Czy szpitale psych. są bezpieczne ?

Moderator: Darius

Forum rules
W dyskusji ogólnej proszę używać działu powyżej, tutaj tylko o konkretnych szpitalach, przychodniach, etc.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Matt
moderator
moderator

Czy szpitale psych. są bezpieczne ?

Postby Matt » Thu Jan 08, 2015 11:31 am

Umorzone śledztwo ws. strzałów w szpitalu psychiatrycznym
Umorzeniem z powodu niewykrycia sprawcy zakończyło się śledztwo w sprawie usiłowania zabójstwa pacjenta przebywającego w szpitalu im. Babińskiego w Krakowie - poinformował rzecznik Prokuratury Apelacyjnej w Krakowie prok. Piotr Kosmaty.Śledztwo dotyczyło zdarzenia z 28 listopada 2013 roku, kiedy personel Szpitala Specjalistycznego im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie zawiadomił policję o odgłosach przypominających wystrzały z pistoletu. Podczas oględzin w jednej z łazienek znaleziono dwie przestrzeliny w szybie. Jak ustalono, strzały padły z zewnątrz budynku i oddano je z broni palnej; w łazience znajdował się wtedy 38-letni Janusz K., który nie doznał obrażeń.
http://wiadomosci.onet.pl/krakow/umorzo ... znym/w7eck

Kurcze aż strach myśleć że tacy ludzie trafiają do szpitali psychiatrycznych - nie ciekawie !
W całym chaosie jest kosmos
w całym nie porządku sekretny porządek.

devil89
zaufany użytkownik
Status: Anioł Stróż

Re: Czy szpitale psych. są bezpieczne ?

Postby devil89 » Thu Jan 08, 2015 12:40 pm

Czytałem to, straszne. Ja jak byłem 2 raz w szpitalu to pacjent rzucił się na mnie ze szczoteczka ale zawołałem sanitariusza, trochę go przytrzymałem i wzięli go w pasy do izolatki; D.
"Nieważne jak zaczynasz ważne jak kończysz..."

Mickey
zaufany użytkownik
Status: freelancer - CG

Postby Mickey » Fri Jan 09, 2015 2:33 am

Z tego wynika że strzelał ktoś z zewnątrz, czyli nie pacjent. Albo jakiś furiat, albo jakieś porachunki.

miki666
zarejestrowany użytkownik
Status: zawodowy drapacz pierza...

Postby miki666 » Tue Jun 09, 2015 8:57 pm

Umorzone śledztwo ws. strzałów w szpitalu psychiatrycznym
Umorzeniem z powodu niewykrycia sprawcy zakończyło się śledztwo w sprawie usiłowania zabójstwa pacjenta przebywającego w szpitalu im. Babińskiego w Krakowie - poinformował rzecznik Prokuratury Apelacyjnej w Krakowie prok. Piotr Kosmaty.Śledztwo dotyczyło zdarzenia z 28 listopada 2013 roku, kiedy personel Szpitala Specjalistycznego im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie zawiadomił policję o odgłosach przypominających wystrzały z pistoletu. Podczas oględzin w jednej z łazienek znaleziono dwie przestrzeliny w szybie. Jak ustalono, strzały padły z zewnątrz budynku i oddano je z broni palnej; w łazience znajdował się wtedy 38-letni Janusz K., który nie doznał obrażeń.
http://wiadomosci.onet.pl/krakow/umorzo ... znym/w7eck

Kurcze aż strach myśleć że tacy ludzie trafiają do szpitali psychiatrycznych - nie ciekawie !
Albo się straszy wszystkich w jakimś konkretnym celu. Kolega był i nie narzekał.

Return to “placówki służby zdrowia”