Szpital psychiatryczny w Choroszczy

Moderator: Darius

Forum rules
W dyskusji ogólnej proszę używać działu powyżej, tutaj tylko o konkretnych szpitalach, przychodniach, etc.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Alex1950
zaufany użytkownik

Re: Szpital psychiatryczny w Choroszczy

Postby Alex1950 » Sat Mar 31, 2018 1:43 pm

Oby wszystkie ewentualne "nieprawidłowości" nie zostały zatajone, a podane zostały do informacji publicznej.
Nie przestawaj się uśmiechać, bo to sprawia że jesteś najpiękniejsza

wowo21975
zaufany użytkownik
Gadu-Gadu: 9697465

Postby wowo21975 » Sat Mar 31, 2018 6:37 pm

Oby wszystkie ewentualne "nieprawidłowości" nie zostały zatajone, a podane zostały do informacji publicznej.
Alex też mam taką nadzieję, tylko obawiam się że pacjent będzie na szarym końcu w tym wszystkim.

Alex1950
zaufany użytkownik

Postby Alex1950 » Sun Apr 01, 2018 3:06 pm

Alex też mam taką nadzieję, tylko obawiam się że pacjent będzie na szarym końcu w tym wszystkim.
Obawy w pełni uzasadnione. I zapewne tak będzie. Mogliby przeprowadzić anonimowy wywiad z jednym z pacjentów. Tylko chętnych na taką rozmowę. Wtedy poznalibyśmy prawdziwą prawdę.

wowo21975
zaufany użytkownik

Postby wowo21975 » Sun Apr 01, 2018 4:47 pm

Obawy w pełni uzasadnione. I zapewne tak będzie. Mogliby przeprowadzić anonimowy wywiad z jednym z pacjentów. Tylko chętnych na taką rozmowę. Wtedy poznalibyśmy prawdziwą prawdę.
Myślę że nikt z pacjentem nie będzie rozmawiał bo wiadomo, wariat i plecie od rzeczy i jeszcze jest w czasie trwania hospitalizacji.

Alex1950
zaufany użytkownik

Postby Alex1950 » Tue Apr 03, 2018 4:33 pm

Myślę że nikt z pacjentem nie będzie rozmawiał bo wiadomo, wariat i plecie od rzeczy i jeszcze jest w czasie trwania hospitalizacji.
Pewnie by tak było. Złe podejście. Jest w szpitalu psychiatrycznym, to wiadome - plecie bzdury. Tylko w każdym szpitalu są lżejsze i cięższe przypadki.

wowo21975
zaufany użytkownik

Postby wowo21975 » Wed Apr 04, 2018 3:01 am

Raczej nikt by nie wnikał czy ciężki czy też lekki przypadek, było by po prostu chory i tyle.

wowo21975
zaufany użytkownik

Postby wowo21975 » Sat Jun 23, 2018 10:02 pm

Już ponad 5 lat nie było mnie w szpitalu w Choroszczy, sukces jak nic, zaoszczędziłem na zdrowiu.

wowo21975
zaufany użytkownik

Postby wowo21975 » Thu Aug 09, 2018 11:39 pm

Pozdrawiam panie z sali terapii w Choroszczy z oddziału jak dobrze pamiętam czwartego. Chciałbym przypomnieć że wspominałem dla drogich pań że wybieram się do Anglii i nie było to moje urojenie jak mogły pomyśleć ale plan który zrealizowałem. Mieszkam teraz na stałe w Anglii i nie zamierzam wracać już do Polski.

wowo21975
zaufany użytkownik

Postby wowo21975 » Sat Aug 18, 2018 1:45 am

https://www.youtube.com/watch?v=CAYdeAuGH4s Jak wrzuciłem komentarz pod filmem to już widzę że komentarze zostały zablokowane, był mniej więcej taki; Lekarze 7 tysięcy zasadniczej a chorzy chleb z margaryną na śniadanie i kolację. Widocznie komuś się nie podobał.

