Czy korzystaliście z usług bioenergoterapeuty ?

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
tomsoul
zaufany użytkownik

Re: Czy korzystaliście z usług bioenergoterapeuty ?

Postby tomsoul » Mon Nov 17, 2014 5:48 pm

To może ja spróbuje. Jakieś 15 lat temu byłem u bioenergoterapeuty Karola w moim mieście Łódź(na Kościuszki miał swój gabinet niedalego banku pkobp). Byłem ze 3 razy. Od razu chce coś zaznaczyć. Oprócz "prądów" ten szarlatan kazał mi brać zioła. Kupiłem i brałem. Niestety nie wiem jaki był ich skład. Bo nie było na opakowaniu nic opisane. Po trzecim razem miałem próbe samobójczą. Wziąłem 30 tabletek pridinolu. O mało się nie przekręciłem. Stanowczo przestrzegam przed tymi szarlatanami. "Prądy" pewnie mi nie zaszkodziły bo to pic na wode ale te zioła pewnie tak.

moi
moderator
moderator
Gadu-Gadu: 9

Postby moi » Mon Nov 17, 2014 6:25 pm

Nawet kiedy kupujemy maść w aptece, robioną na zamówienie, to na opakowaniu jest skład! Proszę, nie dajcie się nabierać na bioenergoterapię! W ten sposób nie można wyleczyć psychozy!

Pozdrawiam.m.

Mniszek
bywalec

Postby Mniszek » Mon Nov 17, 2014 6:40 pm

Spoko Moi :D :D :D , każdy już wie, że bioenergoterapia niewiele daje, ale są przecież ludzie którzy wyzdrowieli z psychozy lub żyje im sie lepiej z schizofrenią niż nie jednemu "zdrowemu" ..... ......Ja szukam właśnie takich przepisów na szczęśliwe życie, sprawdzonych uzdrowicieli, itd.

pawel534
zaufany użytkownik

Postby pawel534 » Tue Nov 18, 2014 1:37 pm

Czytałem i słuchałem kilka świadectw na temat bioenergoterapii i moim zdaniem i nie tylko chyba moim jeśli bioenergoterapeuta twierdzi że ma jakąś moc to chyba zawsze są to moce demoniczne choć czasem nawet sam bioenergoterapeuta może nie zdawać sobie z tego sprawy. Polecam wpisać na youtube "Swiadectwo byłego bioenergoterapeuty" który sam o sobie opowiada. Ostatecznie potrzebował już nie pamiętam albo modlitw o uwolnienie albo egzorcyzmów.

Mniszek
bywalec

Postby Mniszek » Tue Nov 18, 2014 6:31 pm

Już zejdźcie z tej bioenergoterapii, małą ma siłę i nie ma co się nią zajmować lub ją krytykować, dajcie coś lepszego: dla mnie, dla innych, dla siebie, .... no słucham :)

savior
bywalec
Status: jeszcze nikt się na mnie nie zawiódł

Postby savior » Tue Nov 18, 2014 8:06 pm

Open heart and mind

savior
bywalec

Postby savior » Tue Nov 18, 2014 8:10 pm

Ja cały czas korzystam z pomocy egzorcystki i bioenergoterapeutki w jednej osobie: bardzo pomaga! jest coraz lepiej!
Open heart and mind

Mniszek
bywalec

Postby Mniszek » Tue Nov 18, 2014 8:38 pm

To daj do niej maila tu lub na PW (prywatne wiadomości).

Daj maila, daj sposoba
Żeby znikła zła choroba
Pisz do Mniszka na PW
Schizofrenii, mów :
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http ... =0&ndsp=19

pawel534
zaufany użytkownik

Postby pawel534 » Wed Nov 19, 2014 1:55 am

Ja polecam wiarę w Boga, modlitwę i msze o uzdrowienie. Kiedyś czytałem świadectwo pewnego chłopaka który słyszał głosy to pomogła mu modlitwa o uwolnienie jeśli dobrze pamiętam.

Mniszek
bywalec

Postby Mniszek » Wed Nov 19, 2014 9:13 am

pawel534
zaufany użytkownik

Postby pawel534 » Wed Nov 19, 2014 1:42 pm

Kapłan się nad nim modlił modlitwą uwolnienia z tego co pamiętam. To jest to świadectwo jeśli się nie mylę. Ciekawe warto przeczytać:
http://www.egzorcyzmy.katolik.pl/swiade ... muzny.html

Wiele dobrego czytałem o mocy Nowenny Pompejańskiej. Ponoć wiele można przez nią uprosić tylko trzeba się zmobilizować żeby ją odmawiać. Mi wczoraj proponowano skorzystanie z modlitwy o uwolnienie przez kapłana tylko mówiono mi o jednej z dróg że to trochę skomplikowany proces więc nie wiem czy skorzystam.

