jeszcze tu w ziemskiej doczesności. Tu jest łatwiej, wygodniej i jest pomoc wszystkich ludzi, którzy też pragną ostatecznej sprawiedliwości i szczęścia.

Roland89
zaufany użytkownik

Postby Roland89 » Sat Nov 03, 2012 12:46 pm

Wczoraj coś mnie naszło aby napisać bardzo smutny post . To już się nie powtórzy drodzy forowicze, bo trzeba przynajmniej na forum zachować optymizm, nawet gdy w życiu czasem go brak .
Nie wiem czy jest czyściec. Po śmierci chciałbym być niewidoczny i podglądać kąpiące się kobiety .
A tak na poważnie chciałbym najbardziej pojednać się z Bogiem i z tymi których zawiodłem swoją chorobą, no pa
Kocur Roland - smukły, podąża własnymi ścieżkami, przywiązuje się do miejsca jak i do ludzi, nocny drapieżca, ceni spokój, może ugryźć .

Wspaniale
zaufany użytkownik

Postby Wspaniale » Sat Nov 03, 2012 12:48 pm

Mnie już nawet słodycze nie smakują, za które kiedyś dałbym się pokrajać. Obżeram się czasami z przyzwyczajenia i innych powodów niż dla delektowania się, co samo w sobie jest zaprzeczeniem, opychanie się wyklucza obżeranie się, delektować znaczy jeść smakując każdą cząstkę i czuć ją na podniebieniu. Wafle czekoladowe leżą miesiącami na swoją kolej, jogurty się psują stojąc poza lodówką, banany na moich oczach przechodzą proces mumifikacji jak na filmach z przyspieszonym kadrem ukazującym dłuższy okres w krótkich sekundach filmu, nasączane alkoholem cukierki czekoladowe wysychają na wiór, smakując jak trociny nasączone czymś, co leżało w pobliżu alkoholu i kakao i cukru trzcinowego, mającego tak inny smak od buraczanego.

think
zaufany użytkownik

Postby think » Sat Nov 03, 2012 4:26 pm

Ja też przechodzę akurat kijowy okres w życiu, mam strasznie męczące objawy, jakieś dziwne i obsceniczne skojarzenia, które mi nawet nie pozwalają w oczy spojrzeć rozmówcy, mam zamiar zmienić lek pod koniec listopada, może w końcu zacznę żyć. A koniec świata, też chciałabym żeby nastąpił.
Człowiek ma żal do człowieka, a życie jak osioł ucieka.
Pain makes people change.
Zobaczysz, jeszcze przejdę Ci dzisiaj przez myśl.

Roland89
zaufany użytkownik

Postby Roland89 » Sat Nov 03, 2012 7:00 pm

może nawet lepiej jakby nastąpił, śmierć w starości i bez rodziny jest zapewne jak konanie i wołanie o żywność tych wszystkich głodnych dzieci w Afryce .
To nie będzie dla mnie odpowiedni moment na koniec świata, mam 23 lata i jeszcze niespełniony muzycznie i ogólnie życiowo, lecz gdybym miał wymieniać co jest korzystniejsze - umieranie bez bliskich, koniec świata, wybrałbym właśnie koniec świata, chociaz mam nadzieje mała, że ktoś wybitny wymyśli już prawdziwy koniec świata i będzie to w dniu moich czterdziestych urodzin, a narazie zachowuje spokój, ale ten dzień i sąd ostateczny może być trudny.
Narazie jest spoczko pije gorąca czekoladę i ciesze się z tego ze jest mi dane zyc, nie jest to życie bogacza, jest to życie pełne wzniesień i upadków .

A tak wogóle to ładnie czasem piszecie, sami artyści chyba, no pa

44
zaufany użytkownik

Postby 44 » Sun Nov 04, 2012 9:02 pm

Ognisty jeszcze jesteś bardzo młody, całe życie przed tobą. Trzeba mieć nadzieję, skąd wiesz, czy przypadkiem w przyszłym roku nie odkryją jakiegoś nowego leku, czy innej metody, po których chory będzie się czuł jak nowo narodzony. Ale muszę cię zmartwić nie ma czyśćca, jest tylko Niebo i piekło.
Just remember that death is not the end. Heaven or hell? The choice is Yours.
"Żaden cudzołożnik, żaden kłamca, żaden bałwochwalca nie wejdzie do Królestwa Niebieskiego"-JAHSZUA (JEZUS CHRYSTUS)

Roland89
zaufany użytkownik

Postby Roland89 » Sun Nov 04, 2012 9:09 pm

wiesz ja wierze nawet, że wynajdą jakiś zdrowy suplement badz ziółko, lub zostanie udowodnione, że bez leków też można .
Ten mój post był za spontaniczny, znaczy ten co go rozpocząłem .

moi
moderator
moderator
Gadu-Gadu: 9

Postby moi » Sun Nov 04, 2012 11:07 pm

Ale muszę cię zmartwić nie ma czyśćca, jest tylko Niebo i piekło.
Skąd masz taką pewność, co do tego?
Moim zdaniem, ilu ludzi, tyle wizji tego, co po śmierci.

Pozdrawiam.m.

Roland89
zaufany użytkownik

Postby Roland89 » Mon Nov 05, 2012 1:17 pm

może 44 przeżył śmierć kliniczną hmmm ?

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Mon Nov 05, 2012 6:08 pm

Bóg jeden wie czy jest czyściec, niebo i piekło. :)
To chyba od relacji człowieka do Niego zależy stan po naszym końcu biologicznym.

moi
moderator
moderator
Gadu-Gadu: 9

Postby moi » Mon Nov 05, 2012 9:25 pm

To chyba od relacji człowieka do Niego zależy stan po naszym końcu biologicznym.
Jeśli Boga nie ma, to istnienie innych poziomów egzystencji nie zależy od relacji człowieka z Bogiem.

Pozdrawiam.m.

sophie
zaufany użytkownik

Postby sophie » Tue Nov 06, 2012 1:51 am

Wydaje mi sie ze ile ludzi - tyle roznych zyc po smierci oraz relacja czlowieka do Niego i koniec biologiczny - maja ze soba cos wspolnego.
Nie pisze doslownie, tylko tak jak zrozumialam. W sumie to pieklo chyba polega na tym, jak ktos jest od Boga odlegly, a niebo - na bliskosci z Bogiem.
Ile ludzi na Ziemi - tyle roznych piekiel i nieb - dziwnie brzmi " nieb " :D

hvp2
zaufany użytkownik

Postby hvp2 » Tue Nov 06, 2012 2:05 am

Jestem warzywem, dzwigam coraz ciezszy krzyż, tylko czasem udaje, że jest w porządku .
Zabrano mi wszelkie uczucia .[...]
Nie potrafie sie nawet zabić, nigdy sie nie całowałem oraz, anie ważne, zycze abyście w niebie byli, ja za duzo złego zrobiłem
To znajdź sobie kogoś do całowania! To człowieka zmienia!!!

cezary123
zaufany użytkownik

Postby cezary123 » Tue Nov 06, 2012 12:01 pm

Jestem warzywem, dzwigam coraz ciezszy krzyż, tylko czasem udaje, że jest w porządku .
Zabrano mi wszelkie uczucia .[...]
Nie potrafie sie nawet zabić, nigdy sie nie całowałem oraz, anie ważne, zycze abyście w niebie byli, ja za duzo złego zrobiłem
To znajdź sobie kogoś do całowania! To człowieka zmienia!!!
Ale masz problem.
Całowanie dziewczyny to nie grzech. :)

Return to “tematy dowolne”