Zmiana leku- czy może spowodować nasilenie akatyzji? Jak było na waszym doświadczeniu?

Abilify
zarejestrowany użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: śr kwie 10, 2019 11:19 am
Gender: None specified

Zmiana leku- czy może spowodować nasilenie akatyzji? Jak było na waszym doświadczeniu?

Post autor: Abilify » śr kwie 10, 2019 11:25 am

Witam, biorę Rispolept Consta już długi czas, największą dawkę- parę lat, ale ważę po nim 30kg więcej, w sumie ostatnio jeszcze mi dołożono Pernazynę i jeśli przytyję dodatkowo a nawet- jeśli nie schudnę (bo próbuję być na diecie) to chciałabym zmienić lek- myślałam na Abilify, natomiast jak diabła boję się, że akatyzje mi się odnowią do stanu, jaki był n a samym początku. To było piekło czułam się jak człowiek torturowany a występowało średnio co 5dni io trwało 6-8gozin, jeśli istnieje jakaś skala nasilenia to chyba miałam to na maksimum. Teraz akatyzje są bardzo lekkie, dobrze mi się żyje pod tym kątem natomiast się właśnie zastanawiam- czy jak zmienię lek to odnowi się ich siła/natężenie? Ktoś próbował i coś wie?

Wróć do „leki, terapie”