Oddział dzienny ExCordis w Lublinie

Moderator: Darius

Forum rules
W dyskusji ogólnej proszę używać działu powyżej, tutaj tylko o konkretnych szpitalach, przychodniach, etc.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
User avatar
JagodowyWilkołak
zaufany użytkownik
Posts: 6618
Joined: Fri Feb 06, 2015 2:42 pm
płeć: mężczyzna

Oddział dzienny ExCordis w Lublinie

Postby JagodowyWilkołak » Sun Jul 05, 2015 10:38 am

http://www.excordis.pl/
W Ex CORDIS Ośrodku Psychiatrii Środowiskowej i Psychoterapii zapewniamy porady psychiatryczne, psychologiczne, psychoterapię i interwencję kryzysową osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej, doświadczających depresji, lęku, poczucia pustki, konfliktów w otoczeniu, chcącym poprawić jakość swoich relacji z innymi ludźmi. Wspieramy w odnajdowaniu i rozwijaniu własnych zasobów, pogłębianiu świadomości siebie.

W Ex CORDIS swoją działalność prowadzi Zespół Leczenia Środowiskowego, którego oferta skierowana jest w szczególności do osób chorujących psychiczne pozostających w izolacji społecznej, z małą motywacją do leczenia czy ciężkim przebiegiem choroby. Odpowiedzią na te problemy są oddziaływania terapeutyczne bezpośrednio w środowisku pacjenta, dlatego Zespół Leczenia Środowiskowego zapewniana ciągłą, zindywidualizowaną specjalistyczną opiekę sprawowaną przez lekarzy psychiatrów, psychologów, psychoterapeutów, pielęgniarki oraz pracownika socjalnego w ramach wizyt domowych.

Od 2012r. w Ex CORDIS funkcjonuje Oddział Dzienny Psychiatryczny (Ogólny) i Rehabilitacyjny, zapewniający kompleksową terapię skierowaną dla osób z zaburzeniami psychicznymi, które wymagają intensywnych oddziaływań terapeutycznych.
Tutaj chodzę do lekarza i będę na Oddział Dzienny.
Don't worry, be chory. :)

Return to “placówki służby zdrowia”

Who is online

Users browsing this forum: CommonCrawl [Bot] and 0 guests