Podpisywaliście papiery na wstępie do szpitala a potem tego żałowaliście ?

Moderator: Darius

Regulamin forum
W dyskusji ogólnej proszę używać działu powyżej, tutaj tylko o konkretnych szpitalach, przychodniach, etc.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
jakotako
zaufany użytkownik

Re: Podpisywaliście papiery na wstępie do szpitala a potem tego żałowaliście ?

Postautor: jakotako » czw sie 10, 2017 10:38 pm

/.../ Pozatym trzykrotnie uciekałem ze szpitala na czechosłowackiej w Łodzi.
To coś słabo Cię tam pilnowali 8)
Gorąco polecam stronę o ciemnocie; http://bialewilki.com

tomsoul
zaufany użytkownik

Postautor: tomsoul » czw sie 10, 2017 10:52 pm

Ucieczka w pewnym stopniu jest prosta. Jak miałem 16 lat i byłem na młodzieżowym to po prostu się ubrałem, zszedłem na dół, strażnik spytał mnie się czy jestem studentem, powiedziałem że tak i już mnie nie było. W tym przypadku miałem farta. Drugi raz jak już byłem na "S" to zapisałem się na spacer i po prostu w czasie spaceru się oddaliłem i poszedłem. Dodam że na czechosłowackiej spacery są poza szpitalem w parku. A po raz trzeci oszukałem ordynatorke. Poprosiłem o 15 minutową przepustke do kiosku poza szpitalem. Ordynatorka staneła przedemną i tak że się wyraże popatrzyła na mnie jakby chciała wylookać czy coś nie kombinuje. Ale ja spokojnie stałem. Dostałem przepustke i też się oddaliłem.
Ogólnie najłatwiej jest oddalić się ze spaceru. Trzeba tylko pamiętać że każdą liste na spacer sprawdza lekarz i jak cos mu się nie spodoba to ze spaceru nici.

lmp
bywalec

Postautor: lmp » sob sie 12, 2017 3:17 am

tomsoul a co bylo dalej po ucieczce? psiarnia cie gonila czy cos?

tomsoul
zaufany użytkownik

Postautor: tomsoul » sob sie 12, 2017 9:01 am

Jak uciekłem to pewien odcinek poszedłem na piechote do przystanku gdzie jeżdziło 98 (obecnie po wybudowaniu trasy W-Z już nie ma tej linii) i wsiadłem w autobus i pojechałem na retkinie do domu gdzie mieszkam. Rodzice byli niewiem zarazem zdziwieni jak i przerażeni.
Także w każdym z tych trzech ucieczek nikt mnie nie gonił , żadna policja z psami tropiącymi czy coś takiego.
I powiedzmy sobie szczerze że inni pacjenci nie pierwszy i nie ostatni uciekli z tego szpitala. To akurat słyszałem od innych pacjentów.

jakotako
zaufany użytkownik

Postautor: jakotako » sob sie 12, 2017 12:11 pm

Co do ucieczek to założyłem osobny temat;
viewtopic.php?f=5&t=28714
Gorąco polecam stronę o ciemnocie; http://bialewilki.com

tomsoul
zaufany użytkownik

Postautor: tomsoul » sob sie 12, 2017 7:43 pm

Dodam tylko że we wszystkich trzech ucieczkach na następny dzień po ich dokonaniu moja mama jechała na następny dzień po moje rzeczy. Tyle że po pierwszej ucieczce(z młodzieżowego) lekarka namawiała mnie na powrót. Zresztą beskutecznie bo byłem w takim stanie że nie nadawałem się do koegzystencji z dzieciakami w moim wieku. A po drugiej i trzeciej ucieczce jak pisałem mama jechała po moje rzeczy a na następny dzień z kolei ja już sam jechałem po wypis. I nikt mnie nie zatrzymywał, a ordynatorka nawet nie była zła.
Także nie dajcie sobie wmówić że nie macie żadnych praw. Jeśli tylko nie stwarzacie zagrożenia dla siebie i innych zawsze możecie się wypisać albo jak w moim przypadku, uciec. A dlaczego uciekałem? Nie wytrzymywałem presji. Bardzo silny lęk, niepokój, podejrzliwość i człowiek nie wytrzymywał.

Maciejka34
bywalec

Postautor: Maciejka34 » sob sie 12, 2017 11:33 pm

szczerze mówiąc przy przyjęciu do szpitala bylam w takim stanie ze nie pamiętam czy cokolwiek podpisywałam. za to pamiętam że się wypisalam na żądanie po dwóch i pół tygodnia pobytu, bo źle się czułam w ciągłym, narzucajacym się towarzystwie niektórych chorych. po prostu pobyt w szpitalu przestał mi wówczas służyć. doszłam do siebie w domu.

tomsoul
zaufany użytkownik

Postautor: tomsoul » ndz sie 13, 2017 6:34 am

Ja zauważyłem że chorzy dzielą się na tych naprawde ciężko chorych jak i na tych lżej chorych. I ci lżej chorzy wykorzystują tych ciężej np. o fajki albo coś do jedzenia albo napoje. Natomiast ci ciężej no to cóż często nie kontaktują i dają się wykorzystywać.
Jeszcze dodam że na przestrzeni ostatnich powiedzmy 5 lat jest w szpitalach ponad połowa oddziału z ludzmi po dopalaczach. Dawniej np. w 2002 roku tego nie było... I ci po dopalaczach to też potrafią być cwaniaki... Wiem z autopsji...

Wróć do „placówki służby zdrowia”