Odstawienie Leków

-TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Jeżyk
zaufany użytkownik

Postby Jeżyk » Sat May 12, 2007 2:44 am

NIC MI SIĘ NIE CHCE, tylko jeść! I TYJĘ!!!! Znowu zamienię się w wieprza! Nie zniosę tego po raz trzeci. Chyba odstawię leki żeby zrzucić trochę wagi i żeby znowu chciało mi się żyć. Psychotropy likwidują lęki i omamy ale w zamian dają PUSTKĘ, nie zniosę dłużej tej pustki!!!!!
PSYCHOMACHIA - jeden z toposów średniowiecznych przedstawiający konflikt duszy z ciałem albo walkę między dobrem a złem o duszę człowieka

zbyszek
admin
Status: informatyk

Postby zbyszek » Sat May 12, 2007 6:40 am

Jeżyku, lepsza pustka, niż choroba, jeszcze trochę cierpliwości, niczego nie odstawiaj.

Chors
zaufany użytkownik

Postby Chors » Sat May 12, 2007 1:27 pm

Właśnie Jeżyk, nie odstawiaj, nie warto męczyć się z "demonami".

Dendryt
zarejestrowany użytkownik

Ło "matko"

Postby Dendryt » Tue May 29, 2007 11:00 am

Ja już po 3 dniach od odstawienia wróciłem do leków. Byłem euforyczny, agresywny,nosiło mnie, męczyła mnie bezsenność a w nocy do głowy przychodziły mi takie rzeczy że się ich przestraszyłem. Więc muszę to g... brać :cry:
To ty normalnie sypiasz? Ja tylko 3 godz na dobe, resztato zamknięte oczy i udawanie, bez leku na sen nie idzie ale niechce przesadzić z chemią worganiźmie więc bierę co jakiś czas, żeby się wyspać do cholery kiedyś...

Chors
zaufany użytkownik

Postby Chors » Tue May 29, 2007 11:42 am

Śpię i to nawet za dużo. Na początku leczenia było to 15 godzin na dobę, po zmianie leku 12, dziś jest to ok. 9 godzin.

tricky
zaufany użytkownik

Postby tricky » Thu Mar 13, 2008 12:05 am

Ja już po 3 dniach od odstawienia wróciłem do leków. Byłem euforyczny, agresywny,nosiło mnie, męczyła mnie bezsenność a w nocy do głowy przychodziły mi takie rzeczy że się ich przestraszyłem. Więc muszę to g... brać :cry:
Nie chcę się wymądrzać, ale wydaje mi się, że odrzucasz część rzeczy, które należą do rzeczywistości i to one stale wypierane, atakują Cię ze zdwojoną siłą.

Jeśli o mnie chodzi, zrozumiałem w końcu, po licznych perypetiach, że rzeczywistość jest jak moneta, składa się z awersu i rewesu i trzeba ją zaakceptować w całości.

Pozdrawiam
/n

takion
zarejestrowany użytkownik

Re: Odstawienie Leków

Postby takion » Thu Nov 09, 2017 3:04 pm

Odstawienie leku klozapol bylo najlepsza rzecza jaka mi sie przydazyla po odstawieniu nie mialem psychoz ale z poczatku uczucie po odstawieniu przez pierwszych kilka tygodni nie bylo mile to doswiadczenie z czasem sie polepszylo bez tego okropnego leku czuje sie znacznie lepiej!

piotrs
zaufany użytkownik

Postby piotrs » Thu Nov 09, 2017 3:21 pm

te posty sa sprzed 10 lat a aktualne niby po 1 psychozie bierze sie 2 lata leki po kolejnych 5 lat. dlatego leki w malych dawkach powinno sie brac bardzo dlugo podtrzymujacych i pozniej podtrzymyjacych sladowych. ja przez poltora roku mialem 3 nawroty wiem ze bede bral bardzo dlugo miedzy czasie byla proba samobojcza kolejna nalykalem sie tabletek na szczescie wyrzygalem wszystko organizm sie bronii raz jak sie najadlem tabletek wyladowalem na ojomie. bez tabletek dodatkowo sa depresja i mysli s. to nie grypa jak ktos pisze leki trzeba brac dlugo bardzo.

wowo21975
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 9697465

Postby wowo21975 » Thu Nov 09, 2017 11:55 pm

Trzeba pamiętać że te leki nie leczą tylko likwidują objawy, po odstawieniu ponownie nastąpi nawrót. To tylko kwestia czasu.

piotrs
zaufany użytkownik

Postby piotrs » Fri Nov 10, 2017 12:52 am

tak u wiekszosci nawrot nastapi po roku albo najpozniej poltora niestety

hvp2
zaufany użytkownik

Postby hvp2 » Fri Nov 10, 2017 1:40 am

Jeśli ktoś nie odstawia zaraz po zaostrzeniu i hospitalizacji tylko wyraźnie później to sytuacja z tym ewentualnym nawrotem wygląda tak, że musi zaistnieć jakieś wydarzenie spustowe, jakiś duży stres i dopiero wtedy może pojawić się nawrót. U jednego człowieka takie wydarzenie wyzwalające nawrót pojawi się po kilku miesiącach, a u drugiego po wielu latach, bo przecież życie ludzi się bardzo różni, np. sytuacja rodzinna i finansowa, ilość bliskich przyjaciół, stan zdrowia fizycznego itp.

wowo21975
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 9697465

Postby wowo21975 » Fri Nov 10, 2017 3:41 am

W moim przypadku sytuacja kryzysowa nie jest potrzebna. Na dzień dobry pojawią się głosy, później lęki, urojenia i już z górki, leci psychoza.

Jeżyk
zaufany użytkownik

Re:

Postby Jeżyk » Mon Nov 27, 2017 12:06 pm

NIC MI SIĘ NIE CHCE, tylko jeść! I TYJĘ!!!! Znowu zamienię się w wieprza! Nie zniosę tego po raz trzeci. Chyba odstawię leki żeby zrzucić trochę wagi i żeby znowu chciało mi się żyć. Psychotropy likwidują lęki i omamy ale w zamian dają PUSTKĘ, nie zniosę dłużej tej pustki!!!!!
Po raz czwarty zamieniłam się w psychotropową świnię. Jestem gruba. Dla kobiety to porażka ważyć 95 kg. Dzisiaj mi tyle waga pokazała.
Przeczytałam te posty stare i wniosek taki - mam do wyboru brać leki i być grubą psychotropową świnią w dodatku smutną, małomówną, nudną LUB nie brać leków i być wariatem co śpiewa w tramwaju i gada jak nakręcona, śmieje się na całe gardło ale też wyje na głos z rozpaczy. Nic tylko się powiesić. Tak źle i tak niedobrze. Z lekami czy bez jest H-U-J-O-W-O.
PSYCHOMACHIA - jeden z toposów średniowiecznych przedstawiający konflikt duszy z ciałem albo walkę między dobrem a złem o duszę człowieka

zbyszek
admin
Status: informatyk

Postby zbyszek » Mon Nov 27, 2017 12:22 pm

Chodź Jeżyku, przytulę Cię.

Return to “leki, terapie”