Nowe w Krakowie Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego im. Prof. Antoniego Kępińskiego ul. Olszańska 5

Moderator: Darius

Forum rules
W dyskusji ogólnej proszę używać działu powyżej, tutaj tylko o konkretnych szpitalach, przychodniach, etc.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
lemro
zaufany użytkownik

Nowe w Krakowie Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego im. Prof. Antoniego Kępińskiego ul. Olszańska 5

Postby lemro » Sat May 28, 2016 1:35 pm

Wystarczy tylko się uśmiechnąć, by ukryć zranioną duszę i nikt nawet nie zauważy, jak bardzo cierpisz....

oiselle
zaufany użytkownik

Re: Nowe w Krakowie Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego im. Prof. Antoniego Kępińskiego ul. Olszańska 5

Postby oiselle » Wed Sep 14, 2016 7:12 pm

Tutaj chodzę na oddział dzienny.
Jest ok.
No more death

Prawie Zle
bywalec

Re: Nowe w Krakowie Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego im. Prof. Antoniego Kępińskiego ul. Olszańska 5

Postby Prawie Zle » Wed Sep 14, 2016 7:37 pm

byłem wyzerowany w sensie świadomości. przeszłość przestała istnieć. tylko dlatego, że do niej nie wracałem zachowywałem pozory równowagi. niestety psycholog zaczęła trochę grzebać w niej i się gorzej poczułem. Przerwałem oddział dzienny.

gdyby nie to, to pewnie dalej bym żył w wykreowanym świecie. dzisiaj jestem zdrowy.
jeżeli chodzi o analogie to stonka czy płetwal błękitny żyją, istnieją, odczuwają że żyją. stonka nawet odczuwa przyjemność kiedy wpierdala liścia ziemniaka. Bóg na nich nie ma wpływu nie odczuwają go w swoim życiu. Bo kiedy i jak?

AntonPawlowicz
zaufany użytkownik

Postby AntonPawlowicz » Wed Sep 14, 2016 10:40 pm

Zdrowie to pojecie wzgledne, wszystko zalezy od punktu odniesienia.

Return to “placówki służby zdrowia”