Antyskurwiel

Odpowiedzialny za ten dzial jest Unknown
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Petruccio
zaufany użytkownik

Re: Antyskurwiel

Postby Petruccio » Sat Nov 12, 2016 2:37 pm

Czyli borek jest pseudomedykiem...

manshero
bywalec

Postby manshero » Sat Nov 12, 2016 7:49 pm

No tak, borek i inne pseudomedyczne dranie zrobili krzywdę unknown, wiązali ją w pasy itd, więc unknown poprzysięgła zemstę. Coś jak w Kill Bill. Tak to rozumiem.
Petruccio nie wstydź się i powiedz czy kręcą cię takie laski jak unknown?
"Jak podajesz najlepszemu przyjacielowi nóż, to zawsze trzymając za ostrze, rękojeścią w jego stronę i drugą ręką blokując możliwość zadania przez niego ciosu prosto w serce."

Petruccio
zaufany użytkownik

Postby Petruccio » Sat Nov 12, 2016 7:52 pm

Jakie? Z problemami?
Po prostu lubię Unknown. Po co te podteksty?

manshero
bywalec

Postby manshero » Sat Nov 12, 2016 8:22 pm

O jakie podteksty się tobie rozchodzi? To było normalne pytanie.
"Jak podajesz najlepszemu przyjacielowi nóż, to zawsze trzymając za ostrze, rękojeścią w jego stronę i drugą ręką blokując możliwość zadania przez niego ciosu prosto w serce."

Unknown
zaufany użytkownik
Status: Schizo

Postby Unknown » Sat Nov 12, 2016 10:15 pm

Pseudomedyczne kurwy szpiegowskie w niewyjaśniony przez ich patologiczne dokumentacje i pozwy sądowe sposób przykleily się do mnie jak ich infekcyjna ropa z nosa i wszystkich innych otworów gdzie ukrywają ohydne pałeczki syfiasto kuleczkowate zwiazaly mnie kiedyś stanem nieprzytomności z użyciem środków toksyczno-neurodegeneracyjnych oraz paralizatorem poskrecaly mi wnętrzności z kręgosłupem. Mors pseudomedicis!
''Insanity - a perfectly rational adjustment to an insane world.'' http://chomikuj.pl/Antypsychiatra

Zapraszam wszystkich popierających antypsychiatrie do dołączenia: http://www.digart.pl/grupy/16361/Anty-psychiatria/ moja grupa ma charakter otwarty.

Petruccio
zaufany użytkownik

Postby Petruccio » Sat Nov 12, 2016 10:19 pm

O jakie podteksty się tobie rozchodzi? To było normalne pytanie.
No widzę, że nie znasz znaczenia słów, których używasz.
Zresztą to nie ja kiedyś pisałem o kręceniu młynków na łechtaczce. Może to są twoje jakieś ukryte pragnienia?

manshero
bywalec

Postby manshero » Sat Nov 12, 2016 10:33 pm

No widzę, że nie znasz znaczenia słów, których używasz.
To słabo widzisz, bo nie bierzesz pod uwagę tego, że to twój odbiór tych słów może być trochę zaburzony.
Szczególnie tych, które są pisane z przymrużeniem oka. Ja za to widzę, że należysz do tych, którym jak się nadepnie na odcisk, to nadepnięta noga boli cała i ból postępuje. Trochę luzu Petruccio, myślisz, że powinniśmy być względem siebie czasami trochę wyrozumiali? Wiesz staram się jak mogę żeby ciebie nie urazić. Za mało się kurcze staram.
Zresztą to nie ja kiedyś pisałem o kręceniu młynków na łechtaczce. Może to są twoje jakieś ukryte pragnienia?
No pewnie, że tak! Trochę się tego wstydzę, ale nie będę zaprzeczał.

Petruccio
zaufany użytkownik

Postby Petruccio » Sat Nov 12, 2016 10:50 pm

Oczywiście.

manshero
bywalec

Postby manshero » Sun Nov 13, 2016 6:01 am

Oczywiście.
Co jest dla ciebie takie oczywiste? No chyba nie to, że nie wystarczy założyć na nos okularów, aby udowodnić innym, że jest się mądrzejszym. Poza tym podteksty a nieumiejętność zrozumienia używanych słów...
Jedno wyklucza drugie, bo żeby pisać posty, które zawierają podteksty i robić to świadomie, to tym bardziej trzeba rozumieć znaczenie słów których się używa. Wszystkiego dobrego i miłego poranka.

Unknown
zaufany użytkownik
Status: Schizo

Postby Unknown » Fri Dec 23, 2016 9:20 pm

''Insanity - a perfectly rational adjustment to an insane world.'' http://chomikuj.pl/Antypsychiatra

Zapraszam wszystkich popierających antypsychiatrie do dołączenia: http://www.digart.pl/grupy/16361/Anty-psychiatria/ moja grupa ma charakter otwarty.

Return to “Unknown”