Wyrok

Odpowiedzialny za ten dzial jest Unknown
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Salieri
bywalec

Re: Wyrok

Postby Salieri » Fri Nov 06, 2015 1:02 am

[quote="Unknown"]Coz, do niektorych nigdy nie trafi, ze psychiatria nie ma nic wspolnego z medycyna, nie istnieja zadne badania oraz testy majace potwierdzic sluszosc stawianych diagnoz. Patrzysz na opisywane przeze mnie zdarzenia przez pryzmat kodu f20 co jest blednym zalozeniem, jak rowniez sama psychiatria wlasnie na nich sie opiera, na subiektywnych opiniach pseudonaukowcow lamiacych moje prawa z uwagi na rzekoma potrzebe 'pomocy'. Czy wy naprawde macie klapki na oczach, bez namyslu podazajac za bezpodstawnymi opiniami autorytetu - w tym przypadku psychiatry? Gdybym nie wspomniala o diagnozie wierzylibyscie w lamanie prawa i nie doszloby do absurdalnej wymiany zdan odnosnie urojen, w ktorych to m.in. tkwia moi psychiatrzy, a takze niektorzy uzytkownicy forum pomimo leczenia.[/quote]

Współczuje

Ta pseudonaukowa instytucja ma na koncie tyle bezbronnych ofiar że powinna zostać wyrzucona na śmietnik historii razem z jej poprzedniczką - inkwizycją. Psychiatrzy przypominają takich hycli tyle że na ludzi . Ta instytucja będzie działać bezkarnie dopóki nie dostaną pare wyroków z ETPC w Strasburgu w sprawie łamania Konwencji ONZ CPRD. Polska ratyfikowała ten dokument w 2012 roku - od tego czasu używanie przymusu wobec osób napiętnowanych etykietami psychiatrycznymi jest w teorii przestępstwem. Napisałem w teorii ponieważ nikt nie będzie dobrowolnie zmieniał prawa/pozbywał się takiej władzy nad "pacjentem". Do tego potrzebne są sprawy sądowe zgłaszane przez osoby poszkodowane (najlepiej we współpracy z MDAC lub Helsińską Fundacją Praw Człowieka). Niemcy dzięki takim działaniom zdobyli legalny mechanizm prawny w postaci dokumentu Patverfu (forma oświadczenia woli) skutecznie blokującego przemoc psychiatryczną.

lng
zaufany użytkownik

Postby lng » Fri Nov 06, 2015 2:03 pm

Brakuje pomocy dla ludzi w psychozie którzy jeszcze pracy nie utracili, żeby ich nie zwalniać pochopnie. To są zwolnienia 6 miesięczne z pracy, na które pracodawcy niechętnie patrzą. Ja miałem 2 takie zwolnienia.

Piotrek007
zaufany użytkownik

Postby Piotrek007 » Fri Nov 06, 2015 2:19 pm

Brakuje pomocy dla ludzi w psychozie którzy jeszcze pracy nie utracili, żeby ich nie zwalniać pochopnie. To są zwolnienia 6 miesięczne z pracy, na które pracodawcy niechętnie patrzą. Ja miałem 2 takie zwolnienia.
kilka lat temu też ciągnąłem półroczne zwolnienie poszpitalne,miałem na szczęście bardzo fajnego szefa który sam mnie namawiał abym siedział na zwolnieniu i wrócił dopiero jak już do siebie dojdę i zapewnił mnie że będę miał do czego wracać.

No i wróciłem :)

Francesco
zaufany użytkownik
Status: jatądrobnącząstkącowieczniezłegochceazawszeczynidobro
Gadu-Gadu: Czarnokrwista

Postby Francesco » Wed Jan 13, 2016 5:42 pm

Na lekach bardzo szybko wróciłem do "Świata żywych"
Jeżeli nazywasz to światem zmarłych... hm.. znacznie większa satysfakcja z przeżytych doświadczeń, i sny, paraliże, oobe to coś fajnego. Dodatkowo tyle emocji naraz się czuje. No i wyobraźnia działa niezastrzeżenie. Poza tym lubię głosy, bo to hipnagogie, lubię słyszeć ich gdy jest cisza i leżę. Są z innego wymiaru.
Niż tych chujków. - Moim zdaniem, ci chujkowie to właśnie świat martwych ludzi. Powodzenia w tym "świecie żywych" czy raczej zmarłych za życia ludzi.
~ Tylko idiota się obraża ~

Piotrek007
zaufany użytkownik

Postby Piotrek007 » Thu Jan 14, 2016 8:21 am

Na lekach bardzo szybko wróciłem do "Świata żywych"
Jeżeli nazywasz to światem zmarłych... hm.. znacznie większa satysfakcja z przeżytych doświadczeń, i sny, paraliże, oobe to coś fajnego. Dodatkowo tyle emocji naraz się czuje. No i wyobraźnia działa niezastrzeżenie. Poza tym lubię głosy, bo to hipnagogie, lubię słyszeć ich gdy jest cisza i leżę. Są z innego wymiaru.
Niż tych chujków. - Moim zdaniem, ci chujkowie to właśnie świat martwych ludzi. Powodzenia w tym "świecie żywych" czy raczej zmarłych za życia ludzi.
Każdy inaczej przechodzi swoje psychozy.W moim przypadku oznaczała ona całkowitą izolację od społeczeństwa.W tamtym okresie nie miałem jeszcze internetu.Czułem się jak żywy trup czekający na śmierć a urojenia pochłaniały 99 % moich myśli.Pisząc o powrocie do świata żywych nie miałem na myśli ludzi "zdrowych' ale ogólnie powrotu do wmiare normalnego życia WŚRÓD LUDZI !!!

