Czy korzystaliście z usług bioenergoterapeuty ?

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
savior
bywalec
Status: jeszcze nikt się na mnie nie zawiódł

Re: Czy korzystaliście z usług bioenergoterapeuty ?

Postby savior » Sun Nov 30, 2014 10:12 pm

mhm. Więc jak sądzisz, co to były za zioła? I w czym zaszkodził Ci ten bioenergoterapeuta? Jestem ciekawy, bo moja uzdrowicielka, oprócz swojej roboty, zaleciła mi zioła po których super się czuję. I nie ona mi je daje, tylko sam sobie wykupuję w Herbapolu. To są skarby natury :) To co daje natura jest dobre. Może gość był szarlatanem albo miał złe intencje?
Open heart and mind

tomsoul
zaufany użytkownik

Postby tomsoul » Sun Nov 30, 2014 10:26 pm

Skoro tak bardzo to cię interesuje to dokładniej to opisze. Ten cały Karol używał że się tak wyraże prądów na mnie i kazał mi brać te zioła. Jedna rzecz mi się przypomniała. Po drugiej wizycie powiedziałem mu że po pierwszej miałem silną depresje.(bo tak było). On wtedy wyciągnął plansze gdzie był wykres i tłumaczył mi że niby tak powinno tak być. Że powinna być depresja po "zabiegach". Potem przyszedłem do niego trzeci raz. I po tym trzecim razem miałem tą próbe samobójczą. Niewiem... Może to i nie przez zioła. Ale fakt faktem próba była i tak jak powiedziałem nic a nic nie mieszałem w lekach wtedy.

savior
bywalec

Postby savior » Sun Nov 30, 2014 10:53 pm

Współczuję. Mam nadzieję, że teraz lepiej się miewasz?
Open heart and mind

tomsoul
zaufany użytkownik

Postby tomsoul » Sun Nov 30, 2014 10:57 pm

No powiedzmy. Tragicznie nie jest :)

Mniszek
bywalec

Postby Mniszek » Sun Nov 30, 2014 10:59 pm

(..) moja uzdrowicielka, oprócz swojej roboty, zaleciła mi zioła po których super się czuję. I nie ona mi je daje, tylko sam sobie wykupuję w Herbapolu. To są skarby natury :) To co daje natura jest dobre.

Super :D :D :D To napisz dla Wszystkich - My też chcemy dobrze sie czuć :D

savior
bywalec

Postby savior » Mon Dec 01, 2014 12:40 pm

Zioła nie załatwią sprawy, niemniej wzmocnią psyche i zrelaksują. No i radzę na razie brać psychotropy.

Podaję skład mieszanki:

1. Koszyczek Rumianku
2. Liść Melisy
3. Ziele Dziurawca (może reagować z lekami, choć to mała w sumie dawka - w razie wątpliwości spytać łapiducha)
4. Kwiat Wrzosu
5. Szyszka Chmielu
6. Korzeń Cykorii Podróżnika
7. Korzeń Lubczyka
8. Korzeń Kozłka Lekarskiego
9. Kwiatostan Głogu
10. Korzeń Arcydzięgla
11. Kwiat Lawendy

Wszystko mieszamy w równych proporcjach i dajemy 4 łyżki na 1 L wrzątku, czekamy aż porządnie naciągnie. Ja zalewam nawet drugi raz po wypiciu. Radzę zaopatrzyć się w porządny zaparzacz.
szklanka naparu 3x dz pół godz. przed jedz. mi się nawet zdarzało wszystko na raz wypić :D

Jest to kuracja wspomagająca tradycyjne leczenie psychiatryczne.

Kolejną rzeczą, jaką polecam na depresję, jest DEPRESCAPS firmy Herbapol. Świetne kapsułki z szyszką chmielu i męczennicą(notabene ciekawa nazwa:).

Niemniej, jeśli chcecie naprawdę wyzdrowieć to konieczne będą świeckie EGZORCYZMY. Może nawet cała seria.

POWODZENIA :D
Open heart and mind

hvp2
zaufany użytkownik

Postby hvp2 » Mon Dec 01, 2014 1:11 pm

Świeckie EGZORCYZMY to chyba po prostu psychoterapia... Długa psychoterapia!

A jak ktoś naprawdę chce wyzdrowieć i podejmie w tym kierunku walkę
to psychoterapia może być krótsza.

