Odchudzanie i co dalej

Tu można pisać nawet bez rejestracji, lecz postów nie da się po ich wysłaniu poprawić ani zlikwidować.

Moderator: Darius

Forum rules
W tym dziale mogą jako goście pisać bez rejestracji osoby szukające pomocy, które obawiają się rejestracji. Uwaga: postu wysłanego jako gość nie da się już zmienić. Inaczej mógłby zrobić to z nim każdy inny gość. Dlatego doradzamy rejestrację. Wpisy nie dotyczące w ogóle tematu tego forum tj. schizofrenii będą usuwane.
  -TMOVE_BUTT AMOVE_BUTT SMOVE_BUTT
Prawda Edenu

Odchudzanie i co dalej

Postby Prawda Edenu » Wed Jan 10, 2018 8:58 pm

Parę słów o mnie co robię - zajmuję się obecnie odchudzaniem. Jak uniknąć efektu jojo podczas odchudzania opisałem w temacie viewtopic.php?f=15&t=30044 - tyle ile wiem. Kto przeczyta całość, temat, ten zrozumie. Na forum jestem od roku 2013, przez 5 lat. Pierwsze moje 5.000 postów było o judaiźmie - usunąłem je bo było zbyt dużo treści antykatolickich.
Posiadam własny dział viewforum.php?f=236 - na moją prośbę tematy te skasowano do działu Spam o tym forum, aby nie oskarżono mnie o zbyt kontrowersyjne treści, np teledyski Ave Satan. Tematy z naturyzmem filmami usunęliśmy.

Co robię na forum, poruszam ważne tematy, czasami tabu.

Nie mogą mnie oskarżyć o to co piszę w internecie, ponieważ mam diagnozę schizofrenia f20.

A teraz do rzeczy - odchudzanie - co dalej.

Akceptuj siebie, lubisz siebie, to i inni cię zaakceptują.

Jeśli masz mały brzuszek - nie masz na to wpływu.

Prawda Edenu

Re: Odchudzanie i co dalej

Postby Prawda Edenu » Wed Jan 10, 2018 9:33 pm

Tak naprawdę, co my tu robimy na forum. Na przykład w dziale Niezarejestrowani mamy ostatnio tematy: Jak schudnąć, Efekt jojo w odchudzaniu, Odchudzanie i co dalej. Kto czyta forum od roku 2005, zostało wiele tematów przedyskutowane.

Miałem projekt https://www.najo.pl - ale Zbyszek to robi lepiej - bo forum jest niecenzurowane.

Po prostu kto czyta wszystko zostało już przedyskutowane - ostatnio temat odchudzanie.

forum dla osób dotkniętych schizofrenią, ich rodzin oraz zainteresowanych ''Dla człowieka nie tyl­ko świat otaczający jest za­gadką, jest on nią sam dla siebie. I z obu ta­jem­nic bar­dziej dręczącą wy­daje się ta druga.'' Antoni Kępiński

Pytałem Zbyszka w e-mailu, co jeśli ktoś ma urojenia religijne satanistyczne, o demonach - odpisał, nie widzi problemu z legalnością.

Po prostu we własnym gronie przedyskutowaliśmy problemy. Pacjentów. Problemów z legalnością forum prawie że nie ma. Właściciel domeny nie odpowiada za to, że ktoś z pacjentów nie zażywa leków, bo o tym nie wie. Jeśli ktoś wkleił treść urojeń, właściciel forum nie odpowiada, bo za dużo pracuje zawodowo i nie zdążył przeczytać.
Za treść wypowiedzi nie odpowiada też moderator, bo sam się leczy u psychologa, forum leczy metodą kontaktu międzyludzkiego.

Prawda Edenu

Postby Prawda Edenu » Wed Jan 10, 2018 9:51 pm

Wiecie, czym jest dział Spam o tym forum, dział Niezarejestrowani - jak świat wygląda z punktu widzenia osoby chorej, oczami pacjenta. Decyzja czy to jest osobowość schizotypowa F21, czy schizofrenia F20, każdy oceni sam.

Prawda Edenu

Postby Prawda Edenu » Wed Jan 10, 2018 9:53 pm

Najważniejsze, czy się nie boisz, i czy masz poczucie humoru.

Antychryst

Postby Antychryst » Wed Jan 10, 2018 9:54 pm

(nawet w odchudzaniu.)

Antychryst

Postby Antychryst » Wed Jan 10, 2018 10:04 pm

(a człowiek się śmieje, kiedy ktoś na tym skorzysta - tajemnica Luzifera.) Nawet ja sam się śmieję, bo sam na tym skorzystam.
chodź ta metoda pochodzi z kościoła scjentologii.

Return to “dla niezarejestrowanych użytkowników”