Nie swoje zycie schizofrenia marnowala

Moderator: Darius

Forum rules
W dyskusji ogólnej proszę używać działu powyżej, tutaj tylko o konkretnych szpitalach, przychodniach, etc.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
F20
zaufany użytkownik
Status: Mentczennnik
Gadu-Gadu: 9

Nie swoje zycie schizofrenia marnowala

Postby F20 » Fri Oct 24, 2014 4:45 pm

Zamiast moc cos przezyc w zyciu dobrego ludzie zakladaja rodziny przezywaja milosci rozwijaja sie mi zamiast tego schizofrenia zasponsorowala nerwowy kosmar kiedy probowalem zalozyc rodzine to mnie rujniwal zamiast przezywac cos pieknego zamiast zdobywac cos w zyciu to kialem nerwowe pieklo wciskajace mnie w to co jest dlamnie frustrujace zamiast moc wypoczywac na urlopie to dochodzilem domsiebie po orobach samobujczych na urlopie albo dni urlopowe szly na chorych bliskich. Wciagu calej mojej pracy bykem tylko raz na urlopie i to z kobieta ktorej niekochakem bo mnie tak schizofrenia ladnie ustawila .
Chcialbym zeby mna bawilmsie nieprzecietny lajdak.

miki666
zarejestrowany użytkownik
Status: zawodowy drapacz pierza...

Re: Nie swoje zycie schizofrenia marnowala

Postby miki666 » Tue Jun 09, 2015 9:03 pm

Zamiast moc cos przezyc w zyciu dobrego ludzie zakladaja rodziny przezywaja milosci rozwijaja sie mi zamiast tego schizofrenia zasponsorowala nerwowy kosmar kiedy probowalem zalozyc rodzine to mnie rujniwal zamiast przezywac cos pieknego zamiast zdobywac cos w zyciu to kialem nerwowe pieklo wciskajace mnie w to co jest dlamnie frustrujace zamiast moc wypoczywac na urlopie to dochodzilem domsiebie po orobach samobujczych na urlopie albo dni urlopowe szly na chorych bliskich. Wciagu calej mojej pracy bykem tylko raz na urlopie i to z kobieta ktorej niekochakem bo mnie tak schizofrenia ladnie ustawila .
Chcialbym zeby mna bawilmsie nieprzecietny lajdak.
Schizofrenia nie istnieje. Także opowiadasz sobie i innym historie, na temat czegoś, co nie istnieje. Jest grupa jak nie rzesza warunków w społeczeństwie, przez te warunki cierpimy i po jakims czasie nam odwala. Mnie odwalało nieraz. Zdiagnozowano u mnie cośtam dwubiegunowe. Nie wierz w to co piszesz. Niczego nie straciłeś ponieważ nic nie było do zyskania. To biedbe masy pozyskane przez ten sk...ły aparat manipulowane i wysysane. Nie umiemy sobie w tym radzić, dlatego pojawiają się zaburzenia nerwowe itp.

Ja mam ochote wziąć nieraz kałasza i wy...ć wszystkich sk.... jak jestem w stanie pobudzenia. Radze sobie jako tako przez modlitwe do Jezusa, lub słucham mantr na yt. Cóż mi pozostalo ? Nikt się nami nie interesuje. Pomódl się do Jezusa i uwierz, tutaj na ziemi nikt nam nie pomoże.

Włącz sobie Snatam Kaur w yt i niczego nie oceniaj, po prostu bądź. Te manetry sprawiają że człowiek jakoś odżywa. Problem w tym, że ja ciągle ich słucham bo ludzie z zewnątrz osiągają mistrzostwo obrzydliwości.

Return to “placówki służby zdrowia”