Monoterapia, politerapia, brak leczenia ...Ilu nas jest ?

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
PanSerduszko
bywalec

Monoterapia, politerapia, brak leczenia ...Ilu nas jest ?

Postby PanSerduszko » Mon Dec 25, 2017 4:48 pm

Ilu z Was jest na monoterapii, a ilu na politerapii oraz czy znacie kogoś z tego forum co leków nie zażywa już ponad 5 lat ?
Jeśli jesteście na monoterapii, to zażywacie tylko jeden neuroleptyk, natomiast dbacie pewnie o zdrowe odżywianie, chodzicie na terapię zajęciową, bierzecie suplementy, zioła, a także trenujecie fizycznie i macie okres remisji, ale nie z każdym tak jest, bo każdy człowiek bywa inny, więc opiszcie jeżeli możecie do jakiej grupy należycie i jak Wam jest...

Ja jestem na politerapii, bo zażywam oprócz neuroleptyku jeden stabilizator nastroju...
Nie brałem nigdy jednego neuroleptyku, ponieważ zawsze było coś dokładane, gdy np. byłem agresywny lub zniechęcony do pewnych działań.
Nie wiem za ile miesięcy, lat zdecyduję się na redukcję lekarstw, gdyż w stanie obecnym one mnie powaliły poprzez KO :lol: ale wiem to, że muszę stopniowo porzucić Depakinę, od której nie mogę schudnąć, bo jej wiązanie z pewnymi białkami uniemożliwia prawidłowy metabolizm (info niepotwierdzone, ale prawie pewne).
Chciałbym wtedy pozostać na Abilify 15 mg plus dieta, suplementy, ruch, scrabble i abstynencja :icon-mrgreen:

To tyle pozdrawiam.
Ile kosztuje Kalihna ?

Xoredas
zaufany użytkownik
Status: Brak

Re: Monoterapia, politerapia, brak leczenia ...Ilu nas jest ?

Postby Xoredas » Mon Dec 25, 2017 11:20 pm

Raczej politerapia bo obecnie biorę 3 neurolepyki olanze okolo 20 mg,tisercin 2 tabletki na noc,i aripiprazolum 5 mg śpię dużo i jak po jakimś czasie nie poczuje się lepiej to chciałbym trochę zmienić leczenie.

piotrs
zaufany użytkownik

Re: Monoterapia, politerapia, brak leczenia ...Ilu nas jest ?

Postby piotrs » Mon Dec 25, 2017 11:34 pm

spisz duzo po olaplazminie i duza jesz nie musisz brac tisercin raczej zasniesz
po ABILIFY nie chce sie spoc i trudnosci w zasypianiu i sie nie chce jesc
jak dlugo bierzesz jesli nie ma objawow POZYTYWNYCH troche o 5mg moze zmiejszyc zolafren pogadaj z psychiatra

Return to “leki, terapie”