Niecodzienne zapytanie

Moderator: moderatorzy

Awatar użytkownika
Petruccio
zaufany użytkownik
Posty: 12674
Rejestracja: pn gru 01, 2008 1:53 pm
płeć: mężczyzna

Re: Niecodzienne zapytanie

Post autor: Petruccio »

Tup pisze: sob kwie 08, 2017 11:26 am Nie wiem w jakim świecie żyjesz Petruccio i jakoś reagujesz agresją na inne zdanie.Nic Ci nie dopisuję tylko mówię o możliwościach interakcji społecznych.
Ja nie reaguję agresją na inne zdanie, bo masz prawo do niego, tylko na to, że ty próbujesz dyskredytować moje, m.in. pisząc takie słowa, jak poniżej:
Nie wiem w jakim świecie żyjesz Petruccio
Wg mnie to ty żyjesz w innym świecie, bo nie dopuszczasz innych możliwości, niż tych, które ty przeżyłeś.
Wg ciebie nie ma wspierających rodzin, więc kto żyje w iluzji?
Obrazek
Awatar użytkownika
Walet Pikowy
zaufany użytkownik
Posty: 11949
Rejestracja: wt kwie 12, 2011 2:37 am
płeć: mężczyzna

Re: Niecodzienne zapytanie

Post autor: Walet Pikowy »

To była odpowiedz na Twój zarzut w jakim ja świecie żyje czy jaki próbuje tu wmówić na forum.To byłaby pewna cenzura mojej wypowiedzi.
Zle zrozumiałeś co napisałem o rodzinach.Nie wiem czy muszę to tłumaczyć.
No to zrobię to.Od rodziny dostanie się wsparcie,ale ciężko o takie na każde żądanie i nie często je dostaniemy.Poza tym często w rodzinach temat choroby to taki temat tabu i mało w nim wiedzy fachowej.Ile rodzin uczestniczy w spotkaniach terapeutycznych rodzinnych?Ile czyta fachowe poradniki o tej chorobie lub strony profesjonalne?Wiedza jest często cząstkowa typu głosy i omamy,że chory coś tam widzi czego nie ma lub słyszy,a gdzie punkt widzenia psychologiczny?a na końcu wtedy może być rozmowa z chorym o tym jak on to przeżywa.I tu nie chodzi tylko o moją rodzinę tylko wielu chorych.Jest jeszcze coś prędzej coś powiemy intymnego przyjacielowi lub przyjaciółce niż rodzinie.Już nie mówię o zapewnieniu jakieś aktywności społecznej choremu.Często się zamyka go w domu.Renta i siedz na dupie.
Awatar użytkownika
Walet Pikowy
zaufany użytkownik
Posty: 11949
Rejestracja: wt kwie 12, 2011 2:37 am
płeć: mężczyzna

Re: Niecodzienne zapytanie

Post autor: Walet Pikowy »

A w jaki ja sposób nie dopuszczam innych możliwości?Neguje,wyzywam,nie przyznaje racji?Niekoniecznie muszę się zgadzać z punktem widzenia kogoś i każdy ma swój,to nie oznacza,że zaprzeczam o innych doświadczeniach lub tylko mówię o swoich.
gosica306
zarejestrowany użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: czw sty 19, 2017 2:24 pm

Re: Niecodzienne zapytanie

Post autor: gosica306 »

A ja ostatnio w przepływie jakichś dziwnych uczuć delikatnie popieściłam dłonią swojego psychiatra mężczyznę. Znamy się 20 lat i powiedział mi później przez telefon ze mi wybacza😁😁😁 i co? Bardzo się lubimy.
lmp
zaufany użytkownik
Posty: 288
Rejestracja: pn maja 18, 2015 12:38 am
płeć: mężczyzna

Re: Niecodzienne zapytanie

Post autor: lmp »

@up
eh ja do swojej psychiatry nawet telefonu nie mam ani zadnego kontaktu :(
Awatar użytkownika
AgaAgnieszka
bywalec
Posty: 67
Rejestracja: pt maja 26, 2017 8:08 am
Status: Uczeń
Gadu-Gadu: Brak

Re: Niecodzienne zapytanie

Post autor: AgaAgnieszka »

Mnie psycholog dotykala Palcem. Krepujace. Mozna powiedzieć ze "zmolestowala" bo mowilam ze nie chce i nie lubie a Ona nadal swoje.
Awatar użytkownika
Meduzola
zaufany użytkownik
Posty: 3099
Rejestracja: śr wrz 13, 2017 5:44 pm

Re: Niecodzienne zapytanie

Post autor: Meduzola »

U NAS sanitariusz na zamkniętym kąpał ochoczo 80-letnią Joannę S. (po wylewie) i nic dziwnego, że krzyczała "Ty, *UJU", jak się do niej zbliżał... (rok 2015). To ja wolę Obiady Czwartkowe, niż Środowe Kąpiele..!
Awatar użytkownika
Meduzola
zaufany użytkownik
Posty: 3099
Rejestracja: śr wrz 13, 2017 5:44 pm

Re: Niecodzienne zapytanie

Post autor: Meduzola »

Aha, i wiadomość do BELLA fashion z UK: Mój dziadek (Mamy ojciec, bohater i zdrajca) to twój biologiczny pradziadek..! Moje dzieci do Was przyjadą. Lubicie styl fancy? Ja rustykalny, to mój wiejski gen !!! Zofia była prawdziwa, a wasze buziunie są silikonowe!
Awatar użytkownika
Meduzola
zaufany użytkownik
Posty: 3099
Rejestracja: śr wrz 13, 2017 5:44 pm

Re: Niecodzienne zapytanie

Post autor: Meduzola »

PS. Żeby DZIECKO miało RUDE/ MIEDZIANE włosy, to gen (DNA) -NIERECESYWNY-musi pochodzić od OBOJGA rodziców= nosicieli genu recesywnego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „lekarze”