Kochajcie swoich wrogów

Tu można pisać nawet bez rejestracji, lecz postów nie da się po ich wysłaniu poprawić ani zlikwidować.

Moderator: Darius

Forum rules
W tym dziale mogą jako goście pisać bez rejestracji osoby szukające pomocy, które obawiają się rejestracji. Uwaga: postu wysłanego jako gość nie da się już zmienić. Inaczej mógłby zrobić to z nim każdy inny gość. Dlatego doradzamy rejestrację. Wpisy nie dotyczące w ogóle tematu tego forum tj. schizofrenii będą usuwane.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Prawdy Edenu

Kochajcie swoich wrogów

Postby Prawdy Edenu » Thu Jan 11, 2018 4:01 am

Kochajcie swoich wrogów - jest starym kawałem, co Jezus miał na myśli.

Polacy mawiali - kto się czubi ten się lubi.

Jak ktoś jest złośliwy chce, abyś go podrywał.

Zaproponuj - a może zjemy razem masełko?

Odpowie ci - dziękuję, jestem hetero i mam partnerkę, ale to miłe.

Prawdy Edenu

Re: Kochajcie swoich wrogów

Postby Prawdy Edenu » Thu Jan 11, 2018 4:03 am

Kochajcie swoich wrogów, bądźcie dobrzy dla tych, którzy was nienawidzą, bo się przespać z wami nie mogą.

naj o
bywalec

Postby naj o » Thu Jan 11, 2018 4:39 pm

Istnieje taki utwór The Thin Line Between Love and Hate zespołu Iron Maiden - piosenkarz Bruce Dickinson rozpacza, jak cienka jest linia między nienawiścią a miłością.

https://www.youtube.com/watch?v=_zMOlQ0M2Oc

Dramat ten wydarzył się na początku Technikum Mechanicznego - nauczyciel Wu-eFu nakrzyczał na mnie bądź mężczyzną i był dziwnie mną zainteresowany, moją osobą. Po 14 dniach nauki zmieniałem szkołę, naukę przenosiłem do Liceum. Dyrektor Technikum protestował przeciwko zmianie szkoły - przyznaj mi się, czy to prawda, twoi koledzy wygadali, że nauczyciel Wu-efu nakrzyczał na ciebie bądź mężczyzną. Nakrzyczał, czy nie nakrzyczał, domyślcie się sami. Naukę kontynuowałem w Liceum, skargi na nauczyciela nie złożyłem.
najo , Eden

naj o
bywalec

Postby naj o » Thu Jan 11, 2018 7:24 pm

Lecz wam, słuchającym, polecam: Kochajcie swoich wrogów, bądźcie dobrzy dla tych, którzy was nienawidzą,

Łukasz 6:27

nawet jeżeli możecie tylko platonicznie, złośliwi są, bo chcą być przez ciebie podrywani.

Źródło: kościół scjentologii sekcja polska niezależna, nieoficjalna, niekomercyjna, sympatyków scjentologii i książek Rona Hubbarda - kurs internetowy psychologii scjentologia - serwis internetowy zlikwidowany, z powodu oskarżeń o bycie sektą religijną.
najo , Eden

naj o
bywalec

Postby naj o » Thu Jan 11, 2018 7:26 pm

Kto się czubi ten się lubi, chodź śliwką wali, jest nieukrywanie zainteresowany twoją osobą. Jego zainteresowania tobą nie da się ukryć.
najo , Eden

naj o
bywalec

Postby naj o » Thu Jan 11, 2018 7:27 pm

źródło: polska sekta internetowa sympatyków scjentologii i NLP.
najo , Eden

Return to “dla niezarejestrowanych użytkowników”