Jak chcesz skorzystać z modlitwy o uwolnienie proponuje posłuchać nagrań z mszy o. Daniela na mimj.pl i tam są modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie. Nie wiem czy zawsze ale słyszałem nie raz chyba jak była modlitwa o uwolnienie którą ludzie powtarzali za o. Danielem. W ogóle poprzez te msze ludzie doznawali uzdrowienia, nawet Ci którzy tylko odsłuchiwali nagrań z mszy bo były takie słowa poznania. Jakiś czas temu były transmisje na żywo a ostatnio można posłuchać tylko nagrań z mszy.

Odmawianie modlitw które Ty zalinkowałeś na pewno też nie zaszkodzi. Sam chyba odmawiałem modlitwy z tej strony.

savior
bywalec

Postby savior » Sun Nov 23, 2014 12:15 pm

Nawet kiedy kupujemy maść w aptece, robioną na zamówienie, to na opakowaniu jest skład! Proszę, nie dajcie się nabierać na bioenergoterapię! W ten sposób nie można wyleczyć psychozy!

Pozdrawiam.m.
lepiej łykać i mymłać szkodliwe substancje, nieobojętne dla organizmu, przez resztę dni, aż Cię to wyleczy...z życia. Leki są złem koniecznym, ale to i tak tymczasowym, niczego nie leczą, a tylko maskują objawy. Problem pozostaje, mało tego: jesteście pod kontrolą służby zdrowia. Takie niewolnictwo pod pretekstem uzdrawiania. Jeśli istnieje możliwość całkowitego wyzdrowienia - są udokumentowane przypadki byłych schizofreników, tylko się o tym głośno nie mówi, bo zawaliłby się cały system - to trzeba wziąć sprawy we własne ręce i walczyć o siebie. Im[psyciatrom,psychologom, systemowi] nie zależy na Waszym zdrowiu, tylko na tym, abyście siedzieli cicho i łykali te tabletki. Niestety z łatką psychiatryczną jesteście ludźmi potencjalnie niebezpiecznymi, wywrotowcami.

Odpowiedzcie mi na proste pytanie: czy kiedykolwiek, komukolwiek, psychiatra pomógł? Sprawił, że delikwent wyzdrowiał...

Jeśli chodzi o uzdrowicieli, healerów, energoterapeutów, egzorcystów: oni pracują nad przyczyną zaburzenia/choroby. To jest różnica.
Open heart and mind

Mniszek
bywalec

Postby Mniszek » Sun Nov 23, 2014 2:01 pm

hmm, .... :roll: Jaka jest przyczyna schizofrenii i jakie sposoby, żeby sie wyleczyć ?

savior
bywalec

Postby savior » Sun Nov 30, 2014 8:23 pm

To może ja spróbuje. Jakieś 15 lat temu byłem u bioenergoterapeuty Karola w moim mieście Łódź(na Kościuszki miał swój gabinet niedalego banku pkobp). Byłem ze 3 razy. Od razu chce coś zaznaczyć. Oprócz "prądów" ten szarlatan kazał mi brać zioła. Kupiłem i brałem. Niestety nie wiem jaki był ich skład. Bo nie było na opakowaniu nic opisane. Po trzecim razem miałem próbe samobójczą. Wziąłem 30 tabletek pridinolu. O mało się nie przekręciłem. Stanowczo przestrzegam przed tymi szarlatanami. "Prądy" pewnie mi nie zaszkodziły bo to pic na wode ale te zioła pewnie tak.

Z ziół miałeś próbę samobójczą? A to ciekawe :shock:
Mi się wydaje, że po prostu leki odstawiłeś wtedy, licząc, że gość szybciutko Cię uzdrowi...
Open heart and mind

tomsoul
zaufany użytkownik

Postby tomsoul » Sun Nov 30, 2014 9:35 pm

Z ziół miałeś próbę samobójczą? A to ciekawe :shock:
Mi się wydaje, że po prostu leki odstawiłeś wtedy, licząc, że gość szybciutko Cię uzdrowi...
Coo??? To żle ci się wydaje... Ale widze że z ciebie niedowiarek. Nie będe cię przekonywał bo i tak pewnie wiesz swoje... Ja w każdym razie wtedy żadnych prób z odstawieniem leków nie miałem. I tyle.

Return to “leki, terapie”