Psychiatra w Krakowie?

oiselle
zaufany użytkownik

Re: Psychiatra w Krakowie?

Post autor: oiselle »

Poprawka ode mnie:
Pilecki, cała klinika - od młodzieżowego oddziału po te dla dorosłych (C, D) są okropne, lekarze, chyba wszyscy, których poznałam - byli nieempatyczni, obojętni, nieraz też bezradni, itd.itd.
Najgorsze, iż ciągle pracują - taka dajmy na to docent Modrzejewska - toż ona za grosz nie ma podejścia do pacjentów. To samo dotyczy psychologów (za wyjątkiem p. Marii de Barbaro - ale jest od paru lat na emeryturze). Szkoda się rozpisywać, eh...

W każdym razie stanowczo NIE POLECAM kliniki krakowskiej!
No more death

oiselle
zaufany użytkownik

Post autor: oiselle »

Poprawka ode mnie (świeżo po oddziale "C")

Zmieniły się zasady w paru kwestiach, pielęgniarki - zwłaszcza te młodsze starają się pomóc, są miłe, dyskretne, wrażliwe. W sali obserwacyjnej kamerka... Mogłabym jeszcze pisać...
Ogólnie wystawiam ocenę 7/10
No more death

89michalina89
zarejestrowany użytkownik
Status: prawnik

Post autor: 89michalina89 »

44 pisze:Polecam dr Wojciecha Rachela z kliniki na Kopernika. Przyjmuje w klinice w poniedziałki, ale są dość odległe terminy. Można też pójść do niego prywatnie, cena 120 zł. Przyjmuje we czwartki na Radziwiłłowskiej. Trzeba zaznaczyć, że klinika psychiatryczna w Krakowie jest jednym z dwóch najlepszych ośrodków w Polsce.
Jestem mocno zawiedziona postawą doktora Wojciecha Rachela. Moja mama dała się namówić po kilku latach na wizytę u psychiatry. Wszystkie jej zachowania świadczą o schizofrenii, doktor poprosił mnie o spisanie na kartce objawów/zachowań i jak się później okazało tę kartkę zobaczyła moja mama podczas wizyty, co ostatecznie przekonało ją, że jej manie prześladowcze są jak najbardziej uzasadnione... po wizycie poprosiłam doktora o chwilę rozmowy na osobności, na co dostałam odpowiedź, że jest po czasie i do widzenia (wizyta była prywatna). Z reguły zachowuję złe opinie dla siebie, ale zdrowie mamy jest dla mnie priorytetem.

bogdan
zaufany użytkownik

Post autor: bogdan »

Przemysław Chmielewski - u tego Pana byłem i zgadzam się w 100% z opiniami...

https://www.znanylekarz.pl/przemyslaw-c ... tra/krakow
We barely remember what came before this precious moment
Choosing to be here right now
Hold on, stay inside
This body holding me, reminding me that I am not alone in
This body makes me feel eternal
All this pain is an illusion

Wróć do „lekarze”