Piotrek007
zaufany użytkownik

Postby Piotrek007 » Thu Jan 14, 2016 8:46 am

Poza tym lubię głosy, bo to hipnagogie, lubię słyszeć ich gdy jest cisza i leżę. Są z innego wymiaru.
Moje "głosy" mówiły do mnie z nienawiścią i co gorsze zgadzałem się z nimi.Miałem wyrzuty sumienia że nadal żyje.

Francesco
zaufany użytkownik
Status: jatądrobnącząstkącowieczniezłegochceazawszeczynidobro
Gadu-Gadu: Czarnokrwista

Postby Francesco » Thu Jan 14, 2016 2:45 pm

,
Last edited by Francesco on Wed Feb 10, 2016 12:38 pm, edited 1 time in total.
~ Tylko idiota się obraża ~

jojo
zaufany użytkownik

Postby jojo » Wed Feb 10, 2016 12:23 pm

...Diagnoza niszczy mi zycie, lekarze zdrowie, a przesladowcy - moi wrogowie sa bezkarni - do czasu... Jestem nieustannie wsciekla i zalamana, zamierzam pozbyc sie/zalatwic wszystkich ktorzy zlamali moje prawa, unieszkodliwic ich odpowiednio.
Diagnoza nie niszczy Ci życia, chociaż masz rację, ona stygmatyzuje. Nikt nie złamał Twoich praw... Wymagałaś leczenia, więc zamknęli Cię w szpitalu.

Nie masz prawa bawić się w samosądy, poza tym uważam że to co wypisujesz można już podciągnąć jako groźby karalne. :roll:

Poza tym prześladuje Cię Twoje niewyleczona psychoza, czyli Ty sama jesteś swoim stalkerem, bo odstawiłaś leki, zamiast się dać wyleczyć.
To, że jakiś lek komuś służy, nie znaczy że nie zaszkodzi innej osobie. :(

jojo
zaufany użytkownik

Postby jojo » Wed Feb 10, 2016 12:26 pm

Osobiscie nie wpadam w zadne stany okreslane jako psychotyczne, pomimo tego faszeruja mnie leptykami wbrew mojej woli, tym samym chroniac przestepcow pseudonaukowa etykietka - pomawiaja mnie o chorobe psychiczna i wyludzaja kase z nfz-tu rujnujac moje zdrowie i depczac me prawa.
Taa i to pisze osoba wciąż będąca w stanie permanentnej psychozy, która przerwała leczenie, nim zdołało jej pomóc. :o

Unknown
zaufany użytkownik
Status: Schizo

Postby Unknown » Wed Feb 10, 2016 4:48 pm

Jojo, nudzi ci sie, ze odkopujesz ta wypowiedz? ;) Zrozum, iz piszac przy kazdej nadarzajacej sie okazji, za twoim zdaniem mam 'psychoze' nie zaczarujesz rzeczywistosci. Nikt mnie nie faszeruje psychotropami odkad wyszlam z psychuszki w zeszlym roku.
''Insanity - a perfectly rational adjustment to an insane world.'' http://chomikuj.pl/Antypsychiatra

Zapraszam wszystkich popierających antypsychiatrie do dołączenia: http://www.digart.pl/grupy/16361/Anty-psychiatria/ moja grupa ma charakter otwarty.

jojo
zaufany użytkownik

Postby jojo » Wed Feb 10, 2016 5:25 pm

Nikt mnie nie faszeruje psychotropami odkad wyszlam z psychuszki w zeszlym roku.
Do czasu. :auto-ambulance:

Poza tym to ja w którymś Twoim temacie pisałam o czarowaniu rzeczywistości, czyżby Ci spodobał się użyty przeze mnie zwrot? :roll:

Unknown
zaufany użytkownik
Status: Schizo

Postby Unknown » Wed Feb 10, 2016 7:41 pm

Hehehe, wkrotce Jojo wyskoczy na mnie gdzies zza rogu z bojowym okrzykiem: 'PSYCHOZA! MASZ PSYCHOZE!'. To straszne, nie wiem czy wyjde juz gdziekolwiek bez broni. :lol: Oczywiscie to zart...

Szczerze mowiac to nie sadze, ze jest z toba najlepiej, skoro piszesz w kolo to samo w roznych watkach... Nie obchodzi mnie czy wierzysz w moja historie. Natomiast niedorzecznosci typu, ze 'stanowie zagrozenie dla przesladowcow, ktorzy to nieistnieja' i ze jeden z moich tematow tworczych 'podchodzi pod grozby karalne' podczas gdy twierdzisz jednoczesnie, iz moi 'wrogowie nie sa mi znani'... czysty absurd. Prosze bys przestala mi przypisywac wlasne wymysly i domysly psychotyczne oraz bys zaczela czytac ze zrozumieniem.
''Insanity - a perfectly rational adjustment to an insane world.'' http://chomikuj.pl/Antypsychiatra

Zapraszam wszystkich popierających antypsychiatrie do dołączenia: http://www.digart.pl/grupy/16361/Anty-psychiatria/ moja grupa ma charakter otwarty.

Return to “Unknown”