W szpitalach psychiatrycznych mają podsłuchy i kamery

Moderator: Darius

Forum rules
W dyskusji ogólnej proszę używać działu powyżej, tutaj tylko o konkretnych szpitalach, przychodniach, etc.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
misiek25
zaufany użytkownik

W szpitalach psychiatrycznych mają podsłuchy i kamery

Postby misiek25 » Sun Nov 26, 2017 11:01 pm

Sam sie o tym przekonałem będąc w dwóch szpitalach ,ich stać na wszystko ,jeden to byla klinika Oddział II fk Mazowieckiego Specjalistycznego Odziału w Pruszkowie _Tworki ,mieli kamery na każdym pokoju i korytarzach oraz podsłuchy w kazdym miejscu ,wszędzie mają nawet w łazienkach ,nie wiem czy w celach naukowych ,czy chcą sprawdzić czy pacjent nie np wymysla ,napewno nie jest tak że szpitala nie stać na papier toaletowy ,na wszystko ich stać a na pensje dla personelu napewno ,wiem że to wszystko nagrywają i po jakimś czasie to usuwają ,W Gabinetach w PZP tez u mnie w miescie są zainstalowane kamery i podsłuchy, wiem ze brzmi to jak paranoja i jak ktoś to przeczyta pomyśli ze to głupota ,nawet sam będąc w szpitalu nie wierzyłem własnym oczom .
Wydaje mi się że nie długo sie wszyscy o tym dowiedzą ,u mnie wywołuje to większy lęk .
skorpion :0)

hvp2
zaufany użytkownik

Re: W szpitalach psychiatrycznych mają podsłuchy i kamery

Postby hvp2 » Sun Nov 26, 2017 11:45 pm

Ależ to po prostu JEST paranoja!!! :icon-mrgreen:

pamal
zaufany użytkownik

Postby pamal » Sun Nov 26, 2017 11:51 pm

Po co pielęgniarki w takim razie sprawdzają w nocy czy wszyscy w swoich łóżkach przebywają jeśli mają taki monitoring?

misiek25
zaufany użytkownik

Postby misiek25 » Mon Nov 27, 2017 12:07 am

to nie jest paranoja, pielegniarki juz nie sprawdzaja po salach czy pacjeci śpia tam w dyżurkach maja duzy ekran podzielony na iles kwadracików i w każdym widać co sie dzieje w danym pokoju. Ale nie dość że maja monitoring to maja też podsałuchy i wszystko sobie odsłuchuja lub sluchaja na bierzacą. Pierszy raz z monitoringem i podsluchami miałem doczynienia w 2012 w klinice na oddziale 2FK w szpitalu w Pruszkowie , pozniej w innej miejscowości Monitoring i kamery widać ,nie mówią ze mają je nawet w łazienkach itd ,gorzej z podsłuchami ,ja sie bardzo szybko zorientowalem ,sami sie wydali. Tak chyba już jest wszędzie albo bedzie. Całe szczeście chyba dawno nie leżeliści na oddziale w szpitalu psychiatrycznym :) Pozdrowienia

misiek25
zaufany użytkownik

Postby misiek25 » Mon Nov 27, 2017 12:15 am

A tam gdzie leżałem na stronie internetowej napisali że na modernizacjie oddziau dostali 2 milony złotych wszystko odnowili ,zamontowali tez monitoring i podsłuchy niestety. Te podsłuchy i kamery tak na prawde to i nie jest duży koszt. Z Poczatku myślałęm ze tylko w Instytutach i klinikach tak gdzie przeprowadzają badania zamontowali :shock: kamery i podsłuchy ,a jak poszedłem do szpitala na oddział w innym miasteczku to zdziwiłem. :shock: Kamery widać wszedzie gorzej jest z podsłuchami :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :angelic-green:

wowo21975
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 9697465

Postby wowo21975 » Mon Nov 27, 2017 12:17 am

Nikt ci i tak nie uwierzy jeśli nie poprzesz tego publikacjami lub jakimś artykułem.

