Szpital psychiatryczny w Złotowie

Moderator: Darius

Forum rules
W dyskusji ogólnej proszę używać działu powyżej, tutaj tylko o konkretnych szpitalach, przychodniach, etc.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
lori
zarejestrowany użytkownik

Szpital psychiatryczny w Złotowie

Postby lori » Mon Apr 02, 2012 5:42 pm

Czy był ktoś z Was tam? prosze o opinie na temat tego szpitala w Złotowie.

z gory dziekuje Lori
"Kiedy rozmawiam z Bogiem to sie modle,ale kiedy Bóg mówi do mnie cierpie na Schizofrenie"

10000 tabletek
500 opakowań
250 recept
8 lekarzy
4 szpitale
1 debil

marcelinka
zaufany użytkownik

Re: Szpital psychiatryczny w Złotowie

Postby marcelinka » Thu Jun 21, 2012 7:54 pm

Mi ten szpital nie raz uratował życie ;) Lubię i ufam i rozmawiam tylko z jednym lekarzem (u ktorego leczę się już kilka dobrych lat) reszta jest do bani. Ogólnie pobyt fajny, bo dużo atrakcji. Terapia zajęciowa spełnia swoją rolę ;) Psycholodzy też fajni, o sanitariuszach nie wspomnę - są fantastyczni. Ogólnie polecam - mi pobyt w tym szpitalu zawsze pomagał :)
Każdy zachód jest zapowiedzią poranka, Uśmiechaj się codziennie bo warto, niezależnie od pory dnia :)

angleblue63
zarejestrowany użytkownik
Status: kdjfcvhbxd d;lfv dsfop sdfvdfkjldf dflvjdf odf df v;dfodf dflv df 1265.................
Gadu-Gadu: 1654

Postby angleblue63 » Wed Jan 09, 2013 12:27 pm

w tym radosnym uniesieniu pozostanie już wielu cyklo-jazdy nieleczone schizo-fazy nieleczone i dół depresji pozostanie bo psychiatryk zamykają a my chorzy tak wesoło zapierdzielać po ulicach wciąż będziemy i się psychicznie nie wyprostujemy

suszi229
zaufany użytkownik

Postby suszi229 » Thu Jan 28, 2016 9:31 pm

ja miałem zaszczyt byc w tym szpitalu az 8 razy spedziłem w nim jakis rok czasu znam tam kazdy zakamarek, powiem tak troche tam pilnuja dyscypliny łózka trzeba scielic samemu i to sprawdzja w dzień na dwie godziny sa zamykane sale zeby nie spac w dzien no i jest zakaz palenia i tego bardzo pilnuja po wizycie bliskich pacjeci sa przeszukiwani czy nie przemycaja papierosów a tak to zwykły psychiatryk zajecia park do spaceru telewizor stół do pingla kawiarenka

Wspaniale
zaufany użytkownik

Postby Wspaniale » Thu Jan 28, 2016 11:28 pm

tam pilnuja dyscypliny łózka trzeba scielic samemu i to sprawdzja w dzień na dwie godziny sa zamykane sale zeby nie spac w dzien no i jest zakaz palenia i tego bardzo pilnuja po wizycie bliskich pacjeci sa przeszukiwani czy nie przemycaja papierosów
Ze szpitalem to chyba niewiele ma wspólnego, z więzieniem owszem.

Return to “placówki służby zdrowia”