.

Moderator: Darius

Forum rules
W dyskusji ogólnej proszę używać działu powyżej, tutaj tylko o konkretnych szpitalach, przychodniach, etc.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Gehenna
zaufany użytkownik

.

Postby Gehenna » Fri Sep 03, 2010 2:31 pm

.
Last edited by Gehenna on Sat Jan 02, 2016 2:07 pm, edited 1 time in total.

pawelpabianice
zaufany użytkownik

Re: szpital Łódź

Postby pawelpabianice » Fri Sep 03, 2010 6:09 pm

Sądzę, że lepiej trafić do kliniki na Czechosłowackiej. Byłem tam wprawdzie 22 lata temu, ale już jak na tamte czasy było tam bardzo nowocześnie i przyjaźnie. Ale z tego co wiem łatwiej jest o miejsce w szpitalu przy Aleksandrowskiej. A uważam, że nie należy czekać. W klinice cały czas chodziłem we własnych ubraniach. Ale jak byłem w innym szpitalu /w Pabianicach/ to najpierw trafiłem na obserwację, gdzie obowiązywały piżamy. Dopiero po jakimś czasie trafiłem na tzw. pobyt, oddział, w którym łóżka się ścieliło, były meble, czajnik do dyspozycji i sale chorych wyglądały jak pokoje w hotelach. Nosiło się co chciało. Pobyt w szpitalu psychiatrycznym to nic strasznego.
Pozdrawiam. Paweł.

Gehenna
zaufany użytkownik

.

Postby Gehenna » Sat Sep 04, 2010 11:24 pm

.

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Postby AntonPawlowicz » Sun Sep 05, 2010 1:54 am

To nie idz bo i poco? Zapisz sie do psychiatry, albo zadzwon do badz jakiego prywatnego w kazdej gazecie masz ze 20, to przyjedzie sam do Ciebie, pogadacie sobie, wyslucha Cie, zapisze leki, pros o te dobre, wybulisz 100we i po klopocie. Na kija komu szpital?

Gehenna
zaufany użytkownik

.

Postby Gehenna » Sun Sep 05, 2010 9:28 am

.

Darius
moderator
moderator

Postby Darius » Sun Sep 05, 2010 10:35 am

Cześć Atunia
Mama jak kocha to się nie załamie i zrozumie. A lepiej brać leki niż cierpieć ten wszechogarniający ból duszy i czuć pustkę. No i leki są zdrowsze od cięcia się skalpelem.
Pozdrawiam
Kocham życie - ale czy życie kocha mnie???

MAdzialena
zaufany użytkownik

Postby MAdzialena » Sun Sep 05, 2010 12:57 pm

Trzy lata temu byłam w szpitalu na Czechosłowackiej. Tam jest bardzo czysto i, przynajmniej na oddziale młodzieżowym, był pokój z radiem, telewizorem i różnymi fajnymi rzeczami plastycznymi. Ale pełno leków mi tam ładowali i często byłam w pasach albo kaftanie. Poza tym jest tam specjalny oddział dla schizofreników.

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Postby AntonPawlowicz » Sun Sep 05, 2010 2:14 pm

