Problemy z oczami

Tu można pisać nawet bez rejestracji, lecz postów nie da się po ich wysłaniu poprawić ani zlikwidować.

Moderator: Darius

Forum rules
W tym dziale mogą jako goście pisać bez rejestracji osoby szukające pomocy, które obawiają się rejestracji. Uwaga: postu wysłanego jako gość nie da się już zmienić. Inaczej mógłby zrobić to z nim każdy inny gość. Dlatego doradzamy rejestrację. Wpisy nie dotyczące w ogóle tematu tego forum tj. schizofrenii będą usuwane.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
antoni4
zarejestrowany użytkownik

Re: Problemy z oczami

Postby antoni4 » Thu Mar 09, 2017 1:26 pm

Prawie trzy lata temu napisałem w tym wątku 1 post:

Adres: viewtopic.php?f=15&t=5032
Data i czas: ndz cze 08, 2014 3:48 pm
Autor: kontoanonimowe
Mój post zaczynał się od słów: "Ja zachorowałem psychicznie w 2008 roku..."

Ciągle biorę Ketrel w tabletkach w tej samej dawce co w 2014 roku (50g - 0g - 600g), a ostatni raz napad wejrzeniowy miałem właśnie 3 lata temu. Po prostu się skończyły przy braniu samego Ketrelu. Każdy ma jednak inny organizm, często odmiennie reagujący, więc nie gwarantuję, że u niego będzie tak samo, albo że nie dojdą inne skutki uboczne. Zawsze można jednak zapytać swojego lekarza o branie samego Ketrelu. W moim przypadku problem napadów wejrzeniowych zniknął całkowicie.
Last edited by antoni4 on Sat Mar 11, 2017 5:10 pm, edited 1 time in total.

zbyszek
admin
Status: informatyk

Postby zbyszek » Thu Mar 09, 2017 2:32 pm

:D

Onaaa

Postby Onaaa » Sun Aug 27, 2017 6:35 pm

Tez mi lecialy oczy.ale nieraz jeszcze poleca. Bralam serdolect a teraz abilify i jest w miare ok. Jak sie zdenerwuje.chorobe mam od 2010 i do 2016 mi uciekaly

Onaaa

Postby Onaaa » Sun Aug 27, 2017 6:37 pm

Tez mi lecialy oczy.wlasciwie od poczatku choroby 2010 do 2016.teraz mam abilify zamiast serdolectu.

Return to “dla niezarejestrowanych użytkowników”