misiek25
zaufany użytkownik

Postby misiek25 » Mon Nov 27, 2017 12:22 am

Na pewno kamery bedą jak nie juz są na każdym oddziale ,gorzej z podsłuchami trzeba miec dobry słuch zeby sie zorientowac.

misiek25
zaufany użytkownik

Postby misiek25 » Mon Nov 27, 2017 12:23 am

Zreszto w wiezieniach tak mają to czemu niby w szpitalach psychiatrycznych mieli by inaczej?

wowo21975
zaufany użytkownik

Postby wowo21975 » Mon Nov 27, 2017 1:13 am

Daj jakiś artykuł o kamerach i podsłuchach w szpitalach psychiatrycznych.

pamal
zaufany użytkownik

Postby pamal » Mon Nov 27, 2017 1:34 am

Zreszto w wiezieniach tak mają to czemu niby w szpitalach psychiatrycznych mieli by inaczej?
Bo chorzy psychicznie są przewrażliwieni na tym punkcie, poza tym mają prawo do prywatności. Zresztą nie byłam w więzieniu a w szpitalu psychiatrycznym owszem ostatnio i pielęgniarka zaglądała w nocy do pokojów a w korytarzu miała krzesło obserwacyjne na korytarz, bez żadnego monitora.

wowo21975
zaufany użytkownik

Postby wowo21975 » Mon Nov 27, 2017 2:35 am

Swego czasu też szukałem kamer w szpitalu, nawet na obserwacyjnej podejrzewałem że mają kamery. Nie tęsknie za tym stanem umysłu.

pamal
zaufany użytkownik

Postby pamal » Mon Nov 27, 2017 2:41 am

A ja ostatnio jeśli mam odlot to tylko uważam, że w internecie jestem śledzona ktoś włamuje się do komórki. Moje poczucie bycia obserwowaną, tak jak i moje życie, przeniosło się w całości do internetu.
Ale to chyba nie paranoja kiedy myślę, że znajomi i sąsiedzi mogą czytać to otwarte forum.

misiek25
zaufany użytkownik

Postby misiek25 » Mon Nov 27, 2017 3:41 am

http://www.szpital.ostroleka.pl/oddzial ... somatyczny.
To jest strona oddziału w którym leżałem jest tam na pisane że jest monitoring ,wszędzie są kamery , w nie których miejscach są ale nie mówią jak np w ĺazienkach : w razie jak by ktoś chciał sobie coś zrobić, są nawet w ubikacjach i pod prysznicem i jeszcze jedna życz o której nie pisza to to że sa wszedzie podsłuchy, nagrywają ludzi, jak leżałem w klinice wiedziałem że do celów badawczych albo sprawdzają czy ktoś nie świruje ,ale okazuje się że na małych oddziałach też tak maja

e d e n
bywalec

Postby e d e n » Mon Nov 27, 2017 12:38 pm

Jak te sprawy cieszą, w końcu ktoś dba o nasze bezpieczeństwo, dodam, że pod prysznicem też się łatwo poślizgnąć na mydle.

dzwonkowy
zaufany użytkownik
Status: schizofrenik - rezydent

Postby dzwonkowy » Mon Nov 27, 2017 9:41 pm

Swego czasu też szukałem kamer w szpitalu, nawet na obserwacyjnej podejrzewałem że mają kamery. Nie tęsknie za tym stanem umysłu.
Tak, to jest paranoidalny stan umysłu.

Ja szukałem kiedyś kamerki w muszli klozetowej u znajomej :lol: :auto-ambulance:

Misiek, my wiemy z doświadczenia, że to jakiś schiz z tymi podsłuchami i kamerami. Ale Ty wiesz swoje...
Każdy dźwiga własny schiz.

Return to “placówki służby zdrowia”