Nadal uwazam iz szpital jest Ci nie potrzebny, cynizmu nie bylo, raczej prostolinijnosc, wybacz jesli tak to zabrzmialo. Abilify bierz, to dobry lek, tylko dawka zaduza na poczatek, wystarczy 15mg. Reszte popros o odstawienie jak nie chcesz byc senna. Samo abilify w zupelnosci wystarczy, tylko w sumie rozumiem dlaczego ci podaja tyle, chca wykonac "mocne uderzenie" w kierunku choroby, ale nieraz to trudne dla chorego do zniesienia i tez pochlania wiele sil. Niestety na dzialanie abilify trzeba czekac troche, pierwsza poprawa tak po tygodniu, tylko te dodatkowe leki, faktycznie moga sie pojawic skutki uboczne, przez co bedziesz miala wrazenie trucia. Znam ten bol, mam tez blizny, pamietam jak z krwia on wycieka, lecz to jest krotkotrwala ulga, potem nadchodza wyrzuty sumienia i bol wraca, a blizny zostaja. Dobry by byl dla Ciebie solian, mi strasznie pomogl, a dzialanie terapetyczne juz po trzech dniach, moze wyblagaj o niego, pewno by Ci sie udalo skoro dostalas abilify. Abilify jest nowe, dobre ale ma troszeczke inne dzialnie, wolniejsze i uderza troszke w inna sfere choroby. Uwierz, ten solian to cudowny srodek, zmienisz stosunek do wszystkiego, wszystko zobczysz inaczej tak zdrowo, czysto i przejzyscie, bol prysnie jakby go nigdy nie bylo! Niech Ci wypisza nawet dawke 400mg, bierz tylko 200 wtedy i nieczego wiecej, zadnych innych lekow do tego, daje glowe iz szpital nie bedzie potrzebnyI Ja mialem trzy skierowania, mam je nadal na pamiatke, ale postanowilem brac leki i sie obeszlo. Twoj wybor, Twoja decyzja.

redaktor
zaufany użytkownik

Postby redaktor » Tue Aug 13, 2013 5:36 pm

Jeśli już, to na Czechosłowacką, na oddział S.

Mickey
zaufany użytkownik
Status: freelancer - CG

Postby Mickey » Tue Aug 13, 2013 5:48 pm

Jeśli masz myśli samobójcze i samookaleczenia to powinnaś iść do szpitala. Psychiatra który leczy ambulatoryjnie, nie podejmie się twojego leczenia, bo jest zbyt duże niebezpieczeństwo że coś sobie zrobisz, a on ponosi odpowiedzialność.

W szpitalu jest ok, ja zaliczyłem jeden pobyt i dobrze to pamiętam. Jak już poczułem się lepiej to był po prostu hotel, poznałem fajnych ludzi, pograłem w ping ponga, poznałem fajną dziewczynę z którą byłem przez jakiś czas. generalnie luzik, zero stresów. Idź do szpitala, trzeba zadbać o siebie i swoje zdrowie.

pogrzebany żywcem
zaufany użytkownik

Postby pogrzebany żywcem » Tue Aug 13, 2013 5:49 pm

Kurde temat sprzed trzech lat.

Damian77777
zaufany użytkownik

Postby Damian77777 » Thu Aug 15, 2013 6:46 am

Lepiej umrzeć niż tam trafić jak się nigdy tam nie było.Po "Pierwszym"razie to niektorzy po jakims czasie sami tam wracają by czuć się normalnie wśród swoich i nie wstydzić się niczego.Sam miałem takie plany jak przegrałem raz 600zł w 10 minut w pokera(byłem dramatycznie załamanyhazard to jedyne co sprawia że nie myśle o tym co mnie spotkało) mielismy jechać cała rodziną na izbe gadalismy o tym bo nie miałem po co żyć.5 dni pozniej wygrałem na zakładach piłkarskich 500zł za ostatnie oszczędności i odżyłem.Lepiej tam nie trafić tylko w ostatecznej ostateczności.Szatan tworzył te szpitale.

zigi
zaufany użytkownik

Postby zigi » Sat Aug 17, 2013 4:08 pm

Szatan tworzył te szpitale.
:lol:
My Way My Generation
"Ludzie wystarczająco szaleni, by sądzić, że mogą zmienić świat, są tymi, którzy go zmieniają."
... najpierw myśleć, potem zmieniać, zawsze kochać...

Gehenna
zaufany użytkownik

.

Postby Gehenna » Fri Oct 04, 2013 1:52 pm

.

Damian77777
zaufany użytkownik

Postby Damian77777 » Sat Oct 05, 2013 1:35 am

Bylas w tym samym szpitalu za każdym razem ???
Jeżeli w róznych to jak oceniasz różnice między szpitalami /?

Return to “placówki służby zdrowia”