F20
zaufany użytkownik
Status: Elektrotechnik
Gadu-Gadu: 63718896

Postby F20 » Sat Aug 18, 2018 11:04 pm

Akurat lekarze psychiatrzy to jest najmniej odpowiedzialny zawód. Na sekcji zwłok przecież nic nie wyjdzie, kiedy popełnią błąd w sztuce. Idą tam największe nieudaczniki bo tak naprawdę nie trzeba nic wiedzieć i nic umieć. Trzeba mieć olbrzymią wiedzę z psychiatrii żeby stwierdzać odchyłki od normy pacjenta ? A może psychiatria polega na wysublimowanym faszerowaniu lakami ? i jest to tak wielka sztuka, że wręcz pospolity internista nie dał by rady ?. Psychiatrzy to darmozjady w śród lekarzy, a sama polska psychiatria jest bardzo uboga i polega jedynie na nafaszerowaniu pacjenta prochami.

wowo21975
zaufany użytkownik

Postby wowo21975 » Sun Aug 19, 2018 12:15 am

Teraz już wiem że psychologiem i psychiatrą muszę być sam dla siebie. Oczywiście leków sobie nie przepiszę ale...Wizyta u lekarza pół godziny na trzy, cztery miesiące, resztę czasu spędzam sam i sam też walczę z wszystkimi objawami które mam, nie tylko chorobowe ale i polekowe. Jak tu więc nie być dla siebie własnym psychologiem i psychiatrą skoro chcę czuć się jak najlepiej i być szczęśliwym. Z perspektywy czasu wiem że teraz jest lepiej, jednak w dużym stopniu zawdzięczam to sobie a lekarze czasami coś doradzą i LEKI. Trzeba walczyć samemu bo lekarz za nas tego nie zrobi, życia za nas nie przeżyje. Chyba trzeba być wojownikiem, słabi nie dadzą rady. Dobrze że mam siły i charakter, inaczej byłoby bardzo źle ze mną. Byli tacy lekarze co chcieli zafundować mi takie leczenie że nic bym nie zrobił, zalekowali by mnie. Wsparło mnie rodzeństwo i to oni wyciągneli mnie z bagna bo było naprawdę źle. Gdyby nie to nie wiem jak potoczyły by się moje losy, różowo tego nie widzę. A lekarze są różni, lepsi gorsi i to chyba zależy od szczęścia czy trafimy do odpowiedniej osoby, jednak nie zwalnia nas z obowiązku żeby walczyć o siebie, tak to widzę na dzień dzisiejszy.

wowo21975
zaufany użytkownik

Postby wowo21975 » Wed Sep 05, 2018 10:52 pm

Już ponad 5 lat nie było mnie w szpitalu w Choroszczy, sukces jak nic, zaoszczędziłem na zdrowiu.
Właśnie, czy przez ten okres coś się zmieniło? Czy dalej po staremu?

wowo21975
zaufany użytkownik

Postby wowo21975 » Thu Sep 06, 2018 12:19 am

U mnie panie kochane ze szpitala w Choroszczy już prawie 5 letnia remisja, wszystko to po zmianie leku w UK.

wowo21975
zaufany użytkownik

Postby wowo21975 » Sun Sep 09, 2018 10:15 pm

Obecnie nic mi nie wiadomo na temat szpitala w Choroszczy, nawet chorzy nie piszą w tym temacie, choć pewnie od nich można byłoby dowiedzieć się najwięcej. Interesuje się tym bo w końcu ten szpital jest najbliższy miejscu mego zamieszkania w Polsce. Dla wiadomości mogę napisać że remisja jaką mam teraz jest drugą tak długą w moim życiu chorobowym. Pierwsza jednak była okupiona końskimi dawkami leków, nie chcę do tego wracać. Teraz idę na rekord i chcę pobić poprzednią remisję w długości jej trwania i myślę że to mi się uda. Wykorzystuje fakt że mam idealne warunki żeby ją zachować, leki są skuteczne a ja dbam o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne. Jeśli wszystko będzie się układać jak do tej pory to nic nie powinno się wydarzyć z moim zdrowiem.

wowo21975
zaufany użytkownik

Postby wowo21975 » Mon Oct 01, 2018 1:34 am

Będąc w szpitalu tutaj na miejscu w UK lekarz poprosił mnie o adres szpitala w Polsce, oczywiście podałem i tak teraz się zastanawiam czy nawiązali kontakt ze szpitalem w Choroszczy czy nie. Lekarz chciał historię leczenia w Polsce i słusznie bo powiedziałem mu że do Polski już nie wracam. Decyzja o pozostaniu w UK była świadoma bo i na dzień dzisiejszy nie myślę o powrocie, nie mam do czego i z czego utrzymać się w Polsce.

Return to “placówki służby zdrowia”