Chodzi o to, aby zacząć o siebie walczyć :!:

pawel534
zaufany użytkownik

Postby pawel534 » Mon Dec 01, 2014 2:37 pm

Niemniej, jeśli chcecie naprawdę wyzdrowieć to konieczne będą świeckie EGZORCYZMY. Może nawet cała seria.
Moim zdaniem bioenergoterapeutka sama może mieć problem z demonami więc jak taka bioenergoterapeutka może uwalniać ludzi od wpływu demonów jeśli taka jest przyczyna schizofrenii. Wierzę że od demonów mogą uwalniać katoliccy egzorcyści i księża jeśli są to modlitwy o uwolnienie, pastorzy z innych kościołów chrześcijańskich a także może "zwykli" wierni tego nie jestem pewien, zarówno z kościoła katolickiego czy innych kościołów chrześcijańskich jeśli naprawdę wierzą i działają w imieniu Jezusa. Heat Laire jak chcesz zapytaj swojej bioenergoterapeutki czy wierzy w Jezusa i odprawia egzorcyzmy w Jego imieniu to ciekawe co Ci odpowie. Moim zdaniem tylko sobie możesz zaszkodzić chodząc do niej ale już Ci chyba o tym pisałem.

Mniszek
bywalec

Postby Mniszek » Mon Dec 01, 2014 2:46 pm

HeatLaire, dzięki :D ...... Drodzy forumowicze, ustaliliśmy już że bioenergoterapia jest zła, a teraz czas na Wasze propozycje: co zamiast niej. Leki i psychoterapia to leczenie standardowe, które każdy zna i niego kożysta, ale jak je wspomóc, wzmocnić, czym, jakim sposobem, by osiągnąć Pełnie Zdrowia ? Zapraszam do tematu :D

savior
bywalec

Postby savior » Mon Dec 01, 2014 3:58 pm

Chodzi o to, aby zacząć o siebie walczyć :!:
Racja, bo nikt za nas tego nie zrobi. Jeśli chodzi o psychoterapię to mam mieszane uczucia, choć sam się trochę interesuję psychologią.
Pewnie dobra byłaby psychologia kognitywna (poznawcza) i NLP - modne od jakiegoś czasu, choć niewielu ludzi robi z tego prawdziwy użytek.
NLP - to mroczna dziedzina, bo została stworzona do manipulowania masami i może prowadzić do nadużyć w niewłaściwych rękach. Warto jednak znać to aby bronić się przed manipulacją i pomóc sobie samemu.
Open heart and mind

hvp2
zaufany użytkownik

Postby hvp2 » Mon Dec 01, 2014 5:06 pm

Jakakolwiek psychoterapia jest istotna, aby w razie jakichś problemów mieć możliwość konsultacji. Czy ta konkretnie szkoła, czy też inna, to bez znaczenia. A NLP jest akurat czymś mocno dyskusyjnym na tle klasycznych terapii psychologicznych.

pawel534
zaufany użytkownik

Postby pawel534 » Mon Dec 01, 2014 5:22 pm

Interesowałem się kiedyś NLP nawet próbowałem chyba stosować na sobie. Uważam teraz że to raczej złe. W ogóle uważam że tego typu praktyki jak inne którymi się interesowałem mogły spowodować otwarcie się mnie na wpływ i działanie demonów co mogło doprowadzić w pewnym stopniu do objawów mojej schizofrenii. Nie wiem czy moja schizofrenia to na pewno efekt działania demonów i tylko to ale biorę pod uwagę taką ewentualność.

tomsoul
zaufany użytkownik

Postby tomsoul » Mon Dec 01, 2014 7:36 pm

A na czym konkretnie to polega to NLP? Czym to się "je"?? Wklepałem w wikipedie ale zabardzo nie kumam o co w tym chodzi.

Mniszek
bywalec

Postby Mniszek » Mon Dec 01, 2014 8:13 pm

Najbardziej Lubie Parasole :D :D :D = NLP :D :D :D

(tak naprawde niewiem)

pawel534
zaufany użytkownik

Postby pawel534 » Mon Dec 01, 2014 10:30 pm

A na czym konkretnie to polega to NLP? Czym to się "je"?? Wklepałem w wikipedie ale zabardzo nie kumam o co w tym chodzi.
Nie wiem czy dobrze rozumiem NLP ale ja pod pojęciem NLP rozumiem stosowanie pewnych afirmacji w celu zmienienia siebie czyli jakby zaprogramowanie siebie w pewien sposób a także rozumiem pod tym terminem stosowanie pewnych technik słownych nie tylko samych słów ale także odpowiedniego sposobu mówienia aby spowodować u innych określone zachowanie czyli manipulowanie innymi. Może nie wyczerpuje to definicji NLP.

Return to “leki, terapie”