Czechosłowacka w Łodzi- dół a góra

Moderator: Darius

Forum rules
W dyskusji ogólnej proszę używać działu powyżej, tutaj tylko o konkretnych szpitalach, przychodniach, etc.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
redaktor
zaufany użytkownik

Czechosłowacka w Łodzi- dół a góra

Postby redaktor » Tue Aug 13, 2013 5:23 pm

Byłem tam dwa razy.

Na dole jest nieciekawie- nigdzie nie można wychodzić, jest to oddział zamknięty, za moich czasów wszyscy tam strasznie kopcili- można bylo palić.

Za to na górze- miód malina, wygodne małe pokoiki, dość intensywne zajęcia, możliwość wyjścia poza teren oddziału do biblioteki, do barku i spacery, a także do sklepu poza teren szpitala.

Był tam ktoś kiedyś ?.

Gehenna
zaufany użytkownik

Re: Czechosłowacka w Łodzi- dół a góra

Postby Gehenna » Sat Dec 21, 2013 11:14 pm

byłam tylko na dole, ale to był i tak luksus w porównaniu z Kochanówką.
Po jakimś czasie dostawało się wolne wyjścia z oddziału, więc nie było tragicznie.
Atmosfera, podejście personelu raczej spoko. Minusem było to, że każdemu kruszono leki (bleeee)
Na Czechosłowackiej nie było też takich kradzieży jak w Kochanówce, jak zostawiłam paczkę fajek na stoliku w palarni to spokojnie czekała na mnie, albo ktoś przynosił mi ją do pokoju.

redaktor
zaufany użytkownik

Postby redaktor » Mon Dec 23, 2013 7:47 pm

Sensowna tam była np. muzykoterapia. Muzykę poważną czasem puszczały psycholożki :D .

tomsoul
zaufany użytkownik

Postby tomsoul » Wed Jun 28, 2017 10:41 pm

Odgrzeje kotlet.

Ja byłem kiedyś w 2002 roku odwiedzić koleżanke świętej pamięci, w Kochanówku to widziałem jakie tam są warunki. Przy Kochanówku, czechosłowacka to luksus.

wowo21975
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 9697465

Postby wowo21975 » Wed Jun 28, 2017 10:46 pm

byłam tylko na dole, ale to był i tak luksus w porównaniu z Kochanówką.
Po jakimś czasie dostawało się wolne wyjścia z oddziału, więc nie było tragicznie.
Atmosfera, podejście personelu raczej spoko. Minusem było to, że każdemu kruszono leki (bleeee)
Na Czechosłowackiej nie było też takich kradzieży jak w Kochanówce, jak zostawiłam paczkę fajek na stoliku w palarni to spokojnie czekała na mnie, albo ktoś przynosił mi ją do pokoju.
To rzeczywiście super skoro tak postępowali chorzy. W moim szpitalu w Polsce w Choroszczy to wszystko trzeba było nosić przy tyłku.

tomsoul
zaufany użytkownik

Postby tomsoul » Wed Jun 28, 2017 10:52 pm

Ja mam niestety bardzo odmienne doświadczenia...

Return to “placówki służby zdrowia”