koniec z mitem - "po lekach się tyje".

Awatar użytkownika
again_MH
bywalec
Posty: 212
Rejestracja: sob lut 02, 2019 10:19 pm
Gender: None specified

koniec z mitem - "po lekach się tyje".

Post autor: again_MH » śr lut 06, 2019 6:24 am

to nieprawda że po lekach się tyje. ja szczupleje. nie mam żadnej diety. 8)
JESTĘ BOTĘ
Catastrophique pisze:
wt mar 26, 2019 9:12 pm
Kto dzwonił na policję?

Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik
Posty: 1068
Rejestracja: wt sty 22, 2019 7:24 pm
płeć: mężczyzna
Gender: Male

Re: koniec z mitem - "po lekach się tyje".

Post autor: Digital » śr lut 06, 2019 1:00 pm

Może masz chorą wątrobę? Ponoć jak się ma coś chorego, albo raka to się chudnie.

Awatar użytkownika
Catastrophique
zaufany użytkownik
Posty: 9074
Rejestracja: pt maja 24, 2013 8:49 pm
płeć: mężczyzna
Gender: None specified

Re: koniec z mitem - "po lekach się tyje".

Post autor: Catastrophique » śr lut 06, 2019 1:17 pm

Ja nie mam, wiec i wszyscy inni tez nie maja. Zajebisty sposob myslenia.
Love life and every day.

Awatar użytkownika
again_MH
bywalec
Posty: 212
Rejestracja: sob lut 02, 2019 10:19 pm
Gender: None specified

Re: koniec z mitem - "po lekach się tyje".

Post autor: again_MH » śr lut 06, 2019 2:08 pm

nie wiem jak dla ciebie ale dla mnie jest logiczne: człowiek, chudnie, bierze leki. to co ja jestem biały kruk?
JESTĘ BOTĘ
Catastrophique pisze:
wt mar 26, 2019 9:12 pm
Kto dzwonił na policję?

Awatar użytkownika
Catastrophique
zaufany użytkownik
Posty: 9074
Rejestracja: pt maja 24, 2013 8:49 pm
płeć: mężczyzna
Gender: None specified

Re: koniec z mitem - "po lekach się tyje".

Post autor: Catastrophique » śr lut 06, 2019 2:57 pm

Z jednej skrajnosci w druga. Jestes indywidualnym przypadkiem, nie ogolnym zwyczajem, opisem tego co sie dzieje u kazdego. A niektore leki naprawde powoduja tycie, przez zwiekszenie apetytu. U wiekszosci osob.
Love life and every day.

Awatar użytkownika
Digital
zaufany użytkownik
Posty: 1068
Rejestracja: wt sty 22, 2019 7:24 pm
płeć: mężczyzna
Gender: Male

Re: koniec z mitem - "po lekach się tyje".

Post autor: Digital » śr lut 06, 2019 3:41 pm

Albo zatrzymanie płynów.

piotrs
zaufany użytkownik
Posty: 1163
Rejestracja: sob paź 08, 2016 11:41 am
Gender: None specified

Re: koniec z mitem - "po lekach się tyje".

Post autor: piotrs » śr lut 06, 2019 3:47 pm


to powiedz nam jakie leki bierzesz
czyzby abilify
po wiekszosci sie tyje powoduja zwiekszenie apetytu i zatrzymuja wode w organizmie

Awatar użytkownika
again_MH
bywalec
Posty: 212
Rejestracja: sob lut 02, 2019 10:19 pm
Gender: None specified

Re: koniec z mitem - "po lekach się tyje".

Post autor: again_MH » śr lut 06, 2019 3:49 pm

szerzycie jakiś gówniane schematy myślowe. pewnie wam za to nie płacą, bo nie jesteś dziwkami, ale kurwami pewnie już tak.

3 osoby napisały: nie
1 napislała:tak


wiadomo kto ma racje?
JESTĘ BOTĘ
Catastrophique pisze:
wt mar 26, 2019 9:12 pm
Kto dzwonił na policję?

Awatar użytkownika
Catastrophique
zaufany użytkownik
Posty: 9074
Rejestracja: pt maja 24, 2013 8:49 pm
płeć: mężczyzna
Gender: None specified

Re: koniec z mitem - "po lekach się tyje".

Post autor: Catastrophique » śr lut 06, 2019 4:09 pm

Sam stworzyles schemat "ja tak mam, wiec inni tez". Nie badz smieszny.
Love life and every day.

Wróć do „leki, terapie”